PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO AUTOSEDAČKY

Nejprodávanější

Ochranná podložka pod autosedačku - černá
 
343 Kč
Ochranná folie na autosedadlo CARETERO - dle obrázku
 
164 Kč
Moskytiéra na autosedačku - bílá
Moskytiéra na autosedačku - bílá
Skladem (27 ks)
DS71797959
 
108 Kč
Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Ochranná podložka pod autosedačku - černá
343 Kč
DS37762276
Ochranná folie na autosedadlo CARETERO - dle obrázku DS31834174
Univerzální vložka do autosedačky Sensillo - šedá DS65770448
Moskytiéra na autosedačku - bílá
108 Kč
DS71797959
V kategorii "Příslušenství pro autosedačky" najdete široký výběr doplňků a příslušenství, které zlepšují pohodlí, bezpečnost a funkčnost autosedaček. Nabízíme vám širokou škálu produktů, které jsou určeny pro různé typy autosedaček a splňují nejvyšší standardy kvality.

Mezi nejčastěji vyhledávané dotazy a produkty v této kategorii patří:

  1. Chrániče autosedačky: Chrání autosedačku před nečistotami, vlhkostí a opotřebením. Nabízíme chrániče sedáku, opěradla a pásů, které jsou snadno odnímatelné a pratelné.

  2. Letní příslušenství: Letní příslušenství zahrnuje například ochranné sluneční clony, které chrání dítě před slunečním zářením a přehřátím v autosedačce. Dále nabízíme například lehké letní potahy, které zvyšují pohodlí během horkých letních dní.

  3. Zimní příslušenství: Pro zimní období nabízíme například teplé vložky, které poskytují dítěti teplo a pohodlí. Dále můžete najít například ochranné kryty na autosedačku, které chrání sedadlo před sněhem a vlhkostí.

  4. Adaptéry a redukce: Pro autosedačky různých značek nabízíme adaptéry a redukce, které umožňují snadné přizpůsobení autosedačky na určitý typ kočárku nebo na opačný směr jízdy.

  5. Přepravní tašky: Přepravní tašky jsou vhodné pro snadnou přepravu autosedačky při cestování. Tyto tašky chrání autosedačku před poškozením a jsou vybaveny pohodlnými popruhy pro snadné nošení.

  6. Ochranné podložky: Ochranné podložky se používají jako ochrana sedadla vozu před otisky autosedačky. Tyto podložky také snižují sklouznutí sedadla a zajišťují lepší stabilitu autosedačky.

  7. Háčky na tašky: Háčky na tašky jsou užitečným příslušenstvím, které se připevňuje na opěradlo autosedačky. Slouží k zavěšení tašek nebo nákupních tašek, což usnadňuje přepravu a udržuje vaše ruce volné.

V kategorii "Příslušenství pro autosedačky" najdete širokou škálu dalších produktů, které zvyšují komfort a bezpečnost vašeho dítěte během cestování. Nezáleží na tom, zda hledáte ochranu, pohodlí nebo praktické doplňky, v naší nabídce najdete to, co potřebujete.

 Podpořte nás nákupem z kategorií dárky pro děti, dárky pro mazlíčky, dárky pro muže, dárky pro rodinu nebo dárky pro ženy.