Stránka 1 z 6 - 123 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Dětské dudlíky 18-36 měsíců. Tahle kojenecká potřeba je nedílnou součástí každého z nás. Jedná se o gumovou náhražku, která velmi dobře nahrazuje prst a nebo prso a díky tomu bude vaše dítě mnohem klidnější. Skládá se z gumového váčku, které dítě cucá. Kroužku jenž zabraňuje spolknutí a držátka. Za držátko se dudlík chytá nebo případně uvazuje na řetízky na dudlíky. Velmi se doporučuje koupit i krabičku na dudlíky kvůli hygieně.

V naší kategorii "Kojenecké dudlíky 18-36 měsíců" najdete široký výběr dudlíků speciálně navržených pro děti ve věku od 18 do 36 měsíců. Dudlíky jsou důležitými společníky pro malé děti v této fázi jejich života, kdy procházejí různými vývojovými etapami a jejich potřeby se mění.

Vyhledávané dotazy týkající se kojeneckých dudlíků pro děti 18-36 měsíců zahrnují:

 1. Jak vybrat správný dudlík pro dítě ve věku 18-36 měsíců?

  • Správný výběr dudlíku je zásadní pro pohodlí a spokojenost dítěte. Zohledněte materiál, tvar bradavky, bezpečnostní prvky a další faktory.
 2. Kdy je vhodné odstavit dítě od dudlíku?

  • Někteří rodiče se zajímají, kdy je nejlepší čas na odstavení dítěte od dudlíku. To je individuální rozhodnutí, ale doporučuje se postupně snižovat jeho používání kolem věku 2 let.
 3. Jak dítěti pomoci s odstavováním od dudlíku?

  • Odstavování od dudlíku může být pro dítě náročné. Rodiče hledají rady a tipy, jak to zvládnout co nejsnadněji a nejšetrněji.
 4. Co dělat, když dítě odmítá přijmout nový dudlík?

  • Někdy mohou děti být vybíravé a odmítat nový dudlík. Je důležité být trpělivý a zkoušet různé možnosti.
 5. Kojenecké dudlíky vs. dudlíky pro batolata - jaké jsou rozdíly?

  • Rozdíl mezi dudlíky pro kojence a batolata spočívá v designu, velikosti a průtokových otvorech bradavky.
 6. Jak správně čistit a dezinfikovat kojenecké dudlíky?

  • Udržování dudlíků v čistotě a hygieně je klíčové pro ochranu zdraví dítěte. Existují různé metody čištění a dezinfekce.

V naší nabídce naleznete také další produkty pro péči o děti, jako jsou dětské láhve, odrážedla, hračky pro batolata a další. Jsme tu, abychom vám pomohli vybrat ty nejvhodnější produkty pro vaše dítě ve věku 18-36 měsíců.


Tipy na dárky pro děti

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme