DĚTSKÁ AUTOSEDAČKA 15-36 KG

Nejprodávanější

Autosedačka CARETERO VIVO Fresh graphite - šedá
 
2 116 Kč
Autosedačka CARETERO VIVO Fresh dark green - zelená
 
2 116 Kč
Autosedačka CARETERO FALCON Fresh blue - modrá
 
2 364 Kč
Autosedačka CARETERO FALCON Fresh graphite - šedá
 
2 364 Kč
Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Autosedačka CARETERO VIVO Fresh graphite - šedá
2 116 Kč
DS58748578
Autosedačka CARETERO VIVO Fresh dark green - zelená
2 116 Kč
DS84311826
Autosedačka CARETERO FALCON Fresh blue - modrá
2 364 Kč
DS33825373
Autosedačka CARETERO FALCON Fresh graphite - šedá
2 364 Kč
DS93415488
Dětská autosedačka 15-36 kg. Autosedačka je základem a povinná nutnost cestování s nejmenším dítětem ve vozidle. Autosedačky jsou košík ve kterém dítě napůl leží. Autosedačky se umísťují proti směru jízdy, což je nejbezpečnější poloha autosedačky dle všech možných a dostupných testovacích zkoušek bezpečnosti.

Pokud máte vypnutý přední airbag, tak autosedačka může být v protisměru i na místě spolujezdce. Existuje také autosedačka pro psa, kterou jistě ocení ti, co hledají dárky pro mazlíčky.

Vítejte v kategorii "Dětské autosedačky 15-36 kg", kde najdete široký výběr autosedaček vhodných pro děti s hmotností od 15 do 36 kg. Naše autosedačky jsou navrženy s ohledem na bezpečnost, pohodlí a kvalitu, aby poskytovaly optimální ochranu vašemu dítěti během jízdy.

Odpovíme na některé nejčastěji vyhledávané dotazy spojené s dětskými autosedačkami 15-36 kg:

Jak vybrat správnou dětskou autosedačku pro hmotnostní kategorii 15-36 kg?

  • Při výběru dětské autosedačky 15-36 kg je důležité zohlednit nejen hmotnost dítěte, ale také jeho výšku, věk a individuální potřeby. Autosedačky s isofixem poskytují snadné a bezpečné připevnění sedačky k vozidlu. Dále je také dobré zvážit polohovatelnost sedačky, aby bylo zajištěno pohodlí a ergonomie pro vaše dítě.

Jaké jsou nejlepší dětské autosedačky 15-36 kg na trhu?

  • Na trhu existuje mnoho kvalitních značek dětských autosedaček 15-36 kg, mezi které patří například Cybex, Britax Römer, Maxi-Cosi, Chicco a další. Nejlepší autosedačka pro vaše dítě závisí na jeho individuálních potřebách, preferencích a rovněž na testech bezpečnosti a spokojenosti uživatelů.

Jaká je výhoda isofixu u dětských autosedaček 15-36 kg?

  • Isofix je standardizovaný systém upevnění autosedačky v automobilu, který zajišťuje snadné a bezpečné připevnění sedačky k vozidlu. Autosedačky s isofixem poskytují vysokou stabilitu a minimalizují riziko nesprávného upevnění sedačky. Tento systém je považován za jednodušší a spolehlivější způsob upevnění autosedačky.

V naší kategorii "Dětské autosedačky 15-36 kg" najdete širokou škálu autosedaček od renomovaných značek, které splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality. Jsme tu, abychom vám pomohli vybrat tu nejvhodnější autosedačku pro vaše dítě, která poskytne maximální ochranu, pohodlí a spokojenost při každé jízdě.

  Podpořte nás nákupem z kategorií dárky pro děti, dárky pro mazlíčky, dárky pro muže, dárky pro rodinu nebo dárky pro ženy.