Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem
Dětské hrnky a pítka s víčkem jsou velmi důležitou kojeneckou potřebou, protože učí vaše děti samostatnosti. Díky těmto hrnkům a pítkům se naučí vaše nejmenší děti samostatně pít. Hrnky a pítka obsahují nekapající brčko, které při přetočení nevyteče. Hrníček je vhodný jak doma, tak i na výlety, cesty nebo kdekoliv jinde. 

V naší kategorii dětských hrnků a pítek s víčkem najdete širokou nabídku produktů, které jsou speciálně navrženy pro děti. Naše hrnky a pítka s víčkem jsou praktické, funkční a bezpečné, což je pro rodiče klíčovým kritériem. Nabízíme různé typy hrnků a pítek, které usnadňují pití a zároveň udržují nápoje v hrnku čerstvé a hygienické.

Dětské hrnky a pítka s víčkem jsou ideální volbou pro cestování, výlety nebo pro použití ve škole. Víčko zajišťuje, že se nápoj nevyleje a zůstává chráněn před nečistotami. Hrnky a pítka jsou navrženy s ohledem na pohodlí a bezpečnost dětí. Víčko je snadno otevíratelné a uzavíratelné, aby děti mohly pít bez problémů.

Naše nabídka zahrnuje různé druhy materiálů, jako je plast, sklo nebo nerezová ocel, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Nabízíme také hrnky a pítka s různými motivy a vzory, které osloví děti všech věkových skupin. Výběr z oblíbených postaviček, zvířátek, aut a dalších motivů zajistí, že děti budou mít radost z používání svého vlastního hrnku či pítka.


Tipy na dárky pro děti

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Doprava zdarma na Mivemi.cz
Doprava ZDARMA nad 1500 Kč
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme
Heureka ověřené zákazníky
Heureka spokojenost zákazníků