Stránka 1 z 3 - 62 položek celkem
SIMBA Sada s bublifukem 235ml na tvorbu obrovských bublin
161 Kč
179 Kč (–10 %)
93720
Bublifuk dinosauři 60ml dětský bublifukovač 3 druhy
22 Kč
23 Kč (–4 %)
21372
Sekačka na trávu bublifuk 2v1 na baterie set s náplní 0,5l maxi bubliny 999473
Bublinovač Tlapková Patrola elektronický bublifuk set s náplní plast 999407
Pistole bublifukovací 15cm bublifukovač na baterie 2 barvy Světlo Zvuk 59636
Náplň do bublifuku 1000 ml (1 litr)
79 Kč
83 Kč (–4 %)
20360
Bublifuk deštník 130ml dětský bublifukovač 37cm 3 barvy
60 Kč
63 Kč (–4 %)
20313
Bublifuk meč 70ml dětský bublifukovač velké bubliny 4 barvy 17468
SES CREATIVE Bublifuk hranaté bubliny herní set v krabici
229 Kč
246 Kč (–6 %)
99617
Bublifuk meč Cocomelon 37cm dětský bublifukovač 3 druhy 3 barvy 19224
Nahoru
Další produkty

Bublifuk je nesmírně oblíbenou dětskou hračkou, kterou milují i dospělí. Bublifuk je skvělou hrou převážně v létě na zahradě, ale občas se s ní děti zabaví i v domácnosti. S bublifukem se vaše děti, ale i rodiče velmi zabaví, kdy spolu mohou soutěžit v tom kdo udělá větší bublinu nebo koho bublina doletí dále aniž by praskla. 

#ShowMore#

Dětské bublifuky jsou velmi oblíbené jsou velmi oblíbené a to nejen mezi dětmi. Existuje mnoho druhů jakými jsou bublifuk na párty, což ocení především ti, kteří sebou vozí i malé děti, které potřebuje zabavit, bublifuk na svatbu, kde to uvolní náladu a zabaví malé ratolesti, domácí bublifuk jenž je na domácí použití stejně jako bublifuk na zahradu a poté jsou dle velikosti řazené na velký bublifuk jenž tvoří opravdu velké bubliny, elektrický bublifuk což je takový automat na baterie, mega bublifuk, bublifuk na obří bubliny případně také bublifuk do vany nebo bublifuk na baterie a desítky dalších druhů se kterými si i vy najdete čas zahrát a vrátit se do dětství společně s vašimi dětmi.

Mezi dětmi je velmi oblíbený bublifuk na baterky nebo speciálně spíše svítící bublifuková pistole na baterie, která děti náramně zabaví. Jak jsme si již řekli, tak existují i zahradní bublifuky, kde děti rozhodně zabaví dětská sekačka na trávu s bublifukem nebo hasičské auto s bublifukem a to nejlépe Tlapková patrola, který děti prostě milují. Všechny bublifuky pro děti jistě ocení i dospělí, kteří budou chtít své děti jakkoliv zabavit na nejrůznějších akcích jako jsou svatební bublifuky a také na oslavách nebo jen doma pro zkrácení chvíle.

Pokud vám dojde a přemýšlíte jak vyrobit náplň do bublifuku, tak jste na správném místě. Jsou dvě možnosti. Buď si ji vyrobíte dle návodu na internetu a nebo si ji koupíte kdekoliv v kamenném obchodě nebo na internetu. Dojde-li vám tedy voda do bublifuku, tak si bud udělejte svoji směs do bublifuku a nebo využijte naše stránky a objednejte si kvalitní náplň do bublifuku, díky které budou vaše ratolesti moci opět blbnout.

Bublifuky jsou celkově velmi vhodné dárky pro kluky nebo dárky pro holky celkově i dárky pro děti k svátku, narozeninám i Vánocům.

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme