KOČÁRKY

Dětský kočárek je produkt bez kterého se neobejde žádná maminka malého miminka. Kočárek je dopravní prostředek, kterým se převáží ty nejmenší děti, které ještě neumí chodit a nebo umí, ale procházky pro ně jsou příliš náročně vzhledem k jejich nízkému věku. Kočárky jsou různého provedení s různými koly, které mohou být klasické "pneu" a nebo plastové.

Nejprodávanější

Golfový kočárek CARETERO Alfa black - černá
 
2 039 Kč
Kočárek CAMINI Frontera kombinovaný 2v1 2018
 
10 767 Kč
Kombinovaný kočárek CAMINI Yuna 2v1 2019
 
8 829 Kč
Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Kočárek CAMINI Frontera kombinovaný 2v1 2018 DS88897709
Kombinovaný kočárek CAMINI Yuna 2v1 2019 DS98885586

Kočárky jsou nepostradatelnou součástí výbavičky pro miminko. Klasické kočárky slouží jako dopravní pomůcka pro nejmenší a taky jako místo, kde se miminko může kdykoliv prospat a odpočinout. Jsou vyrobené z odolných materiálů a mají polohovatelné sedadlo. 

Kočárky rozdělujeme podle druhu a funkcí.

Sportovní kočárky jsou vyrobené pro sportovní rodiče. Sportovní kočárky umožňují snadnější pohyb v různých terénech, mají velká a odpružená kola a celkově jsou váhově lehčí.

Kombinované kočárky znamenají že kromě kočárku obsahují i oddělávací sedačku do auta. Ovšem vybírejte obezřetně, ne všechny autosedačky jsou vhodné pro novorozence.

Tříkolové kočárky jsou vhodné do obtížnějších terénů a turistiku. Jsou lépe ovladatelné a to převážně díky jednou kolu vpředu a dvěma vzadu.

Kolečkové kočárky jsou skvělým parťákem do města a obchodů. Mají čtyři kola a snadno se ovládají.

Horské kočárky jsou ideálním pro milovníky kopcovitých terénů, Kočárky mají mohutnou konstrukci s velkými koly a odpružení. 

Dvojkombinované kočárky nejlepší možnost pro rodiče s dvojčaty nebo se dvěma malými dětmi. Jsou speciálně vyrobené pro přepravu dvou dětí zároveň. Mají různě uspořádané sedadla (např. jedno více vepředu a druhé za sebou).

Cestovní systém znamená že je kočárek zkombinovaný se sedačkou do auta což usnadňuje manipulaci z kočárku do auta.

Kočárky jsou vhodné jako dárky pro děti nejen na Vánoce.