Stránka 1 z 3 - 61 položek celkem
Dětský stůl s židlemi Modern
Dárek zdarma
1 635 Kč
BHDSBH1321
Nahoru
Další produkty

Klikněte a objevte DĚTSKÝ NÁBYTEK

 

 1. Jaký je správný věk pro začátek používání dětské jídelní židličky? Odpověď: Věk pro začátek používání dětské jídelní židličky je obvykle kolem 6 měsíců, kdy dítě začíná přecházet na pevnou stravu.

 2. Jak vybrat správnou velikost dětské jídelní židličky? Odpověď: Správná velikost židličky by měla umožňovat, aby dítě dosáhlo na stůl a měla by být pohodlná pro sedění.

 3. Má dětská jídelní židlička opěrku pro nohy? Odpověď: Některé dětské židličky mají opěrku pro nohy, která podporuje pohodlné sezení a správnou polohu.

 4. Jak udržovat dětskou jídelní židličku v čistotě? Odpověď: Dětskou jídelní židličku lze udržovat v čistotě pravidelným čištěním a odnímatelnými potahy.

 5. Může se dětská jídelní židlička používat na různých typech podlah? Odpověď: Ano, většina dětských židliček lze používat na různých typech podlah, ale mějte na paměti stabilitu.

 6. Jaký je nejlepší materiál pro dětskou jídelní židličku? Odpověď: Dětské židličky jsou často vyrobeny z plastu, dřeva nebo kovu. Každý materiál má své výhody a nevýhody.

 7. Může dětská jídelní židlička růst s dítětem? Odpověď: Některé dětské židličky mají možnost upravit výšku a polohu, aby mohly růst s dítětem.

 8. Jaký je význam dětského stolu v jídelním prostoru? Odpověď: Dětský stůl vytváří pro dítě vlastní místo pro jídlo a učí ho samostatnosti.

 9. Jak vybrat správný dětský stůl pro jídelní prostor? Odpověď: Správný dětský stůl by měl být vhodné velikosti a výšky pro dítě a měl by být stabilní.

 10. Má dětský stůl bezpečnostní prvky? Odpověď: Některé dětské stoly mají bezpečnostní prvky, jako jsou zaoblené hrany, aby se předešlo úrazům.

 11. Jaký je význam výběru pohodlných židlí pro děti? Odpověď: Pohodlné židle podporují správnou polohu dítěte při jídle a zvyšují komfort.

 12. Má dětská jídelní židlička bezpečnostní pásy? Odpověď: Většina dětských židliček má bezpečnostní pásy, které udržují dítě na místě během jídla.

 13. Jak vybrat dětský stůl a židli pro více dětí? Odpověď: Při výběru stolu a židlí pro více dětí je důležité zvolit vhodnou velikost a design, který jim bude vyhovovat.

 14. Jaký je význam výběru lehce udržovatelných materiálů pro dětskou jídelní židličku? Odpověď: Lehce udržovatelné materiály usnadňují čištění a udržení židličky v dobrém stavu.

 15. Může se dětská jídelní židlička používat také jako houpací židlička? Odpověď: Některé dětské židličky mají funkci houpací židličky, což může být užitečné pro uklidnění dítěte.

 16. Jaký je význam dětského stolu pro vývoj dítěte? Odpověď: Dětský stůl podporuje vývoj dovedností, jako jsou jídlo samoobsluhy a socializace.

 17. Jaký je nejlepší způsob vytvoření atraktivního jídelního prostoru pro děti? Odpověď: Atraktivní jídelní prostor může být vytvořen použitím veselých barev, obrázků a hravého nádobí.

 18. Může se dětská jídelní židlička používat i mimo jídelní prostor? Odpověď: Ano, některé dětské židličky jsou přenosné a mohou být použity v různých místnostech.

 19. Jaký je význam správné výšky dětského stolu? Odpověď: Správná výška stolu by měla umožňovat dítěti dosáhnout na jídlo bez námahy.

 20. Má dětská jídelní židlička stavitelnou opěrku pro nohy? Odpověď: Některé dětské židličky mají stavitelnou opěrku pro nohy, což je výhodné pro rostoucí děti.

 21. Jaký je význam dětských nádobí a příborů v jídelním prostoru? Odpověď: Dětské nádobí a příbory jsou navrženy tak, aby byly vhodné pro malé ruce a podporovaly samostatné jídlo.

 22. Jak vybrat jídelní židličku s polohovacími funkcemi? Odpověď: Jídelní židličky s polohovacími funkcemi umožňují nastavit různé polohy pro pohodlné sezení dítěte.

 23. Má dětský stůl skládací funkci? Odpověď: Některé dětské stoly mají skládací funkci, což je praktické pro ukládání.

 24. Jaký je význam designu dětské jídelní židličky? Odpověď: Design židličky by měl být atraktivní a ladit s celkovým stylem jídelního prostoru.

 25. Má dětský stůl bezpečnostní pojistky? Odpověď: Některé dětské stoly mají bezpečnostní pojistky, aby se předešlo nehodám.

 26. Jak vybrat dětskou jídelní židličku s jednoduchým čištěním? Odpověď: Dětskou židličku by mělo být snadné čistit a měla by mít odnímatelné potahy.

 27. Může dětská jídelní židlička sloužit i pro hraní nebo kreslení? Odpověď: Ano, některé dětské židličky jsou vhodné i pro aktivity mimo jídlo.

 28. Jaký je význam kvalitních materiálů při výběru dětské jídelní židličky? Odpověď: Kvalitní materiály zajišťují dlouhou životnost a bezpečnost židličky.

 29. Jak vybrat dětský stůl a židle s dostatečným úložným prostorem? Odpověď: Dětský stůl a židle s úložným prostorem usnadňují ukládání hraček a dalších potřeb.

 30. Má dětská jídelní židlička bezpečnostní certifikace? Odpověď: Mnoho dětských židliček má bezpečnostní certifikace, které potvrzují jejich bezpečnost.

 31. Jaký je význam dětských sedátek na jídelní židličce? Odpověď: Dětská sedátka na jídelní židličce zajišťují pohodlné a bezpečné sezení.

 32. Jak vybrat stůl a židle s vhodným designem pro dívky? Odpověď: Pro dívky lze vybrat stůl a židle s designem, který jim bude atraktivní.

 33. Má dětská jídelní židlička skladnou konstrukci? Odpověď: Některé dětské židličky mají skladnou konstrukci, což usnadňuje jejich skladování.

 34. Jaký je význam investice do kvalitní dětské jídelní židličky a stolu? Odpověď: Kvalitní dětská jídelní židlička a stůl budou sloužit dlouho a zajišťují bezpečnost dítěte.

 35. Jak vybrat stůl a židle s vhodným designem pro chlapce? Odpověď: Pro chlapce lze vybrat stůl a židle s designem, který jim bude atraktivní.

 36. Má dětský stůl a židle nějaké speciální funkce? Odpověď: Některé dětské stoly a židle mají speciální funkce, jako jsou úložné prostory nebo stavitelná výška.

 37. Jaký je význam výběru dětských nádobí a příborů, které jsou bezpečné pro myčku? Odpověď: Dětské nádobí a příbory, které lze umýt v myčce, usnadňují údržbu.

 38. Může se dětská jídelní židlička používat na venkovních grilováních a piknicích? Odpověď: Některé dětské židličky jsou přenosné a mohou být použity i na venkovních akcích.

 39. Jaký je význam dětských jídelních setů s oblíbenými motivy? Odpověď: Jídelní sety s oblíbenými motivy mohou motivovat děti k jídlu.

 40. Má dětský stůl a židle bezpečnostní zámky na kolečkách? Odpověď: Některé dětské stoly a židle mají bezpečnostní zámky na kolečkách, aby se předešlo nehodám.

 41. Jaký je význam dětských tabulek a kreslícího povrchu na stolu? Odpověď: Tabule a kreslící povrchy na dětském stolu umožňují dětem kreslit a psát.

 42. Má dětská jídelní židlička voděodolné potahy? Odpověď: Některé dětské židličky mají voděodolné potahy, což usnadňuje údržbu.

 43. Jaký je význam výběru stolu a židlí s různými výškami? Odpověď: Stoly a židle s různými výškami umožňují vhodnou polohu pro různě velké děti.

 44. Má dětská jídelní židlička zábrany proti převrácení? Odpověď: Některé dětské židličky mají zábrany proti převrácení, což zvyšuje bezpečnost.

 45. Jaký je význam dětských stolů a židlí s zaoblenými hrany? Odpověď: Stoly a židle s zaoblenými hrany snižují riziko úrazů.

 46. Může se dětská jídelní židlička používat na cestování? Odpověď: Některé dětské židličky jsou vhodné i na cestování a restaurace.

 47. Jaký je význam dětského stolu a židlí s jednoduchou montáží? Odpověď: Stoly a židle s jednoduchou montáží usnadňují jejich sestavení.

 48. Jaký je význam dětského nábytku, který lze snadno kombinovat s jiným nábytkem? Odpověď: Dětský nábytek, který lze snadno kombinovat s jiným nábytkem, poskytuje větší flexibilitu v zařizování místnosti.

 49. Jak vybrat stůl a židle, které jsou stabilní a odolné? Odpověď: Stabilní a odolné stoly a židle jsou důležité pro bezpečnost dítěte.

 50. Má dětská jídelní židlička ergonomický design? Odpověď: Některé dětské židličky mají ergonomický design, který podporuje správnou polohu dítěte při jídle.

Dětský nábytek může zahrnovat různé položky, jako jsou:

 

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme