Stránka 1 z 1 - 24 položek celkem
Šidítko Avent Ultra air Night 2ks pro kluky 0-6 m - modrá/0-6 m DS83103006
Šidítko Avent Ultra air Pastel 2ks 0- 6 m kluk - modrá/0-6 m DS48637497
Šidítko Avent Ultra air Night 2ks +18m - bílá/18+ m DS86523668
Šidítko Avent Ultra air 2ks pro kluky +18 m lev - modrá/18+ m DS95986539
Šidítko Avent Ultra air 2ks pro holky +18 m - růžová/18+ m DS89185214
Šidítko Avent Ultra air 2ks pro kluky +18 m - modrá/18+ m DS92834002
Náhradní dudlík Avent Classic+ průsek Y 2 ks - transparentní DS51046705
Šidítko Avent Ultra air Text 2ks pro kluky 0-6 m - modrá/0-6 m DS33620493
Náhradní dudlík Avent Natural 1+ - 2 ks - transparentní DS20437034
Náhradní dudlík Avent Natural 3+ - 2 ks - transparentní DS98110899

Dudlíky zná a používal každý z nás. Tahle kojenecká potřeba je nedílnou součástí každého z nás. Jedná se o gumovou náhražku, která velmi dobře nahrazuje prst a nebo prso a díky tomu bude vaše dítě mnohem klidnější. Skládá se z gumového váčku, které dítě cucá. Kroužku jenž zabraňuje spolknutí a držátka. Za držátko se dudlík chytá nebo případně uvazuje na řetízky na dudlíky. Velmi se doporučuje koupit i krabičku na dudlíky kvůli hygieně.

Vítejte v kategorii kojeneckých dudlíků! Zde naleznete široký výběr dudlíků různých značek, typů, a velikostí, které jsou určeny pro novorozence a miminka. Nabízíme dudlíky různých materiálů, jako jsou kaučukové, latexové, a silikonové, aby byla zajištěna co nejlepší pohodlnost a bezpečnost pro Vaše dítě.

V naší nabídce najdete oblíbené značky dudlíků, například "Bibs," "Avent," "NUK," "MAM," "Suavinex," "Lovi," a mnoho dalších. Tyto značky jsou známé svou kvalitou a inovativními funkcemi, které usnadňují používání a uklidňují Vaše děťátko.

Pro maminky, které rády personalizují věci pro své děti, máme speciální klipy na dudlík se jménem, které můžete snadno připevnit k dudlíku Vašeho miminka. Tímto způsobem se zabrání ztrátě a zaměně dudlíku ve školkách či hřištích.

Nabízíme také dudlíky s různými designy a vzory, včetně krásných a atraktivních motivů, které zaujmou Vaše dítě. Například oblíbené postavičky z pohádek, zvířátka, nebo motivační nápisy.

Pokud byste chtěli poradit ohledně výběru správného dudlíku pro Vaše dítě, náš zákaznický servis Vám ochotně poskytne rady a odpoví na všechny Vaše dotazy.

U nás se rovněž postaráme o pohodlí dospělých a nabízíme i dudlíky pro dospělé, kteří si rádi udržují svou hravost a smysl pro humor.

Náš sortiment obsahuje také praktické příslušenství, jako jsou sterilizátory na dudlíky a klipy, které Vám pomohou udržet dudlíky čisté a bezpečné pro Vaše dítě.

Díky naší bohaté nabídce dudlíků si můžete být jisti, že u nás najdete ten správný dudlík pro Vaše děťátko, který mu bude zajišťovat komfort, uklidnění a zdravý vývoj.

Nakupování u nás je snadné a bezstarostné, protože naše služby jsou zacíleny na Vaši spokojenost a pohodlí. Rychlé doručení a spolehlivý zákaznický servis jsou pro nás samozřejmostí.

Věříme, že u nás naleznete ten nejlepší dudlík pro Vaše dítě, který bude provázet jeho radostný a zdravý vývoj. Děkujeme, že jste si vybrali nás, a těšíme se na Vaši spokojenost s našimi produkty!


Tipy na dárky pro děti