Stránka 1 z 3 - 53 položek celkem
Cestovní postýlka CARETERO Esti grey
1 987 Kč
CR-51274
Cestovní postýlka CARETERO Esti mint
1 987 Kč
CR-51275
Cestovní postýlka CARETERO Esti graphite
1 987 Kč
CR-51272
Cestovní postýlka CARETERO Key graphite
1 387 Kč
CR-51271
Cestovní postýlka CARETERO Key grey
1 387 Kč
CR-51270
Dětská skládací ohrádka CARETERO Quadra graphite CR-46904
Dětská skládací ohrádka Milly Mally Fun Mint Bear CR-45059
Dětská cestovní postýlka Baby Mix Sova modrá CR-44896
Moskytiéra na dětskou postýlku Akuku bílá CR-39826
Cestovní postýlka CARETERO Basic Plus graphite CR-38246
Cestovní postýlka CARETERO Basic graphite
1 555 Kč
CR-36017
Nahoru
Další produkty

Klikněte a objevte DĚTSKÝ NÁBYTEK

 

 1. Co je to cestovní postýlka? Odpověď: Cestovní postýlka je přenosná postýlka určená k použití během cestování nebo jako záložní postýlka pro dítě.

 2. Proč je cestovní postýlka užitečná? Odpověď: Cestovní postýlka je užitečná, protože poskytuje bezpečné a pohodlné místo pro spaní dítěte během cestování nebo pobytu mimo domov.

 3. Jak správně sestavit cestovní postýlku? Odpověď: Sestavení cestovní postýlky závisí na jejím typu, ale většina postýlek má návody k obsluze, které je třeba dodržovat.

 4. Jsou cestovní postýlky bezpečné pro děti? Odpověď: Ano, cestovní postýlky jsou navrženy tak, aby byly bezpečné pro děti, pokud jsou správně používány a sestaveny.

 5. Jsou cestovní postýlky vhodné pro novorozence? Odpověď: Ano, existují cestovní postýlky vhodné pro novorozence, ale je důležité vybrat takový typ, který jim poskytne bezpečné a pohodlné spaní.

 6. Může se cestovní postýlka používat doma místo běžné postýlky? Odpověď: Ano, cestovní postýlka může být použita doma jako dočasná záložní postýlka, ale obvykle není určena pro trvalé spaní.

 7. Jak často se může cestovní postýlka používat? Odpověď: Cestovní postýlku lze používat tak často, jak je potřeba, během cestování nebo když je dítě mimo domov.

 8. Má vliv na kvalitu spánku dítěte používání cestovní postýlky? Odpověď: Používání cestovní postýlky může mít pozitivní vliv na kvalitu spánku dítěte, protože jim poskytuje známé a bezpečné místo k odpočinku.

 9. Jak vybrat správnou cestovní postýlku pro dítě? Odpověď: Při výběru cestovní postýlky zohledňujte věk dítěte, její bezpečnostní funkce a pohodlí.

 10. Má cestovní postýlka ochranu proti hmyzu a slunci? Odpověď: Některé cestovní postýlky mají ochranu proti hmyzu a slunci, což je užitečné pro venkovní použití.

 11. Jak udržovat cestovní postýlku v čistotě? Odpověď: Cestovní postýlku udržujte v čistotě pravidelným čištěním a mytím odnímatelných součástí.

 12. Může se cestovní postýlka používat s různými matracemi? Odpověď: Většina cestovních postýlek má speciální matraci, která by měla být používána pro zajištění bezpečnosti.

 13. Má vliv na dítě zůstávání v cestovní postýlce dlouhodobě? Odpověď: Dlouhodobé zůstávání dítěte v cestovní postýlce není doporučeno, protože děti potřebují více pohybu a místa na prozkoumávání.

 14. Jak správně složit cestovní postýlku? Odpověď: Složení cestovní postýlky závisí na jejím typu, ale měli byste se řídit návodem k obsluze.

 15. Jsou cestovní postýlky vhodné pro dvojčata? Odpověď: Ano, existují cestovní postýlky vhodné pro dvojčata, které umožňují spaní obou děti současně.

 16. Může se cestovní postýlka používat u přátel a příbuzných? Odpověď: Ano, cestovní postýlka je vhodná pro použití u přátel a příbuzných, kteří nemají zvláštní dětský pokoj.

 17. Může se cestovní postýlka používat v kempech a na kempování? Odpověď: Ano, cestovní postýlka je vhodná pro použití v kempech a na kempování, pokud je přenosná.

 18. Jsou cestovní postýlky vhodné pro starší děti? Odpověď: Cestovní postýlky jsou obvykle určeny pro kojence a batolata, ne však pro starší děti.

 19. Jaká je maximální váha, kterou cestovní postýlka unese? Odpověď: Maximální váha, kterou cestovní postýlka unese, závisí na konkrétním modelu, ale obvykle je mezi 15 a 20 kg.

 20. Může se cestovní postýlka používat s hračkami? Odpověď: Ano, do cestovní postýlky lze umístit hračky, aby bylo dítěti zábavnější.

 21. Může se cestovní postýlka používat s postelovým povlečením? Odpověď: Ano, můžete používat speciální postelové povlečení pro cestovní postýlku, které je k dispozici.

 22. Jak zabezpečit cestovní postýlku proti překlopení? Odpověď: Zabezpečení cestovní postýlky proti překlopení závisí na konkrétním modelu, ale měli byste dodržovat bezpečnostní pokyny výrobce.

 23. Má vliv na kvalitu spánku dítěte používání cestovní postýlky? Odpověď: Používání cestovní postýlky může mít pozitivní vliv na kvalitu spánku dítěte, protože jim poskytuje bezpečné a známé místo.

 24. Má cestovní postýlka ochranu proti hmyzu a slunci? Odpověď: Některé cestovní postýlky mají ochranu proti hmyzu a slunci, což je užitečné pro venkovní použití.

 25. Má vliv na kvalitu spánku dítěte používání cestovní postýlky? Odpověď: Používání cestovní postýlky může mít pozitivní vliv na kvalitu spánku dítěte, protože jim poskytuje bezpečné a známé místo.

 26. Jak vybrat správnou cestovní postýlku pro dítě? Odpověď: Při výběru cestovní postýlky zohledňujte věk dítěte, její bezpečnostní funkce a pohodlí.

 27. Má cestovní postýlka ochranu proti hmyzu a slunci? Odpověď: Některé cestovní postýlky mají ochranu proti hmyzu a slunci, což je užitečné pro venkovní použití.

 28. Jak udržovat cestovní postýlku v čistotě? Odpověď: Cestovní postýlku udržujte v čistotě pravidelným čištěním a mytím odnímatelných součástí.

 29. Může se cestovní postýlka používat s různými matracemi? Odpověď: Většina cestovních postýlek má speciální matraci, která by měla být používána pro zajištění bezpečnosti.

 30. Má vliv na dítě zůstávání v cestovní postýlce dlouhodobě? Odpověď: Dlouhodobé zůstávání dítěte v cestovní postýlce není doporučeno, protože děti potřebují více pohybu a místa na prozkoumávání.

 31. Jak správně složit cestovní postýlku? Odpověď: Složení cestovní postýlky závisí na jejím typu, ale měli byste se řídit návodem k obsluze.

 32. Jsou cestovní postýlky vhodné pro dvojčata? Odpověď: Ano, existují cestovní postýlky vhodné pro dvojčata, které umožňují spaní obou dětí současně.

 33. Může se cestovní postýlka používat u přátel a příbuzných? Odpověď: Ano, cestovní postýlka je vhodná pro použití u přátel a příbuzných, kteří nemají zvláštní dětský pokoj.

 34. Může se cestovní postýlka používat v kempech a na kempování? Odpověď: Ano, cestovní postýlka je vhodná pro použití v kempech a na kempování, pokud je přenosná.

 35. Jsou cestovní postýlky vhodné pro starší děti? Odpověď: Cestovní postýlky jsou obvykle určeny pro kojence a batolata, ne však pro starší děti.

 36. Jaká je maximální váha, kterou cestovní postýlka unese? Odpověď: Maximální váha, kterou cestovní postýlka unese, závisí na konkrétním modelu, ale obvykle je mezi 15 a 20 kg.

 37. Může se cestovní postýlka používat s hračkami? Odpověď: Ano, do cestovní postýlky lze umístit hračky, aby bylo dítěti zábavnější.

 38. Může se cestovní postýlka používat s postelovým povlečením? Odpověď: Ano, můžete používat speciální postelové povlečení pro cestovní postýlku, které je k dispozici.

 39. Jak zabezpečit cestovní postýlku proti překlopení? Odpověď: Zabezpečení cestovní postýlky proti překlopení závisí na konkrétním modelu, ale měli byste dodržovat bezpečnostní pokyny výrobce.

 40. Má vliv na kvalitu spánku dítěte používání cestovní postýlky? Odpověď: Používání cestovní postýlky může mít pozitivní vliv na kvalitu spánku dítěte, protože jim poskytuje bezpečné a známé místo.

 41. Jak vybrat správnou cestovní postýlku pro dítě? Odpověď: Při výběru cestovní postýlky zohledňujte věk dítěte, její bezpečnostní funkce a pohodlí.

 42. Má cestovní postýlka ochranu proti hmyzu a slunci? Odpověď: Některé cestovní postýlky mají ochranu proti hmyzu a slunci, což je užitečné pro venkovní použití.

 43. Jak udržovat cestovní postýlku v čistotě? Odpověď: Cestovní postýlku udržujte v čistotě pravidelným čištěním a mytím odnímatelných součástí.

 44. Může se cestovní postýlka používat s různými matracemi? Odpověď: Většina cestovních postýlek má speciální matraci, která by měla být používána pro zajištění bezpečnosti.

 45. Má vliv na dítě zůstávání v cestovní postýlce dlouhodobě? Odpověď: Dlouhodobé zůstávání dítěte v cestovní postýlce není doporučeno, protože děti potřebují více pohybu a místa na prozkoumávání.

 46. Jak správně složit cestovní postýlku? Odpověď: Složení cestovní postýlky závisí na jejím typu, ale měli byste se řídit návodem k obsluze.

 47. Jsou cestovní postýlky vhodné pro dvojčata? Odpověď: Ano, existují cestovní postýlky vhodné pro dvojčata, které umožňují spaní obou dětí současně.

 48. Může se cestovní postýlka používat u přátel a příbuzných? Odpověď: Ano, cestovní postýlka je vhodná pro použití u přátel a příbuzných, kteří nemají zvláštní dětský pokoj.

 49. Může se cestovní postýlka používat v kempech a na kempování? Odpověď: Ano, cestovní postýlka je vhodná pro použití v kempech a na kempování, pokud je přenosná.

 50. Jsou cestovní postýlky vhodné pro starší děti? Odpověď: Cestovní postýlky jsou obvykle určeny pro kojence a batolata, ne však pro starší děti.

Dětský nábytek může zahrnovat různé položky, jako jsou:

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme