Stránka 1 z 6 - 137 položek celkem
Úložný box na hračky Mickey Mouse s víkem BHUBBH0773
Arditex Dětský skládací koš na hračky Minnie BHUBAR0021
Úložný box na hračky Avengers s víkem BHUBBH0771
Úložný box na hračky Myšák Mickey s víkem BHUBBH0768
Organizér na hračky Gray
1 290 Kč
BHUBBH1127
Kesper Organizér na hračky Lama
1 411 Kč
BHUBKE0702
Organizér na hračky Šedý
1 260 Kč
BHUBBH1128
Organizér na hračky Pastel XL
1 007 Kč
BHUBBH1318
Organizér na hračky white-grey
1 260 Kč
BHUBBH1319
Organizér na hračky Color
1 260 Kč
BHUBBH1320
Organizér na hračky T-Rex
1 310 Kč
BHUBBH1323
bHome Organizér na hračky Modrý
1 411 Kč
BHUBBH0571
bHome Organizér na hračky Minnie Mouse
1 713 Kč
BHUBAR0570
Dětské úložné boxy Příběh hraček BHUBMO0943
Kesper Organizer na hračky s barevnými boxy BHUBKE0414
Kesper Organizér na hračky Dino
1 007 Kč
BHUBKE0413
Úložný box na hračky Minnie růžová s víkem BHUBBH0770
Organizér na hračky Myšák Mickey
1 713 Kč
BHUBBH1275
Organizér na hračky Přírodní
907 Kč
BHUBBH0755
Koš na hračky New Baby králíček tyrkysový CR-48354
Koš na hračky Sensillo zvířátka šedý CR-46586
Koš na hračky Sensillo lišky tmavě modrý CR-46544
Nahoru
Další produkty

Klikněte a objevte DĚTSKÝ NÁBYTEK

 

 1. Jak vybrat skříň pro dětský pokoj? Odpověď: Vyberte skříň s dostatečným úložným prostorem a bezpečnostními prvky.

 2. Který materiál je nejlepší pro dětskou skříň? Odpověď: Bezpečný a odolný materiál, jako je dřevo nebo MDF, je obvykle vhodný.

 3. Má výběr dětské skříně s integrovanými zámky význam pro bezpečnost? Odpověď: Skříň s integrovanými zámky může chránit dětské věci.

 4. Jak vybrat komodu do dětského pokoje? Odpověď: Vyberte komodu s dostatečnými zásuvkami a pultem pro úložný prostor.

 5. Má výběr dětské komody s zaoblenými hrany význam pro bezpečnost? Odpověď: Zaoblené hrany mohou chránit děti před poraněním.

 6. Jak vybrat poličky pro dětský pokoj? Odpověď: Vyberte poličky s dostatečnými regály pro knihy a hračky.

 7. Má výběr dětských poliček s odolnými policemi význam pro udržení těžkých knih a hraček? Odpověď: Odolné police podporují těžké knihy a hračky.

 8. Jak vybrat boxy pro dětský pokoj? Odpověď: Vyberte boxy, které jsou snadno přístupné a organizují hračky.

 9. Má výběr boxů s pestrobarevným designem význam pro estetiku dětského pokoje? Odpověď: Pestrobarevný design může přidat radost a estetiku.

 10. Jak vybrat skříň nebo komodu s dostatečným úložným prostorem pro oblečení dítěte? Odpověď: Vyberte skříň nebo komodu s dostatečnými šatníky a poličkami.

 11. Má výběr skříně s větracím systémem význam pro udržení čerstvého vzduchu ve skříni? Odpověď: Větrací systém může pomoci udržet čerstvý vzduch.

 12. Jak vybrat komodu s bezpečnostními zábranami, aby dítě neotevřelo zásuvky? Odpověď: Komoda s bezpečnostními zábranami chrání dítě před nebezpečím.

 13. Má výběr poliček s odolnými regály význam pro dlouhodobé používání? Odpověď: Odolné regály zvyšují trvanlivost.

 14. Jak vybrat boxy s odnímatelnými koši pro snadnou organizaci? Odpověď: Odnímatelné koše usnadňují organizaci hraček a věcí.

 15. Má výběr skříně nebo komody s pestrobarevnými zásuvkami význam pro vizuální stimulaci dítěte? Odpověď: Pestrobarevné zásuvky mohou být vizuálně stimulující.

 16. Jak vybrat poličky s bezpečnostními pojistkami, aby neklesly? Odpověď: Poličky s bezpečnostními pojistkami jsou stabilní a bezpečné.

 17. Má výběr boxů s motivem oblíbeného zvířete nebo postavy význam pro zábavu dítěte? Odpověď: Motivované boxy mohou dítěti přidat radost.

 18. Jak vybrat skříň s možností přizpůsobení polic a šatníků podle potřeby? Odpověď: Možnost přizpůsobení usnadňuje organizaci věcí.

 19. Má výběr komody s odnímatelnými zásuvkami význam pro snadnou údržbu? Odpověď: Odnímatelné zásuvky usnadňují čištění.

 20. Jak vybrat boxy s označením, aby dítě snadno vědělo, kde má uložené věci? Odpověď: Označení boxů usnadňuje organizaci.

 21. Má výběr skříně nebo komody s odnímatelným potahem, který je snadno vypratelný? Odpověď: Snadno vypratelný potah zajišťuje čistotu.

 22. Jak vybrat poličky s odolnými regály, které snáší hračky a knihy? Odpověď: Odolné regály zvládnou zátěž od hraček a knih.

 23. Má výběr boxů s víkem význam pro udržení čistoty a skrytí obsahu? Odpověď: Boxy s víkem udržují obsah čistý a skrytý.

 24. Jak vybrat skříň nebo komodu s bezpečnostními uzávěry proti převrácení? Odpověď: Bezpečnostní uzávěry chrání dítě před převrácením nábytku.

 25. Má výběr komody s odnímatelnými a snadno čistitelnými pultovými deskami význam pro hygienu? Odpověď: Snadno čistitelné pultové desky zajišťují hygienu.

 26. Jak vybrat boxy s různými velikostmi pro různé druhy věcí? Odpověď: Různé velikosti boxů usnadňují organizaci.

 27. Má výběr skříně nebo komody s vestavěným zrcadlem význam pro vzhled a funkčnost? Odpověď: Vestavěné zrcadlo může přidat funkčnost a vzhled.

 28. Jak vybrat poličky s odolnými policemi, které nepoškrábou knihy nebo věci? Odpověď: Odolné police chrání knihy a věci.

 29. Má výběr boxů s bezpečnostními úchyty význam pro zajištění stability? Odpověď: Bezpečnostní úchyty zajišťují stabilitu boxů.

 30. Jak vybrat skříň nebo komodu s odnímatelnými šatníky pro různé typy oblečení? Odpověď: Odnímatelné šatníky umožňují organizaci.

 31. Má výběr komody s vestavěnými zámkami na zásuvky význam pro bezpečnost dětí? Odpověď: Vestavěné zámky na zásuvky chrání děti.

 32. Jak vybrat boxy s odnímatelnými víky pro snadný přístup k obsahu? Odpověď: Odnímatelná víka usnadňují přístup.

 33. Má výběr skříně nebo komody s vestavěnými háčky na oblečení význam pro organizaci? Odpověď: Vestavěné háčky usnadňují organizaci oblečení.

 34. Jak vybrat poličky s možností přizpůsobení výšky regálů pro různé velikosti knih a hraček? Odpověď: Možnost přizpůsobení výšky zlepšuje organizaci.

 35. Má výběr boxů s kolečky význam pro snadný pohyb a organizaci? Odpověď: Boxy s kolečky jsou snadno přesunutelné.

 36. Jak vybrat skříň nebo komodu s odolnými dvířky, které jsou bezpečné pro děti? Odpověď: Odolné dvířka jsou bezpečná pro děti.

 37. Má výběr komody s vestavěnými úchyty na tašku nebo batoh význam pro organizaci? Odpověď: Úchyty na tašku usnadňují organizaci.

 38. Jak vybrat poličky s odnímatelnými a snadno čistitelnými regály pro hygienu? Odpověď: Snadno čistitelné regály zajišťují hygienu.

 39. Má výběr boxů s víkem a madly význam pro snadný transport a přenos? Odpověď: Víko a madla usnadňují přenos.

 40. Jak vybrat skříň nebo komodu s bezpečnostními pojistkami proti převrácení? Odpověď: Bezpečnostní pojistky chrání dítě před převrácením.

 41. Má výběr komody s vestavěným stolkem nebo pracovním prostorem význam pro využití více funkcí? Odpověď: Vestavěný stůl nebo pracovní prostor může být multifunkční.

 42. Jak vybrat poličky s označením a fotkami pro snadnou identifikaci obsahu pro děti? Odpověď: Označení a fotky usnadňují identifikaci.

 43. Má výběr boxů s víkem a zámky význam pro zabezpečení obsahu? Odpověď: Víko a zámky zabezpečují obsah boxů.

 44. Jak vybrat skříň nebo komodu s vestavěnými zrcadly a věšáky pro větší funkčnost? Odpověď: Vestavěné zrcadla a věšáky zvyšují funkčnost.

 45. Má výběr komody s odolnými a snadno vyčistitelnými pultovými deskami význam pro hygienu? Odpověď: Odolné pultové desky zajišťují hygienu.

 46. Jak vybrat poličky s různými barvami a motivy pro estetiku dětského pokoje? Odpověď: Různé barvy a motivy mohou přidat estetiku.

 47. Má výběr boxů s víkem a kolečky význam pro snadný přístup a pohyb? Odpověď: Víko a kolečka usnadňují přístup a pohyb.

 48. Jak vybrat skříň nebo komodu s integrovanými háčky na tašky a šperky? Odpověď: Háčky na tašky a šperky usnadňují organizaci.

 49. Má výběr komody s odolnými koly význam pro snadný pohyb po místnosti? Odpověď: Odolná kola usnadňují pohyb.

 50. Jak vybrat boxy s ergonomickými madly pro snadné otevírání a zavírání? Odpověď: Ergonomická madla usnadňují manipulaci s boxy.

Dětský nábytek může zahrnovat různé položky, jako jsou:

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme