UŠETŘI SVÉ PENÍZE A NAKUP SE SLEVOU AŽ -80%

DÁRKY PRO ŽENY

JAK VYBRAT DÁRKY PRO ženy

Dárky pro ženy jsou dárky, které jsou určené pro ženy. Dárky pro ženy se mohou lišit a každá žena má ráda jiný druh dárků. Některé jsou zábavné, romantické a některé i krásné. Dárky pro ženy jsou převážně určené jako dárky pro babičku, dárky pro báječné kuchařky, dárky pro kamarádku, dárky pro maminku, dárky pro manželku a přítelkyni, dárky pro sestru, dárky pro sportovkyně nebo dokonce i dárky pro zahradnice. Je možné, že hledáte také dárek pro přítelkyni k Vánocům, dárky k Vánocům pro ženy, kreativní dárky pro ženy, vtipné dárky pro ženy, praktické dárky pro ženy, tak je u nás jistě najdete, protože jsme sepsali tipy na dárky pro ženy.

#ShowMore#

DARKY PRO DĚTI

DARKY PRO MAZLICKY

DARKY PRO MUZE

DARKY PRO RODINU

DARKY PRO ZENY

 

Dárky pro ženy jsou docela rozmanité a každá ocení něco jiného a proto vám vypíšeme pár možností jaký typ dárku můžete vybrat.

 • Dárky pro ženy jako jsou šperky - Šperky jsou velmi oblíbené mezi všemi ženami a vždy jako dárek potěší. Patří sem náušnice, prsteny, náramky, náhrdelníky nicméně velkou nevýhodou je pořizovací cena, která se často pohybuje v tisících korun.
 • Dárky pro ženy jako kosmetika - Většina žen si nedokáže život bez kosmetiky ani představit a proto je vhodné jim tenhle produkt dopřát, kdy jsou to převážně produkty jenž jsou určené pro péči o pleť a pro péči o vlasy.
 • Dárky pro ženy jako parfémy - Parfémy jsou velmi oblíbeným dárkem, který ovšem také vyjde při kvalitnější značce na několik tisíc korun, ale existují i levnější varianty a každý parfém ženě udělá jistě radost.
 • Dárky pro ženy jako jsou knihy - Knihy jsou celkově velmi oblíbeným dárkem, který má spousty žánrů a každá žena si jistě najde svůj oblíbený ovšem musíte ženu dobře znát a vědět zda-li ji čtení bude bavit.
 • Dárky pro ženy jako módní doplňky - Mezi oblíbené dárky pro ženy patří i módní doplňky jako jsou peněženky, kabelky nebo ostatní zboží jenž ženy používají každý den.
 • Dárky pro ženy jako jsou zážitky - Velmi oblíbeným dárkem pro ženy jsou zážitky na které nikdy nezapomenou případně vstupenky na různá představení jakými jsou koncerty, divadelní představení nebo třeba i různé kurzy, kde se naučí nové věci a také členství ve fitness.
 • Dárky pro ženy do domácnosti - Nejoblíbenějšími dárky pro ženy jsou ty do domácnosti, které jistě ocení každá hospodyňka ať už jde o doplňky do kuchyně nebo nějaké složitější bílé zboží jakými jsou žehličky na vlasy nebo třeba vysavače.

 

Dárky pro babičku

Dárky pro babičku jsou většinou dárky, které jsou určené pro starší ženy jenž již mají vnoučata nebo i pravnoučata. Dárky pro babičku většinou obsahují produkty nebo zážitky pro starší ženy jakými jsou květiny, knihy, svíčky, příslušenství pro zahradničení případně i řemeslnické potřeby. Dárky pro babičky mohou být velmi osobní, aby jste jim ukázali jak moc na ně myslíte a měli by jste vyjádřit jak moc je pro vás babička důležitá což ji potěší jistě nejvíce, kdy věnovat dárky pro babičku je hodně osobní a dokážete jim svoji lásku a ona vám ji vrátí radostí po otevření. Sepsali jsme pro vás 33 tipů na dárek pro babičku. Pokud nevíte jaký vybrat vánoční dárek pro babičku, tak dárky pro babičku k Vánocům by měly být vybírány hlavně dle jejího zdravotního stavu, zájmů a věku. Můžete vybrat mnoho produktů, které jsou věnovány jako kreativní dárky pro babičku, originální dárek pro babičku nebo vtipný dárek pro babičku.

Dárky pro báječné kuchařky

Dárky pro báječné kuchařky jsou produkty, které jsou určeny pro ženy jenž milují pečení a vaření. Dárky pro báječné kuchařky obsahují produkty jakými jsou kuchyňské nože, kuchyňské roboty, pečící formy, mixéry nicméně i knihy o vaření případně kurzy díky kterým se zdokonalíte ve vaření i pečení nebo také exotické koření, luxusní olivový olej a další vychytávky do kuchyně obdarovaného. Dárky pro báječné kuchařky jsou vynikajícím dárkem pro ty, kteří chtějí rozvíjet své kulinářské dovednosti. I zde pro vás máme 19 tipů na dárek pro kuchařky.

Dárky pro kamarádku

Nevíte co koupit kamarádce k narozeninám nebo jaký vybrat dárek pro kamarádku na Vánoce? Dárek pro kamarádku jsou produkty, které jsou vhodné pro ženy, které jsou vaše kamarádky. Dárek k Vánocům pro kamarádku většinou zahrnují produkty jako šperky, doplňky a dekorace do bytu, kosmetika, vstupenky na kulturní akce, zážitky, wellness pobyty a další. Dárky pro kamarádku mají ukázat obdarované, že vám na ni záleží a chcete s ní trávit společný čas nebo ji darovat produkt, který ji pomůže a ocení jej. Máme pro vás skvělých 21 tipů na dárek pro kamarádku. Je naprosto jedno jestli vybíráte dárek pro nejlepší kamarádku, vtipný dárek pro kamarádku, originální dárek pro kamarádku nebo vánoční dárek pro kamarádku. U nás si vždy vyberete.

Dárky pro maminku

Dárky pro maminku jsou produkty, které mají vaši maminku velmi potěšit. Dárky pro maminku by měly být ty, které pomohou obdarované se zrelaxovat a pořádně si odpočinout po velmi náročném dni a výchově i pečování o rodinu. Dárky pro maminku mohou zahrnovat květiny, kosmetiku, šperky, oblíbené knížky případně různé vstupenky na kulturní akce nebo poukazy na wellness a další podobné odpočinkové události. Dárky pro maminku mohou být i velmi osobní, kdy ji ukážete jak moc je pro vás důležitá z čeho bude mít jistě radost. Doporučíme navštívit článek, kde najdete 21 tipů na dárek pro maminku.

Dárky pro manželku a přítelkyni

Nevíte co koupit přítelkyni k narozeninám nebo co koupit manželce k narozeninám? Nevíte ani jaký vybrat dárek na Valentýna pro ženu? Sepsali jsme vám 36 tipů na nejlepší valentýnské dárky pro ženy i muže. Dárky pro manželku a přítelkyni jsou nejvíce oblíbené ve formě zážitku, kdy je potěšíte například romantickým pobytem nebo wellness, kdy jí ukážete, že s ní chcete trávit intimní a romantické chvíle. Což se také hodí jistě jako dárek pro manželku na Vánoce, ale také jako dárek pro přítelkyni na Vánoce. Dále mohou být dárky pro manželku a přítelkyni ve formě poukazu na kulturní události nebo produkty, které ocení každá žena jako parfémy, šperky, oblečení, kabelky nebo elektroniku a knihy. Je jen na vás jak chcete svoji milovanou potěšit a proto by jste si měli hodně promyslet jaký dárek pro manželku a přítelkyni nakonec vyberete. Sepsali jsme pro vás 16 tipů na dárek pro přítelkyni a také 24 tipů na dárek pro manželku.

Dárky pro sestru

Dárky pro sestru jako produkty, které jsou vhodné pro vaši sestru a chcete, aby ji potěšily. Dárky pro sestru zahrnují produkty jako jsou hračky, doplňky do bytu, vstupenky na koncerty a jiné události, šperky, kosmetika, oblečení případně i zážitkové a sportovní pobyty. Důležité je vybrat dárek pro sestru, který ji potěší a proto je vhodné si na výběr udělat čas ať neprohloupíte. Pokud si nevíte rady, tak pro vás máme 29 tipů na dárky pro sestru.

Dárky pro sportovkyně

Dárky pro sportovkyně jsou produkty nebo také zážitky, které jsou velmi vhodné pro ženy co se věnují sportu. Dárky pro sportovkyně zahrnují produkty jakými jsou oblečení a obuv, fitness přístroje, sportovní pomůcky, sportovní výživu, doplňky stravy ovšem také vstupenky na sportovní utkání nebo sportovní zážitky. Tyto dárky pro sportovkyně musí obdarovanou potěšit a proto jsou vhodné pouze pro ty u kterých jste si jisti, že je určitý sport baví a vy nevyberete špatně. Podívejte se na naše tipy na dárek pro sportovkyně.

Dárky pro zahradnice

Dárky pro zahradnice jsou produkty, které jsou určené pro ženy, které milují zahradničení a také rády pěstují rostliny. Dárky pro zahradnice jsou produkty jako například sazebničky, semena, zahradnické nářadí, knihy o zahradničení, květináče a truhlíky, vstupenky na události jenž se týkají výstavy rostlin nebo rovnou kurzy, kde vás naučí správně zahradničit. Dárky pro zahradnice mají za cíl pomoci obdarovanému zdokonalit své dovednosti v zahradničení a také jim usnadnit práci na zahrádce. Máme pro vás 16 tipů na dárek pro zahradnice.

Jak vybrat dárky pro ženu

Jak vybrat dárek pro ženu je velmi záludná otázka nicméně my vám se vším poradím, protože existuje spousta univerzálních dárku. Každou ženu potěšíte dárkem jako jsou parfémy, kosmetika do vany, svíčky což pomůže ženě k relaxování a odpočinku po těžké práci. Dárky pro ženy mohou být darovány rodině, ale také i kolegyním v práci nebo šéfové nicméně musíte trochu znát co mají rády ať je nijak neurazíte a naopak potěšíte a třeba si získáte jejich náklonost. Pokud chcete vybrat naprosto originální dárek pro ženy, tak je musíte znát dopodrobna, aby jste je potěšili a nejvhodnější dárek je samozřejmě ten, který je blízký vašemu srdci. Podívejte se na našich 15 tipů na vychytané a originální dárky pro ženy.

Dárek pro ženu k Vánocům

Dárek pro ženu k Vánocům vybírejte velmi pečlivě. Vybíráte dárek pro manželku k Vánocům, dárek pro maminku k Vánocům nebo dárek pro babičku k Vánocům? Existují dárky, které usnadní práci v domácnosti jako žehličky nebo pračky nicméně mnohem větší radost bude mít obdarovaná určitě z dárku jako je šperk, masážní přístroj nebo chytré hodinky. Často mají ženy radost i z parfému nebo kvalitní kosmetiky, ale pokud chcete vybrat dárek pro ženu k Vánocům ze kterého bude mít radost, tak zvoljte nákup mobilního telefonu. Opravdu se vyplatí investovat čas a dárek pro ženu k Vánocům vybírat pečlivě. A pokud opravdu nevíte jaké dárky pro ženy na Vánoce, tak se podívejte na tipy na vánoční dárky pro ženy.

Dárek pro ženu k narozeninám

Dárky k narozeninám pro ženy musí být vybírán s ohledem na její věk, ale také podle toho jaké má žena záliby. Dárek pro ženy k narozeninám může být například kvalitní kosmetika, náramek pro fitness nebo kávovar do domácnosti. Jako dárek pro ženu, která je ve středním věku se vyplatí investovat do pořádného parfému, šperků nebo hodinek. Dárek pro ženu staršího věku by měl být hodný jejího věku a proto se nabízí koupě šperků. Klasické dárky pro ženy patří předplatné časopisů nebo skvělá kniha s oblíbeným žánrem obdarované ženy ať už v klasické a nebo v elektronické podobě. Zde máte tipy na nejlepší dárky k narozeninám pro muže i ženy.

Dárek pro ženu k svátku

Dárek pro ženu k svátku nemusí být úplně drahý a může jít pouze o nějakou drobnost. Dárky pro ženy k svátku, které patří ke klasice jako například audiokniha, kosmetická sada nebo klasická kniha co bude mít oblíbený žánr obdarované ženy. Vhodné jsou samozřejmě dárky pro ženy k svátku jako květiny nebo bonboniéra. Sepsali jsme vám tipy na dárky k svátku pro muže i ženy.

Luxusní dárky pro ženy

Luxusní dárky pro ženu jsou úplně jasnou volnou, kdy mezi nejlepší produkty patří samozřejmě přístroj pro péči o pleť, dámské hodinky nebo šperky. Nemůže se stát, že by jste s těmito dárky udělali krok vedle, protože obdarovaná ho jistě ocení. Luxusní dárky pro ženy mohou být i ve stylu technologií jakými jsou mobilní telefony, notebook nebo jiná elektronika. I zde máme 11 tipů na luxusní dárky pro ženy.

Originální dárek pro ženu

Originální dárek pro ženu může být například fitness náramek, fotoaparát nebo speciální edici knih. Originální dárek pro ženu by jste měli pořádně promyslet ať neuděláte chybu ve výběru. Pokud znáte ženu znáte, tak originální dárek pro ženu bude velmi jednoduchá volba nicméně pokud ji neznáte, tak budete mít výběr trochu složitější, ale vždy když nevíte jaký originální dárek pro ženu vybrat, tak zvolte poukaz na kvalitní jídlo v restauraci, bowling nebo třeba wellness.

Pokud se necháte inspirovat našim článkem, tak jednoduše vyberete ideální dárek pro ženu ať už k narozeninám, svátku nebo na Vánoce. Dobře zvolený dárek udělá velkou radost obdarované, ale také samozřejmě vám když uvidíte usměv na její tváři při rozbalování. Originální dárek pro ženu může být vlastnoručně vyrobený když nemáte potřebné finance na koupi. Pokud tedy hledáte vánoční dárek pro manželku, dárek na výročí pro ženu nebo vánoční dárek pro přítelkyni, tak jsme vám sepsali mnoho tipů, kde jistě ten pravý dárek vyberete.

Kategorie dárky pro děti nabízí spoustu specifických kategorií, které vám možná dopomohou k tomu, aby jste vybrali dárky pro děti, které jistě ocení:

Pokud vás nic v této kategorii nezaujalo a nevybrali jste dárek, který jste hledali, tak vám rádi doporučíme mnoho dalších dárků z kategorií jenž jsou trochu odlišné:

tipy na dárky pro muže

Vymyslet originální dárek pro muže není zrovna úplně snadné. Na otázku co by si přáli většinou odpoví, že nic nepotřebují a proto jsme tu my abychom vám pomohli. Doporučíme vám stovky tipů na dárky pro muže a vy si vyberete dle toho jaký má váš muž věk a zájmy. Co takhle dárek k svátku18.narozeninám, 20.narozeninám, 30.narozeninám, 40.narozeninám, 50.narozeninám, 60.narozeninám, 70.narozeninám, 80.narozeninámke Dni otcůna Vánoce, k promoci.

U nás najdete 100+ tipů na dárky pro muže a jedno jestli vybíráte dárek pro přítele, manžela, dědu, kamaráda, bratra, tchána, kolegu, švagra, strýce nebo tátu. Z těchto kategorií si jistě vyberete a pokud chcete více detailně zaměřené produkty, tak nabízíme i dárky pro milovníky kočekkuchařemyslivce, sportovce, pivaře, vinaře, milovníky aut, fotbalisty, motorkáře, dobrodruhy, kutily, knihomoly, zahrádkáře nebo rybáře

Jste spíše pro hodnotnější dary? Ukážeme si také univerzální dárek pro muže, zážitkové dárky pro muže, elegantní dárek pro muže, vychytané a inteligentní dárky pro muže nebo luxusní dárek pro muže.

tipy na Dárky pro ženy

Vymyslet originální dárek pro ženy není zrovna úplně snadné. Na otázku co by si přáli většinou odpoví, že nic nepotřebují a proto jsme tu my abychom vám pomohli. Doporučíme vám stovky tipů na dárky pro ženy a vy si vyberete dle toho jaký má vaše žena věk a zájmy. A co takhle dárek na Vánocek svátku, 15.narozeninám, 18.narozeninám, 30.narozeninám, 40.narozeninám, 50.narozeninám, 60.narozeninám, 70.narozeninám, k promocidárek ke Dni matek.

U nás najdete 100+ tipů na dárky pro ženy a jedno jestli vybíráte dárek pro tetumanželku, přítelkyni, dceru, maminku, babičku, kolegyni, tchyni, švagrovou, kolegyni, kamarádku nebo sestru. Z těchto kategorií si jistě vyberete a pokud chcete více detailně zaměřené produkty, tak nabízíme i dárky pro milovnice koček, myslivkyně, kuchařky, sportovkyně, pivařky, vinařky, motorkářky, kutilky, milovnice aut, dobrodružky, knihomolky, zahradnice nebo rybářky.

Jste spíše pro hodnotnější dary? Ukážeme si také kreativní dárky pro ženy, originální dárky pro ženy, zážitkové dárky pro ženy, vychytané a inteligentní dárky pro ženy, vtipné dárky pro ženy, luxusní dárky pro ženy nebo praktické dárky pro ženy.

tipy na Dárky pro děti

Vymyslet originální dárek pro děti je velmi složité jelikož každému se nezavděčíte. Pokusíme se vám doporučit stovky dárků pro děti a vy si vyberte podle věku a zájmů vašeho dítěte.

U nás najdete 100+ tipů na dárky pro děti a jedno jestli vybíráte dárek pro novorozence, roční miminko, holky, kluky nebo puberťáky a teenagery

Z těchto kategorií si jistě vyberete a pokud chcete více detailně zaměřené produkty, tak nabízíme i Harry Potter dárky pro děti, Minecraft dárky pro děti, Star Wars dárky pro děti, Lego dárky pro děti, dřevěné hračky pro děti, Nerf pistole pro děti nebo interaktivní a robotické hračky pro děti.

Jste spíše pro hodnotnější dary? Ukážeme si také univerzální dárek pro děti, praktický dárek pro děti nebo levný dárek pro děti.

tipy na Dárky podle příležitostí

Můžeme se podívat na další dárky dle příležitostí jako jsou dárky k svátku, dárky pro páry, dárky k narozeninám, dárky k výročí vztahu či svatby, dárky k Vánocům, dárky k Valentýnu pro zamilované nebo dárky na svatbu pro novomanžele.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 3 - 340 položek celkem

   
 • BANQUET Máslenka MEADOW 17,5 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS46614474
  BANQUET Máslenka MEADOW 17,5 cm
  Skladem za 10 dní (1 ks)
  Máslenka MEADOW s krásným květinovým vzorem o délce 17,5 cm se hodí pro uchování másla v ledničce i servírování másla při všedních a svátečních příležitostech. Máslenka je vhodná pro ruční mytí. S tímto dekorem si můžete zakoupit i další produkty a vytvořit si tak krásnou servírovací sadu.

  569 Kč
     
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Sada kuchyňských utěrek COFFEE 45 x 70 cm, 3 ks, mix barev Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS48722195
  BANQUET Sada kuchyňských utěrek COFFEE 45 x 70 cm, 3 ks, mix barev
  Skladem za 8 dní
  3dílná sada vaflových utěrek s výšívkou COFFEE o rozměru 45 x 70 cm, je nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Utěrky jsou vyrobené ze 100 % bavlny.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Ubrus kuchyňský DENIM Stripes 120 x 140 cm, šedý Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS77525341
  BANQUET Ubrus kuchyňský DENIM Stripes 120 x 140 cm, šedý
  Skladem za 8 dní
  Ubrus DENIM Grey je velmi užitečná věc v domácnosti a dodá vašemu stolování šmrnc. Ubrus je vyroben z 85 % polyesteru a 15 % bavlny. Rozměry: 120 x 140 cm, váha 350 g.

  481 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Sada kuchyňských utěrek CAKES 45 x 70 cm, 3 ks, mix barev Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS30891877
  BANQUET Sada kuchyňských utěrek CAKES 45 x 70 cm, 3 ks, mix barev
  Skladem za 8 dní
  3dílná sada vaflových utěrek s výšívkou CAKES je nepostradatelným pomocníkem pro nejrůznější využití v kuchyni. Utěrky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, jsou vysoce savé. Rozměr utěrek: 45 x 70 cm.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Sada kuchyňských utěrek MEDITERRANEAN 45 x 70 cm, 3 ks, mix barev Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS90059444
  BANQUET Sada kuchyňských utěrek MEDITERRANEAN 45 x 70 cm, 3 ks, mix barev
  Skladem za 8 dní
  3dílná sada vaflových utěrek s výšívkou MEDITERANEAN je nepostradatelným pomocníkem pro nejrůznější využití v kuchyni. Utěrky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, jsou vysoce savé. Rozměr utěrek: 45 x 70 cm.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Sada kuchyňských utěrek OLIVES 45 x 70 cm, 3 ks, mix barev Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS86600342
  BANQUET Sada kuchyňských utěrek OLIVES 45 x 70 cm, 3 ks, mix barev
  Skladem za 8 dní
  3dílná sada vaflových utěrek s výšívkou OLIVES je nepostradatelným pomocníkem pro nejrůznější využití v kuchyni. Utěrky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, jsou vysoce savé. Rozměr utěrek: 45 x 70 cm.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Plech s nepřílnavým povrchem CULINARIA 36,5 x 27 x 4,5 cm, s víkem Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS23177755
  BANQUET Plech s nepřílnavým povrchem CULINARIA 36,5 x 27 x 4,5 cm, s víkem
  Skladem za 10 dní (1 ks)
  Pečící plech CULINARIA 36,5 x 27,5 cm je vyroben z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem. Hloubka plechu je 4,5 cm, tloušťka materiálu 0,4 mm. Plech je opatřen praktickým plastovým víkem pro uskladnění hotových pokrmů. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylenu), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhézní vlastnosti a snadno se udržuje.

  457 Kč
     
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Pekáč s nepřilnavým povrchem CULINARIA 36 x 28 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS37129652
  BANQUET Pekáč s nepřilnavým povrchem CULINARIA 36 x 28 cm
  Skladem za 8 dní
  Pekáč 36 x 28 x 5,5 cm CULINARIA je vyroben z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem. Vnější i vnitřní povrch je ve stříbrnošedém provedení. Pekáč je vybaven kovovými úchyty pro snadnou manipulaci. Nepřilnavý povrch XYNFLON je vyroben na bázi PTFE (polytetrafluorethylenu), je vysoce odolný, má prvotřídní antiadhézní vlastnosti a snadno se udržuje.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Hrnec smaltovaný LAVENDER 16 x 14 cm, 2,5 l Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS86554424
  BANQUET Hrnec smaltovaný LAVENDER 16 x 14 cm, 2,5 l
  Skladem za 8 dní
  Hrnec smaltovaný 16 x 14 cm LAVENDER, vyrobeno z plechu tloušťky 0,8 mm, 2vrstvý smaltovaný vnitřní a vnější povlak s dekorem LEVANDULE, rolovaný okraj.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Sada misek BRILLANTE Bamboo 33 x 9,7 x 4,7 cm, 3 + 1 ks Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS75961894
  BANQUET Sada misek BRILLANTE Bamboo 33 x 9,7 x 4,7 cm, 3 + 1 ks
  Skladem za 8 dní
  Sada 3 hranatých porcelánových misek na bambusovém podnosu o celkových rozměrech 33 x 9,7 x 4,7 cm, je ideální pro servírování různých druhů oříšků, sušeného ovoce, oliv apod.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Kastrol s nepřilnavým povrchem Matte Dark Grey 28 x 12,5 cm, s poklicí Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS58952630
  BANQUET Kastrol s nepřilnavým povrchem Matte Dark Grey 28 x 12,5 cm, s poklicí
  Skladem za 8 dní
  Kovaný hliníkový hrnec se skleněnou poklicí 28 x 12,5 cm MATTE DARK GREY je vyrobený z hliníkové slitiny kováním do formy, tl. materiálu 3 mm. Má vnitřní nepřilnavý 2vrstvý povrch odolný proti poškrábání, vnější žáruvzdorný nástřik, soft touch madla, nerezový knob a indukční dno. Hrnec lze použít pro všechny typy pokrmů od minutky po běžné vaření, hrnec vyníká dobrou tepelnou vodivostí, rozvádí rovnoměrně teplo při vaření.

  1 380 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Sada talířů PINK FLOWERS, 18 ks Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS67746956
  BANQUET Sada talířů PINK FLOWERS, 18 ks
  Skladem za 8 dní
  18dílná talířová sada PINK FLOWERS je vyrobena z porcelánu. Sada obsahuje: 6x dezertní talíř 19 cm, 6x hluboký talíř 21,5 cm a 6x mělký talíř 24 cm. Talíře lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.

  1 495 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Termoska nerezová AVANZA Blue 1 l Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS64051151
  BANQUET Termoska nerezová AVANZA Blue 1 l
  Skladem za 10 dní (2 ks)
  Nerezová termoska AVANZA Blue 1 l ve dvouplášťovém provedení, je vhodná pro horké a studené nápoje. Vnější strana je opatřena metalickým povrchem. Plastový uzávěr - clip pro snadné použití (jedním stiskem se termoska otevře, druhým zavře), víčko termosky lze použít jako pohárek na pití. Nerezové termosky jsou velmi odolné a bezpečné, nehrozí rozbití vložky či opaření při manipulaci. Teplotní pokles je závislý na teplotě nápoje při plnění, množství nápoje a teplotě okolí.

  478 Kč
     
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Stojan na cukroví porcelánový BAROCCO, 3patrový Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS37464550
  BANQUET Stojan na cukroví porcelánový BAROCCO, 3patrový
  Skladem za 8 dní
  3patrový stojan na cukroví BAROCCO s dekorem je vhodný nejen pro servírování cukroví, dortíku, ale též ovoce. Stojan je vyrobený z porcelánu a kovu.

  478 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Vál silikonový CULINARIA Red 58 x 47 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS16866313
  BANQUET Vál silikonový CULINARIA Red 58 x 47 cm
  Skladem za 8 dní
  Silikonový vál CULINARIA Red o rozměru 58 x 47 cm je praktický a skladný pomocník na přípravu těsta. Dokonale přilne ke stolu a těsto se na něj při rozvalování nelepí. Výhodou je snadná údržba a je vhodný do myčky na nádobí. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňského náčiní a mnohé další výrobky.

  481 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Jídlonosič nerezový dvoustěnný AKCENT, 4 díly Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS90288037
  BANQUET Jídlonosič nerezový dvoustěnný AKCENT, 4 díly
  Skladem za 8 dní
  4dílný nerezový dvoustěnný jídlonosič AKCENT je určený k přenášení potravin a hotových pokrmů. Sada obsahuje 4 nerezové misky o průměru 16 cm a výšce 7,5 cm. Objem každé misky je 1,1 l. Díky dvoustěnnému provedení je praktický pro uchování teplého pokrmu během přenášení.

  1 012 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Jídlonosič nerezový dvoustěnný AKCENT, 3 díly Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS69609212
  BANQUET Jídlonosič nerezový dvoustěnný AKCENT, 3 díly
  Skladem za 8 dní
  3dílný nerezový dvoustěnný jídlonosič AKCENT je určený k přenášení potravin a hotových pokrmů. Sada obsahuje 3 nerezové dvoustěnné misky o průměru 14 cm a výšce 7 cm. Objem každé misky je 0,9 l. Díky dvoustěnnému provedení je praktický pro uchování teplého pokrmu během přenášení.

  759 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Termohrnek nerezový PHASE 480 ml, černý Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS64782952
  BANQUET Termohrnek nerezový PHASE 480 ml, černý
  Skladem za 10 dní (1 ks)
  Dvoustěnný nerezový termohrnek PHASE v černé barvě, je vhodný na teplé i studené nápoje. Vnější i vnitřní část je vyrobena z nerezi 304, víčko a ucho z plastu. Využitelný objem je 480 ml. Tělo hrnku je vakuové, nápoj si tak udrží déle svou teplotu. Součástí hrnku je nerezové sítko a víčko k přiklopení nápoje.

  728 Kč
     
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Termohrnek nerezový PHASE 480 ml, hnědý Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS52055962
  BANQUET Termohrnek nerezový PHASE 480 ml, hnědý
  Skladem za 8 dní
  Dvoustěnný nerezový termohrnek PHASE v hnědé barvě, je vhodný na teplé i studené nápoje. Vnější i vnitřní část je vyrobena z nerezi 304, víčko a ucho z plastu. Využitelný objem je 480 ml. Tělo hrnku je vakuové, nápoj si tak udrží déle svou teplotu. Součástí hrnku je nerezové sítko a víčko k přiklopení nápoje.

  728 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Termohrnek nerezový PHASE 480 ml, stříbrný Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS99922375
  BANQUET Termohrnek nerezový PHASE 480 ml, stříbrný
  Skladem za 8 dní
  Dvoustěnný nerezový termohrnek PHASE ve stříbrné barvě, je vhodný na teplé i studené nápoje. Vnější i vnitřní část je vyrobena z nerezi 304, víčko a ucho z plastu. Využitelný objem je 480 ml. Tělo hrnku je vakuové, nápoj si tak udrží déle svou teplotu. Součástí hrnku je nerezové sítko a víčko k přiklopení nápoje.

  728 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Pánev WOK s nepřilnavým povrchem GRANITE Grey 28 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS29887368
  BANQUET Pánev WOK s nepřilnavým povrchem GRANITE Grey 28 cm
  Skladem za 10 dní (3 ks)
  Pánev WOK s nepřilnavým povrchem GRANITE Grey 28 cm je vyrobena z uhlíkové oceli s nepřilnavým povrchem, má kovové držadlo s bakelitovou rukojetí a očko pro možnost zavěšení. Pánev WOK je určena pro rychlou přípravu pokrmů, díky tenké stěně se teplo přenáší rychleji.

  457 Kč
     
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Termohrnec s poklicí AKCENT 1,2 l, nerezový Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS50543603
  BANQUET Termohrnec s poklicí AKCENT 1,2 l, nerezový
  Skladem za 8 dní
  Termohrnec s poklicí AKCENT 1,2 l v nerezovém provedení je praktický pro uchovávání teplých pokrmů. Ocení ho hlavně kuchaři a kuchařky při uskladnění hotových pokrmů před samotným servírováním. Termohrnec se vyrábí ve dvou velikostech. Vnitřek hrnce tvoří nerezová vložka, výplň mezi stěnami je z PUR pěny pro zachování vynikající izolace při skladování či přenášení potravin.

  595 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Mísa v košíku ONION 23 cm, 4 díly Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS72213653
  BANQUET Mísa v košíku ONION 23 cm, 4 díly
  Skladem za 8 dní
  Mísa v košíku ONION 23 cm, 4 díly v proutěném košíku 21,6 cm obsahuje: 3 x malá miska, 1 x velká miska, 1 x proutěný košík. Jedná se o oblíbenou kolekci keramiky s dekorem cibulák, kterou můžete doplnit ze širokého sortimentu.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Pánev Paella s nepřilnavým povrchem ALIVIA 32 x 4,5 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS48536863
  BANQUET Pánev Paella s nepřilnavým povrchem ALIVIA 32 x 4,5 cm
  Skladem za 8 dní
  Pánev na paellu ALIVIA 32 x 4,5 cm je vyrobena z litého hliníku s indukčním dnem. Je opatřena vnějším žáruvzdorným nástřikem a kvalitním vnitřním 2vrstvým nepřilnavým povrchem PFLUON. Pánev je dále vybavena 2 držadly pro snadnou manipulaci. Pánev ALIVIA je určena na všechny typy sporáků včetně indukce. Je vhodná do trouby i myčky na nádobí.

  1 012 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Chlebník bambusový BRILLANTE 40,5 x 27 x 17 cm, s plastovým víkem Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS94819820
  BANQUET Chlebník bambusový BRILLANTE 40,5 x 27 x 17 cm, s plastovým víkem
  Skladem za 8 dní
  Bambusový chlebník BRILLANTE o rozměru 40,5 x 27 x 17 cm s průhledným plastovým víkem slouží k uchovávání všech druhů pečiva.

  1 380 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Deska magnetická na nože ACACIA 26 x 23 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS54636515
  BANQUET Deska magnetická na nože ACACIA 26 x 23 cm
  Skladem za 8 dní
  Magnetická deska na nože ACACIA o rozměrech 26 x 23 cm je praktický pomocník do každé kuchyně pro přehledné uspořádání nožů. Díky ní budete mít nože neustále po ruce. Povrch desky je z akáciového dřeva. Magnetická deska slouží jako stojánek a umožní vám bezpečný a snadný přístup k nožům. Pevné uchycení nožů zajišťuje silný magnet uvnitř desky.

  1 012 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Stojan dřevěný pro 5 nožů BRILLANTE 22 x 17 x 9 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS84305610
  BANQUET Stojan dřevěný pro 5 nožů BRILLANTE 22 x 17 x 9 cm
  Skladem za 8 dní
  Dřevěný blok na 5 nožů a nůžky Brillante o rozměru 22 x 17 x 9 cm najde praktické využití ve Vaší kuchyni. Blok je vyrobený z tropického gumovníkového dřeva a je opatřen protiskluzovými nožkami.

  529 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Ubrus kuchyňský DENIM Stripes 140 x 180 cm, cappuccino Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS76537818
  BANQUET Ubrus kuchyňský DENIM Stripes 140 x 180 cm, cappuccino
  Skladem za 8 dní
  Ubrus DENIM Cappuccino je velmi užitečná věc v domácnosti a dodá vašemu stolování šmrnc. Ubrus je vyroben z 85 % polyesteru a 15 % bavlny. Rozměry: 140 x 180 cm, váha 500 g.

  517 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Ubrus kuchyňský DENIM Stripes 120 x 140 cm, béžový Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS66634210
  BANQUET Ubrus kuchyňský DENIM Stripes 120 x 140 cm, béžový
  Skladem za 8 dní
  Ubrus DENIM Beige je velmi užitečná věc v domácnosti a dodá vašemu stolování šmrnc. Ubrus je vyroben z 85 % polyesteru a 15 % bavlny. Rozměry: 120 x 140 cm, váha 350 g.

  481 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Ubrus kuchyňský DENIM Stripes 120 x 140 cm, červený Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS75508629
  BANQUET Ubrus kuchyňský DENIM Stripes 120 x 140 cm, červený
  Skladem za 8 dní
  Ubrus DENIM Red je velmi užitečná věc v domácnosti a dodá vašemu stolování šmrnc. Ubrus je vyroben z 85 % polyesteru a 15 % bavlny. Rozměry: 120 x 140 cm, váha 350 g.

  481 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Sada nerezových příborů s plastovou rukojetí HOME Coll., 24 ks Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS17141904
  BANQUET Sada nerezových příborů s plastovou rukojetí HOME Coll., 24 ks
  Skladem za 8 dní
  Sada příborů HOME 24 dílů obsahuje: 6 x polévkovou lžíci, 6 x vidličku, 6 x jídelní nůž a 6 x čajovou lžičku. Povrchová úprava lesk, nerez 18/0 o síle 1,8 mm, plastové držadlo s dekorem. Příbory nejsou vhodné do myčky nádobí.

  663 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Sada sítek s podstavcem AKCENT, 3 ks Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS88999840
  BANQUET Sada sítek s podstavcem AKCENT, 3 ks
  Skladem za 8 dní
  Sada sítek s podstavcem AKCENT obsahuje 3 ks: 1 x cedník o průměru 18,5 cm,1 x cedník o průměru 21,5 cm a 1 x cedník o průměru 24,5 cm. Nerezové sítko s podstavcem a uchy je skvělý a praktický pomocník do vaší kuchyně při oplachování ovoce, zeleniny nebo cezení těstovin. Sítka jsou vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/8.

  529 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Mísa v košíku SWEET HOME 23 cm, 4 díly Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS82721556
  BANQUET Mísa v košíku SWEET HOME 23 cm, 4 díly
  Skladem za 8 dní
  Mísa v košíku SWEET HOME o průměru 23 cm v proutěném PVC košíku 23cm, je vhodná na podávání slaných i sladkých pochutin. Sada obsahuje: 3 x malou misku, 1 x velkou misku a 1 x proutěný PVC košík. Jedná se o oblíbenou kolekci keramiky s dekorem SWEET HOME, kterou můžete doplnit o další položky z této dekorované řady.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Kastrol s nepřilnavým povrchem ADVANTAGE 24 x 11,5 cm, s poklicí Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS58340627
  BANQUET Kastrol s nepřilnavým povrchem ADVANTAGE 24 x 11,5 cm, s poklicí
  Skladem za 8 dní
  Litý hliníkový kastrol se skleněnou poklicí 24 x 11,5 cm s odnímatelnou rukojetí ADVANTAGE je opatřen vnitřním 3vrstvým nepřilnavým povrchem ILAG ULTIMATE SWISS Technology a vnějším žáruvzdorným 2vrstvým nástřikem. Kastrol má bakelitovou rukojeť se soft touch povrchovou úpravou, kryté indukční dno pomocí žaruvzdorného nástříku a odnímatelná ucha, která umožňují použití kastrolu do trouby (bez poklice) a zárověň pomáhá ušetřit prostor v kuchyni. Poklice je opatřena silikonovým černým návlekem.

  1 380 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Rendlík s nepřilnavým povrchem ADVANTAGE 16 x 8 cm, s poklicí Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS12872075
  BANQUET Rendlík s nepřilnavým povrchem ADVANTAGE 16 x 8 cm, s poklicí
  Skladem za 10 dní (1 ks)
  Litý hliníkový rendlík se skleněnou poklicí 16 x 8 cm s odnímatelnou rukojetí ADVANTAGE je opatřen vnitřním 3vrstvým nepřilnavým povrchem ILAG ULTIMATE SWISS Technology a vnějším žáruvzdorným 2vrstvým nástřikem. Rendlík má bakelitovou rukojeť se soft touch povrchovou úpravou, kryté indukční dno pomocí žaruvzdorného nástříku a odnímatelnou rukojeť, která umožňuje použití rendlíku do trouby (bez poklice) a zárověň pomáhá ušetřit prostor v kuchyni. Poklice je opatřena silikonovým černým návlekem.

  1 012 Kč
     
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Sada nerezových příborů s plastovou rukojetí GRANITE Brown, 24 ks Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS43197760
  BANQUET Sada nerezových příborů s plastovou rukojetí GRANITE Brown, 24 ks
  Skladem za 8 dní
  Sada příborů GRANITE Brown 24 dílů obsahuje: 6x polévkovou lžíci, 6x vidličku, 6x jídelní nůž a 6x čajovou lžičku. Povrchová úprava lesk, nerez 18/0 o síle 1,8 mm, plastové držadlo s dekorem. Příbory nejsou vhodné do myčky nádobí.

  663 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Termoska nerezová AVANZA Red 1 l Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS67280897
  BANQUET Termoska nerezová AVANZA Red 1 l
  Skladem za 8 dní
  Nerezová termoska AVANZA Red 1 l ve dvouplášťovém provedení, je vhodná pro horké a studené nápoje. Vnější strana je opatřena metalickým povrchem. Plastový uzávěr - clip pro snadné použití (jedním stiskem se termoska otevře, druhým zavře), víčko termosky lze použít jako pohárek na pití. Nerezové termosky jsou velmi odolné a bezpečné, nehrozí rozbití vložky či opaření při manipulaci. Teplotní pokles je závislý na teplotě nápoje při plnění, množství nápoje a teplotě okolí.

  478 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Hrnec na těstoviny s nepřilnavým povrchem METALLIC PLATINUM 24 x 14,5 cm, 6,2 l, s poklicí Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS95974796
  BANQUET Hrnec na těstoviny s nepřilnavým povrchem METALLIC PLATINUM 24 x 14,5 cm, 6,2 l, s poklicí
  Skladem za 8 dní
  Hliníkový litý kovaný hrnec s výlevkou a se skleněnou poklicí METALLIC PLATINUM s nepřílnavým povrchem o rozměru 24 x 15,5 cm, vnější karbon metalický nástřik, tloušťka stěny 3 mm, plně indukční dno, soft-touch rukojeť a nerezový knob. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Hrnec je odolný proti nárazu.

  1 380 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Kastrol s nepřilnavým povrchem METALLIC PLATINUM 28 x 12,5 cm, s poklicí Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS82977195
  BANQUET Kastrol s nepřilnavým povrchem METALLIC PLATINUM 28 x 12,5 cm, s poklicí
  Skladem za 8 dní
  Hliníkový litý kovaný hrnec se skleněnou poklicí METALLIC PLATINUM s nepřílnavým povrchem o rozměru 28 x 12,5 cm, vnější karbon metalický nástřik, tloušťka stěny 3 mm, plně indukční dno, soft-touch rukojeť a nerezový knob. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Hrnec je odolný proti nárazu.

  1 380 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Pánev s nepřilnavým povrchem NATURAL STONE 20 x 4,3 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS14568110
  BANQUET Pánev s nepřilnavým povrchem NATURAL STONE 20 x 4,3 cm
  Skladem za 8 dní
  Hliníková litá kovaná pánev NATURAL STONE 20 x 4,3 cm s nepřilnavým povrchem, kamenný vzhled, tloušťka stěny 3 mm, rukojeť s imitací dřeva. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Vysoká tepelná vodivost zajišťuje rychlé a ekonomické vaření - dlouho drží teplotu. Pánev je odolná proti nárazu a deformaci tvaru. Je vhodná na všechny typy varných desek včetně indukce.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Kastrol s nepřilnavým povrchem PREMIUM Dark Brown 28 x 12,5 cm, s poklicí s aroma knobem Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS58209082
  BANQUET Kastrol s nepřilnavým povrchem PREMIUM Dark Brown 28 x 12,5 cm, s poklicí s aroma knobem
  Skladem za 8 dní
  Hliníkový litý hrnec se skleněnou termo poklicí a aroma knobem PREMIUM DARK BROWN s nepřílnavým povrchem, rozměr 28 x 12,5 cm, hnědý granitový dekor, tloušťka stěny 2,2 mm, plně indukční dno. Nepřilnavý povrch je velmi tvrdý a odolný proti poškrábání. Hrnec je odolný proti nárazu a deformaci tvaru.

  1 380 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Stojan drátěný LINEA 28 x 33 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS38587496
  BANQUET Stojan drátěný LINEA 28 x 33 cm
  Skladem za 10 dní (2 ks)
  Drátěný stojan LINEA o rozměrech 28 x 33 cm využijete v každé kuchyni. Stojan je vyroben z kvalitního materiálu a snadno se udržuje.

  529 Kč
     
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Polička závěsná s držákem na utěrky VARIELLA 40 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS79748325
  BANQUET Polička závěsná s držákem na utěrky VARIELLA 40 cm
  Skladem za 10 dní (1 ks)
  Závěsná polička s držákem na utěrky VARIELLA o rozměru 40 x 34 x 21 cm, je vyrobená z pochromovaného ocelového drátu. Výrobky z kolekce závěsného drátěného programu Vám umožní mít vše na očích a při ruce.

  506 Kč
     
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Polička závěsná dvoupatrová VARIELLA 37 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS72068060
  BANQUET Polička závěsná dvoupatrová VARIELLA 37 cm
  Skladem za 10 dní (6 ks)
  Závěsná polička dvoupatrová VARIELLA o rozměru 37 x 37 x 9 cm, je vyrobená z pochromovaného ocelového drátu. Vhodná na kořenky AROMI a jiné dózy o max. průměru 5,5 cm. Výrobky ze závěsného drátěného programu Vám umožní mít vše na očích a při ruce.

  506 Kč
     
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Chlebník nerezový QUADRA 39,5 x 20,5 x 18 cm, černý lem Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS99861894
  BANQUET Chlebník nerezový QUADRA 39,5 x 20,5 x 18 cm, černý lem
  Skladem za 8 dní
  Nerezový chlebník QUADRA o rozměru 39,5 x 20,5 x 18 cm s černým lemem slouží k uchovávání všech druhů pečiva. Povrchová úprava: lesk, typ nerezové oceli: 430, síla nerezu 0,3 mm.

  1 012 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Tlakový hrnec PREMIUM Dark Brown 5 l Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS96799493
  BANQUET Tlakový hrnec PREMIUM Dark Brown 5 l
  Skladem za 8 dní
  Nerezový tlakový hrnec PREMIUM DARK BROWN 5 l je opatřen pákovým uzávěrem, dvěma ventily a sendvičovým dnem. Tlakový hrnec má moderní barevné prvky na uzávěru a rukojeti v matově hnědé barvě. Hrnec je určen pro všechny typy sporáků.

  1 443 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Tlakový hrnec GRANDE Red 5 l, tvar belly Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS32749282
  BANQUET Tlakový hrnec GRANDE Red 5 l, tvar belly
  Skladem za 10 dní (1 ks)
  Tlakový nerezový hrnec GRANDE Red 5 l (bezpečný využitelný objem 3,3 l), s pákovým uzávěrem a trendovým baňatým tvarem, moderní barevné prvky na uzávěru a rukojetích v červené barvě, 2 ventily, sendvičové dno 1 cm, síla stěny 0,6 mm, nerez 18/0. Tlakový hrnec je vhodný pro rychlou přípravu jídel, šetří čas a energie. Tlakový hrnec je opatřen pojistkami po bezpečné vaření.

  1 443 Kč
     
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Sada fondue na čokoládu CHOCO BLOSSOMS, 6 ks Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS30664296
  BANQUET Sada fondue na čokoládu CHOCO BLOSSOMS, 6 ks
  Skladem za 8 dní
  6dílný fondue set na čokoládu CHOCO BLOSSOMS: 1x keramická miska průměr 11,5 cm, výška 7,5 cm, 1x stojánek s držákem pro čajovou svíčku - výška 8 cm, 4x vidlička - délka 15 cm, materiál nerez + PP.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Konvice nerezová GRANITE Grey 1,7 l Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS72625388
  BANQUET Konvice nerezová GRANITE Grey 1,7 l
  Skladem za 8 dní
  Konvice nerezová GRANITE GREY 1,7 l na vaření vody, je nedílnou součástí každé domácnosti. Je vyrobena z nerezové oceli 201, síla 0,33 mm, dno 18/0, držadlo sklopné - plast nylon v černé barvě. Konvice je opatřena zvukovou signalizací varu vody - zabudovaná píšťalka ohlásí dosažení bodu varu. Konvici lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Kávovar NOIRA 9 šálků Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS41748030
  BANQUET Kávovar NOIRA 9 šálků
  Skladem za 8 dní
  Kávovar NOIRA 9 šálků je tradiční kávovar pro domácí přípravu chutné silné kávy. Je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických deskách. Hliníkové tělo kávovaru již po několika šálcích získá patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná. Kávovar je opatřen bezpečnostním ventilem. Využitelný objem 400 ml. Kávovar není vhodný pro mytí v myčce.

  609 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Kávovar NOIRA 6 šálků Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS83006931
  BANQUET Kávovar NOIRA 6 šálků
  Skladem za 8 dní
  Kávovar NOIRA 6 šálků je tradiční kávovar pro domácí přípravu chutné silné kávy. Je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických deskách. Hliníkové tělo kávovaru již po několika šálcích získá patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná. Kávovar je opatřen bezpečnostním ventilem. Využitelný objem 260 ml. Kávovar není vhodný pro mytí v myčce.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Kávovar BRIA 6 šálků Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS22888546
  BANQUET Kávovar BRIA 6 šálků
  Skladem za 8 dní
  Kávovar BRIA, 6 šálků je tradiční kávovar pro domácí přípravu chutné silné kávy. Je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických deskách. Hliníkové tělo kávovaru již po několika šálcích získá patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná. Kávovar je opatřen bezpečnostním ventilem. Využitelný objem 260 ml. Kávovar není vhodný pro mytí v myčce.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Sada kořenek AKCENT Black 13 ks, ve stojánku Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS99495067
  BANQUET Sada kořenek AKCENT Black 13 ks, ve stojánku
  Skladem za 8 dní
  Sada kořenek AKCENT Black 13 ks ve stojánku se skládá: 1 x otočný stojan, 12 x skleněné kořenky s plastovým víčkem o objemu 90 ml. Kořenky mají všestranné využití a to na základě víčka, které je opatřeno 2 různými otvory: pro jemně namleté koření a pro celé kusy koření. Kořenky jsou vhodné na jemně mleté, ale i hrubší druhy koření a stejně tak jsou ideální pro koření typu hřebíček a celý pepř. Do myčky lze dát pouze skleněnou část kořenek.

  1 012 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Sada kořenek BRILLANTE Bamboo 2+1 ks Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS60718645
  BANQUET Sada kořenek BRILLANTE Bamboo 2+1 ks
  Skladem za 10 dní (5 ks)
  Sada kořenek z přírodního bambusového dřeva obsahuje slánku a pepřenku ve stojánku. Příjemně vám padne do ruky při dochucování. Tuto sadu kořenek můžete doplnit o další výrobky z naší řady BRILLANTE BAMBOO.

  457 Kč
     
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Cedník nerezový LATINO METALLIC Platinum 24 x 17,5 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS75132931
  BANQUET Cedník nerezový LATINO METALLIC Platinum 24 x 17,5 cm
  Skladem za 10 dní (1 ks)
  Cedník LATINO METALLIC PLATINUM o průměru 24 cm je vyroben z nerezi, tloušťka stěny 0,45 mm, výška 17,5 cm. Cedník má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienický a odolný.

  481 Kč
     
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Party box s držadly CULINARIA 41 x 29 cm, khaki Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS50626978
  BANQUET Party box s držadly CULINARIA 41 x 29 cm, khaki
  Skladem za 8 dní
  Party box s držadly CULINARIA o rozměru 41 x 29 cm je praktickým a atraktivním pomocníkem v přenášení a úschově jídla. Party box obsahuje 2 úložná patra, držadla a transparentní víko.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Party box s držadly CULINARIA 41 x 29 cm, hnědý Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS48237732
  BANQUET Party box s držadly CULINARIA 41 x 29 cm, hnědý
  Skladem za 8 dní
  Party box s držadly CULINARIA o rozměru 41 x 29 cm je praktickým a atraktivním pomocníkem v přenášení a úschově jídla. Party box obsahuje 2 úložná patra, držadla a transparentní víko.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Váha kuchyňská digitální LAVENDER 5 kg Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS94218018
  BANQUET Váha kuchyňská digitální LAVENDER 5 kg
  Skladem za 8 dní
  Váha kuchyňská digitální LAVENDER 5 kg má LCD display s dotykovým ovládáním s možností vážení v g, oz, lb. Váživost 5 kg, rozlišení 1 g, indikátor slabé baterie a přetížení, automatické vypnutí, napájení baterií 1 x CR2032. Průměr vázhy je 19 cm.

  481 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Odpeckovač třešní CULINARIA Red Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS21643239
  BANQUET Odpeckovač třešní CULINARIA Red
  Skladem za 8 dní
  Odpeckovač třešní CULINARIA Red má celkovou výšku 26 cm, rozměr základny 15,5 x 9,5 cm. Výrobek je v bílé barvě s červenými prvky a má gumové přísavky pro zajištění stability při práci.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Kávovar CAMPI Dark Brown, 6 šálků Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS64848878
  BANQUET Kávovar CAMPI Dark Brown, 6 šálků
  Skladem za 10 dní (1 ks)
  Kávovar CAMPI na 6 šálků je tradiční kávovar pro domácí přípravu chutné silné kávy. Je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických deskách. Hliníkové tělo kávovaru již po několika šálcích získá patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná. Kávovar je opatřen bezpečnostním ventilem. Využitelný objem 260 ml. Kávovar není vhodný pro mytí v myčce.

  506 Kč
     
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Kávovar CAMPI Ivory, 6 šálků Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS24997745
  BANQUET Kávovar CAMPI Ivory, 6 šálků
  Skladem za 8 dní
  Kávovar CAMPI na 6 šálků je tradiční kávovar pro domácí přípravu chutné silné kávy. Je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických deskách. Hliníkové tělo kávovaru již po několika šálcích získá patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná. Kávovar je opatřen bezpečnostním ventilem. Využitelný objem 260 ml. Kávovar není vhodný pro mytí v myčce.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Kávovar CAMPI Red, 3 šálky Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS87895821
  BANQUET Kávovar CAMPI Red, 3 šálky
  Skladem za 8 dní
  Kávovar CAMPI na 3 šálky je tradiční kávovar pro domácí přípravu chutné silné kávy. Je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických deskách. Hliníkové tělo kávovaru již po několika šálcích získá patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná. Kávovar je opatřen bezpečnostním ventilem. Využitelný objem 150 ml. Kávovar není vhodný pro mytí v myčce.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Vál silikonový CULINARIA Latte 58 x 47 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS86341179
  BANQUET Vál silikonový CULINARIA Latte 58 x 47 cm
  Skladem za 8 dní
  Silikonový vál CULINARIA Latte o rozměru 58 x 47 cm je praktický a skladný pomocník na přípravu těsta. Dokonale přilne ke stolu a těsto se na něj při rozvalování nelepí. Výhodou je snadná údržba a je vhodný do myčky na nádobí. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňského náčiní a mnohé další výrobky.

  481 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Konvice skleněná s filtrem KIRSTY 1,1 l, hranatá Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS44611224
  BANQUET Konvice skleněná s filtrem KIRSTY 1,1 l, hranatá
  Skladem za 8 dní
  Konvice KIRSTY o objemu 1,1 l je skleněná konvice s filtrem, vhodná pro přípravu různých čajů, kávy, ale také domácích limonád. Odolnost skla do 100 st. C. Dno konvice je o rozměru 10,5 x 10,5 cm.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Mlýnek na koření elektrický EXCELLENT 21 cm, nerezový Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS86220189
  BANQUET Mlýnek na koření elektrický EXCELLENT 21 cm, nerezový
  Skladem za 10 dní (1 ks)
  Elektrický mlýnek na koření EXCELLENT, je dodáván v nerezovém provedení, zásobník na koření je z transparentního plastu - akrylu. Vnitřní část mlýnku tvoří keramická mlecí mechanika, zdroj napájení 6 x AAA (tužkové) baterie (nejsou součástí výrobku). Rozměry mlýnku: výška 21 cm, průměr 5 cm.

  506 Kč
     
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Mlýnek na koření gravitační EXCELLENT 20 cm, černý Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS41950870
  BANQUET Mlýnek na koření gravitační EXCELLENT 20 cm, černý
  Skladem za 8 dní
  Elektrický gravitační mlýnek na koření EXCELLENT, je dodáván v černé barvě s matnou povrchovou úpravou, zásobník na koření je z transparentního plastu - akrylu. Vnitřní část mlýnku tvoří keramická mlecí mechanika, zdroj napájení 6 x AAA (tužkové) baterie (nejsou součástí výrobku). Rozměry mlýnku: výška 20 cm, průměr základny 5,2 cm.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Sada kempingová TRAVEL, 26 ks, mint Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS99147874
  BANQUET Sada kempingová TRAVEL, 26 ks, mint
  Skladem za 8 dní
  Praktická kempingová sada TRAVEL obsahuje 4x plastové talíře 23,5cm, 4x plastové kelímky 250ml, 4x plastové lžíce 18,8cm, 4x plastové vidličky 18,5cm, 4x plastové nože 18,7cm, 4x plastové misky 250ml. Vše uzavřeno v praktické dóze.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Láhev sportovní dvoustěnná MERIL 1000 ml, oranžová Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS92059134
  BANQUET Láhev sportovní dvoustěnná MERIL 1000 ml, oranžová
  Skladem za 8 dní
  Dvoustěnná sportovní láhev MERIL o objemu 1 l, je vhodná na horké a studené nápoje. Vnější i vnitřní část láhve je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 304, uzávěr je z plastu. Láhev není vhodná do myčky. Díky dvoustěnnému provedení udrží nápoj delší dobu v požadované teplotě.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Termoska chytrá REWO 420 ml, černá Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS64734845
  BANQUET Termoska chytrá REWO 420 ml, černá
  Skladem za 8 dní
  Cestovní chytrá termoska REWO o objemu 420 ml má vnější i vnitřní povrch z nerezi a plastové víčko. Ve víčku je zabudovaný digitální teploměr, který vám po poklepání ukáže aktuální teplotu vašeho nápoje. Díky dvoustěnnému provedení si udrží nápoj déle svou teplotu.

  595 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Termoska chytrá REWO 420 ml, béžová Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS45433670
  BANQUET Termoska chytrá REWO 420 ml, béžová
  Skladem za 8 dní
  Cestovní chytrá termoska REWO o objemu 420 ml má vnější i vnitřní povrch z nerezi a plastové víčko. Ve víčku je zabudovaný digitální teploměr, který vám po poklepání ukáže aktuální teplotu vašeho nápoje. Díky dvoustěnnému provedení si udrží nápoj déle svou teplotu.

  595 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Čajová sada SPRING 400 + 220 ml Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS82317919
  BANQUET Čajová sada SPRING 400 + 220 ml
  Skladem za 10 dní (1 ks)
  Čajová sada SPRING je vyrobena z keramiky v bílé glazuře s dekorem květin. Objem konvice je 400 ml a objem šálku 220 ml. Konvici se šálkem je možné mýt v myčce na nádobí, ale pro zachování dokonalého vzhledu, doporučujeme umývat ručně.

  481 Kč
     
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Cedník nerezový LATINO 24 cm, černý Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS54206018
  BANQUET Cedník nerezový LATINO 24 cm, černý
  Skladem za 8 dní
  Cedník LATINO o průměru 24 cm je vyrobený z nerezi v černé barvě, tloušťka stěny 0,45 mm, výška 16 cm. Cedník má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienický a odolný.

  481 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Osuška bavlněná velurová BEACH 80 x 160 cm, oranžové pruhy Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS45733296
  BANQUET Osuška bavlněná velurová BEACH 80 x 160 cm, oranžové pruhy
  Skladem za 8 dní
  Plážová osuška BEACH ORANGE o rozměru 80 x 160 cm v kombinaci trendových barev v pruzích oranžové a bílé, je vyrobená ze 100 % bavlny. Výchozí vysoce jakostní bavlna v kombinaci s jednostrannou velurovou střiží. Dvousmyčková příze jako výchozí materiál umožňuje praní při 60 st. C.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Osuška bavlněná velurová BEACH 80 x 160 cm, červené pruhy Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS44263078
  BANQUET Osuška bavlněná velurová BEACH 80 x 160 cm, červené pruhy
  Skladem za 8 dní
  Plážová osuška BEACH RED o rozměru 80 x 160 cm v kombinaci trendových barev v pruzích červené a bílé, je vyrobená ze 100 % bavlny. Výchozí vysoce jakostní bavlna v kombinaci s jednostrannou velurovou střiží. Dvousmyčková příze jako výchozí materiál umožňuje praní při 60 st. C.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Džbán skleněný dvoustěnný DOBLO 500 ml Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS18689429
  BANQUET Džbán skleněný dvoustěnný DOBLO 500 ml
  Skladem za 8 dní
  Dvoustěnná skleněná karafa DOBLO 500ml je vhodná k podávání studených i teplých nápojů, díky designu dvou stěn vydrží nápoj v karafě déle studený nebo teplý. Karafa je vyrobena z čirého skla a je vhodná do myčky na nádobí.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Kastrol smaltovaný SWEET HOME 20 x 9,5 cm, 2,1 l, s poklicí Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS45288474
  BANQUET Kastrol smaltovaný SWEET HOME 20 x 9,5 cm, 2,1 l, s poklicí
  Skladem za 8 dní
  Smaltovaný kastrol o průměru 20 cm v bílé barvě s dekorem SWEET HOME a s poklicí v šedé barvě je vhodný na vaření různých pokrmů. Můžete mýt v myčce na nádobí. V nabídce máme další produkty z kolekce SWEET HOME.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Termohrnec s poklicí SWEET HOME 2,5 l Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS32955556
  BANQUET Termohrnec s poklicí SWEET HOME 2,5 l
  Skladem za 8 dní
  Termohrnec s poklicí SWEET HOME 2,5 l je praktický pro uchovávání teplých pokrmů. Ocení ho hlavně kuchaři a kuchařky při uskladnění hotových pokrmů před samotným servírováním. V barevném provedení bílo-šedá s dekorem SWEET HOME. Termohrnec se vyrábí v několika velikostech. Vnitřek hrnce tvoří nerezová vložka, výplň mezi stěnami je z PUR pěny pro zachování vynikající izolace při skladování či přenášení potravin.

  478 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Termohrnec s poklicí HOME Coll. 2,5 l Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS73644110
  BANQUET Termohrnec s poklicí HOME Coll. 2,5 l
  Skladem za 10 dní (2 ks)
  Termohrnec s poklicí HOME 2,5 l je praktický pro uchovávání teplých pokrmů. Ocení ho hlavně kuchaři a kuchařky při uskladnění hotových pokrmů před samotným servírováním. V barevném provedení bílá-bordó s dekorem HOME. Termohrnec se vyrábí v několika velikostech. Vnitřek hrnce tvoří nerezová vložka, výplň mezi stěnami je z PUR pěny pro zachování vynikající izolace při skladování či přenášení potravin.

  478 Kč
     
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Pánev s nepřilnavým povrchem PREMIUM Dark Brown 20 x 4,3 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS79186628
  BANQUET Pánev s nepřilnavým povrchem PREMIUM Dark Brown 20 x 4,3 cm
  Skladem za 8 dní
  Kovaná hliníková pánev PREMIUM DARK BROWN o rozměru 20 x 4,3 cm, je vhodná pro přípravu různých pokrmů. Pánev je opatřena 2vrstvým vnitřním nepřilnavým povrchem Dyflon a vnějším žáruvzdorným nástřikem v hnědé mramorové struktuře. Pánev má indukční dno a protiskluzovou soft touch rukojeť.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Nůž na chleba CONTOUR 33,5 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS67457809
  BANQUET Nůž na chleba CONTOUR 33,5 cm
  Skladem za 8 dní
  Nůž na chleba CONTOUR 33,5 cm, materiál nerez, délka nože 33,5 cm, délka čepele 20 cm. Nůž je vhodný pro každodenní použití. Ocelové nože patří mezi nepostradatelné pomocníky v každé kuchyni. Bez kvalitního nože si lze jen těžko představit vaření.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Nůž plátkovací CONTOUR 28,5 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS44573515
  BANQUET Nůž plátkovací CONTOUR 28,5 cm
  Skladem za 8 dní
  Nůž plátkovací CONTOUR 28,5 cm, materiál nerez, délka nože 28,5 cm, délka čepele 15 cm. Nůž je vhodný pro každodenní použití. Ocelové nože patří mezi nepostradatelné pomocníky v každé kuchyni. Bez kvalitního nože si lze jen těžko představit vaření.

  457 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Kávovar CAMPI Latte, 9 šálků Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS99391531
  BANQUET Kávovar CAMPI Latte, 9 šálků
  Skladem za 8 dní
  Kávovar CAMPI na 9 šálků je tradiční kávovar pro domácí přípravu chutné silné kávy. Je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických deskách. Hliníkové tělo kávovaru již po několika šálcích získá patinu, která je pro správnou chuť kávy nepostradatelná. Kávovar je opatřen bezpečnostním ventilem. Využitelný objem 400 ml. Kávovar není vhodný pro mytí v myčce.

  609 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Konvice keramická HOME Coll. 1,0 l, 1000 W Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS16278196
  BANQUET Konvice keramická HOME Coll. 1,0 l, 1000 W
  Skladem za 10 dní (1 ks)
  Keramická varná konvice s plochým dnem z nerezové oceli o objemu 1 l s dekorem HOME, je základem každé kuchyně. Je opatřena základnou se středovým konektorem - 360 stupňů, ochranou proti přehřátí, má automatické / manuální vypnutí a světelný indikátor provozu.

  1 265 Kč
     
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Pánev s nepřilnavým povrchem RIVER STONE Brown 20 x 4,3 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS38540994
  BANQUET Pánev s nepřilnavým povrchem RIVER STONE Brown 20 x 4,3 cm
  Skladem za 8 dní
  Kovaná hliníková pánev RIVER STONE Brown 20 x 4,3 cm s indukčním dnem, nepřílnavým povrchem ve struktuře řičního kamene v hnědé barvě, soft touch rukojeť v imitaci dřeva.

  506 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Pánev s nepřilnavým povrchem GRAZIA 30 x 6,2 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS68325213
  BANQUET Pánev s nepřilnavým povrchem GRAZIA 30 x 6,2 cm
  Skladem za 8 dní
  Hliníková kovaná pánev GRAZIA o rozměru 30 x 6,2 cm se značkovým nepřílnavým 3vrstvým povrchem ILAG PREMIUM, s vnějším 2vrstvým žáruvzdorným nástřikem, barva černý mat, zesílena tl. stěny 4,0 mm, indukční dno s piktogramovým laserovým potiskem.

  1 012 Kč
  Značka: BANQUET
 • Glycine 100% pure 1000g Pro sportovce Pro sportovkyně Kód: DS25742410
  Glycine 100% pure 1000g
  Skladem za 10 dní (11 ks)
  Glycine 100% pure je naturální čistý výrobek s obsahem neesenciální aminokyseliny, která se nachází v potravinách bohatých na bílkoviny, jako jsou maso, ryby a mléčné výrobky. Je považován za nejjednodušší aminokyselinu v těle a je velmi často spojován s tvorbou bílkovin. Existuje mnoho důkazů, které naznačují, že glycin v kombinaci s jednoduchými sacharidy může zlepšit růst svalové hmoty a urychlit zotavení. Předpokládá se, že tato kombinace může mít za následek větší nárůst glukózy ve srovnání s užíváním glukózy samostatně. Kombinace sacharidů a glycinu může vést k lepšímu využití glukózy pro energii potřebnou před výkonem nebo k zotavení po tréninku. Glycin je známý jako neurotransmiter v centrálním nervovém systému. Zároveň u něj byly prokázány protizánětlivé, protikřečové, a antipsychotické účinky. O Glycinu se tvrdí, že může zlepšit příjem a využití kreatinu v těle, což může vést k nárůstu síly a svalové hmoty. Má protizánětlivé účinky Zlepšuje regeneraci svalů a růst svalové hmoty Bylo prokázáno, že zvyšuje absorbci kreatinu a sacharidů SLOŽENÍ obsahuje: Glycine 100% DÁVKOVÁNÍ 1/2 čajové lžičky, což je 2,5g rozmíchejte ve 250 ml nápoje, jakéhokoliv džusu.. asi 30 minut před spaním.

  717 Kč
     
  Značka: LSP Nutrition
 • Massive X weightgainer Pro sportovce Pro sportovkyně Kód: DS23897864
  Massive X weightgainer
  Skladem za 10 dní (3 ks)

  2 031 Kč
  Značka: LSP Nutrition
 •  
 • BANQUET Čajová sada WHITE 400 + 220 ml Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS42773219
  BANQUET Čajová sada WHITE 400 + 220 ml
  Skladem za 8 dní
  Čajová sada WHITE je vyrobena z keramiky v bílé glazuře. Objem konvice je 400 ml a objem šálku 220 ml. Konvici se šálkem je možné mýt v myčce na nádobí, ale pro zachování dokonalého vzhledu, doporučujeme umývat ručně.

  681 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Chlebník SWEET HOME 36 x 24 x 15 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS49158761
  BANQUET Chlebník SWEET HOME 36 x 24 x 15 cm
  Skladem za 8 dní
  Chlebník SWEET HOME 36 cm je určený k uchovávání všech druhů pečiva. Materiál: ocel, síla plechu 0,30 mm, povrchová úprava dekor SWEET HOME. Rozměry: 36 x 24 x 15 cm.

  652 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Čajová sada WILDFLOWERS 400 + 220 ml Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS89667827
  BANQUET Čajová sada WILDFLOWERS 400 + 220 ml
  Skladem za 8 dní
  Čajová sada WILD FLOWERS je vyrobena z keramiky v bílé glazuře s dekorem květin. Objem konvice je 400 ml a objem šálku 220 ml. Konvici se šálkem je možné mýt v myčce na nádobí, ale pro zachování dokonalého vzhledu, doporučujeme umývat ručně.

  815 Kč
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Čajová sada FLOWER 400 + 220 ml Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS93686666
  BANQUET Čajová sada FLOWER 400 + 220 ml
  Skladem za 8 dní
  Čajová sada FLOWER je vyrobena z keramiky v bílé glazuře s dekorem květin. Objem konvice je 400 ml a objem šálku 220 ml. Konvici se šálkem je možné mýt v myčce na nádobí, ale pro zachování dokonalého vzhledu, doporučujeme umývat ručně.

  815 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Čajová sada BLUE FLOWER 400 + 220 ml Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS84642463
  BANQUET Čajová sada BLUE FLOWER 400 + 220 ml
  Skladem za 8 dní
  Čajová sada BLUE FLOWER je vyrobena z keramiky v bílé glazuře s dekorem květin. Objem konvice je 400 ml a objem šálku 220 ml. Konvici se šálkem je možné mýt v myčce na nádobí, ale pro zachování dokonalého vzhledu, doporučujeme umývat ručně.

  815 Kč
  Značka: BANQUET
 • BANQUET Čajová sada ROSE 400 + 220 ml Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS27139652
  BANQUET Čajová sada ROSE 400 + 220 ml
  Skladem za 10 dní (2 ks)
  Čajová sada ROSE je vyrobena z keramiky v bílé glazuře s dekorem květin. Objem konvice je 400 ml a objem šálku 220 ml. Konvici se šálkem je možné mýt v myčce na nádobí, ale pro zachování dokonalého vzhledu, doporučujeme umývat ručně.

  815 Kč
     
  Značka: BANQUET
 •  
 • BANQUET Chlebník bambusový BRILLANTE 39 x 26,5 x 15,5 cm Do každé domácnosti Pro kuchaře a kuchařky Pro báječné kuchařky Kód: DS31483259