Stránka 1 z 159 - 3804 položek celkem
Vodní kousátko Akuku - Slon
Dárek zdarma
63 Kč
91396201
Bübchen Baby Šampon 200 ml
Dárek zdarma
86 Kč
47200301
Nahoru
Další produkty
Základem pro miminko jsou například bryndáky, dětské hrnky a pítka, dětské chůvičky, dudlíky, fusaky, chrastítka, kojenecká lehátka, láhve, oblečení, osušky, kojicí korále a polštáře, kolébky, kolotoče nad postýlku, kousátka, krabičky na dudlíky, odsávačky na mateřské mléko, nočníky, nosní odsávačky, ohřívačky lahví, přebalovací podložky, prsní tampóny, řetízky na dudlíky, savičky na kojenecké lahve, sterilizátory kojeneckých potřeb, teploměry do vody a zavinovačky.

Naše kategorie "Kojenecké potřeby" je naplněna širokou nabídkou nejlepších produktů pro vaše miminko. Plně chápeme, jak důležité je mít k dispozici kvalitní a bezpečné vybavení pro vašeho malého prcka. V naší kategorii najdete vše, co potřebujete, aby se vaše dítě cítilo pohodlně a bezpečně.

Naše široká škála kojeneckých potřeb zahrnuje pleny, kočárky, autosedačky, lahve, oblečení, hračky a mnoho dalšího. Chceme vám poskytnout nejlepší výběr, který uspokojí všechny vaše potřeby.

Víme o nejčastěji vyhledávaných dotazech, které si rodiče kladou ohledně kojeneckých potřeb. Zde jsou některé z nich, spolu s příslušnými odpověďmi:

Jak vybrat správný typ plen pro novorozence?

Při výběru plen pro novorozence je důležité zvážit jejich velikost, materiál, pohodlí a schopnost absorpce. Doporučuje se volit pleny speciálně navržené pro citlivou pokožku dětí a s dostatečnou absorpční schopností.

Které kočárky jsou nejbezpečnější pro miminka?

Nejbezpečnější kočárky pro miminka jsou ty, které splňují přísné bezpečnostní normy, mají pevnou konstrukci, kvalitní brzdy a pětibodové bezpečnostní pásy. Doporučuje se vybírat od prověřených výrobců s dobrými recenzemi.

Jak vybrat správnou autosedačku?

Při výběru autosedačky je důležité zohlednit věkovou kategorii, váhu a výšku dítěte. Sedačka by mělo být pevně ukotvené, mít správnou polohu a splňovat bezpečnostní normy pro automobilová sedadla.

Které láhve jsou vhodné pro kojení?

Při výběru láhve pro kojení je vhodné vybrat takovou, která napodobuje mateřskou bradavku, je bez BPA a umožňuje snadné přilnutí dítěte k láhvi. Doporučuje se konzultovat s pediatrem pro správný výběr.

Jak se starat o kojenecké oblečení?

Kojenecké oblečení je vhodné prát v jemném pracím prostředku, vyhnout se přílišnému tření a používat neagresivní aviváž. Doporučuje se časté měnění oblečení a vybírání materiálů přátelských k citlivé dětské pokožce.

Těšíme se, že vám naše kategorie "Kojenecké potřeby" usnadní výběr nejlepších produktů pro vaše dítě. Nabízíme vám kvalitní a bezpečné zboží od prověřených značek, abyste měli jistotu, že vaše dítě bude mít to nejlepší vybavení. Sledujte naši širokou nabídku a dejte svému dítěti ty nejlepší kojenecké potřeby, které si zaslouží.

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme