Stránka 1 z 12 - 283 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Království hraček a zábavy ocení nejen rodiče, ale i děti jakéhokoliv věku. Hračky přináší dětem radost a dospělým chvilku klidu a pohody, hračky nás doprovází od narození až po dospělost, přinášejí spoustu zábavy a u dětí jsou skvělým pomocníkem pro rozvoj fantazie.

Dalekohledy ocení děti, které rády objevují a zkoumají svět. Dalekohledem můžete pozorovat zvířata v přírodě, vzdálené objekty nebo noční oblohu.

Dětské peníze a mince pomohou dítě zacházet s penězi a pochopit hodnotu peněz. Kromě finanční gramotnosti si dítě procvičí i počítání.

Igráčci jsou interaktivní hračky, které pomáhají v rozvoji dítěte herní formou. Vylepšují dovednosti, pozornost a trpělivost pomocí hádanek a jiných her.

Fidget spinner slouží ke zlepšení soustředění a uklidnění. Rotace spinneru pomáhá zlepšit neklid u dětí a zabraňuje většímu stresu.

Jojo zná snad každá generace. Jojo rozvíjí trpělivost a soustředěnost. Ovládání joja vyžaduje i trochu praxe, proto je hračka vhodná i pro dospělé.

Kaleidoskop nabízí měnící se obrázky vzorů pomocí zrcadel a barev, díky čemuž mohou děti objevovat spousty hezkých obrazů.

Loutková divadla pomáhají rozvíjet fantazii a kreativitu. Děti si mohou vymyslet vlastní příběh a ten prezentovat před domácím publikem, díky čemuž se zbaví ostýchavosti a zlepší si komunikaci.

Magnetky pro děti mohou děti hravou formou naučit spoustu zajímavostí. Magnetky jsou většinou dostupné i na různých výletech jako skvělá připomínka na určitý den.

Království hraček a zábavy jsou skvělé jako dárky pro děti nejen na Vánoce.

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme