Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Dětské karnevalové kostýmy jsou velmi oblíbeným dětským zbožím jelikož se dají využít na párty a oslavách, školních besídkách nebo narozeninových oslavách.

#ShowMore#

Kostýmů je obrovské množství od pohádkových hrdinů, zvířátek, strašidel nebo po pohádkové princezny. Oblíbené jsou kostýmy Avengers jako například Spiderman, Hulk, Iron man, Thor, Batmana, Flashe a další. Pro nejmenší také kostýmy včelky, medvídka a jiné oblíbené zvířátko.

Dětské karnevalové kostýmy vám nabídnou velmi široký výběr kostýmů pro děti, co se rádi oblečou za své oblíbené postavičky z filmů a pohádek během karnevalu. Máme karnevalové kostýmy pro kluky i karnevalové kostýmy pro holky.

Naše karnevalové kostýmy pro děti najdete v různých motivech od postaviček jako jsou superhrdinové, princezny, historické postavy, filmové postavy i zvířátka a desítky dalších. 

Dětské kostýmy na karneval pro kluky jsou například hrdinové z filmů, seriálů i komiksů, případně různí sportovci, astronauti, piráti, rytíři a dětské kostýmy na karneval pro holky jsou princezny, víly, pohádkové postavy, zvířátka a další.

Jestli hledáte dětské kostýmy na karneval, tak u nás najdete různé velikosti, motivy, styly jenž potěší všechny děti.

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Doprava zdarma na Mivemi.cz
Doprava ZDARMA nad 1500 Kč
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme
Heureka ověřené zákazníky
Heureka spokojenost zákazníků