Stránka 1 z 2 - 37 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Klikněte a objevte DĚTSKÝ NÁBYTEK

 

 1. Jaký je správný věk pro začátek používání dětského křesla? Odpověď: Dětská křesla se obvykle začínají používat, když dítě začne samostatně sedět, obvykle kolem 6 měsíců věku.

 2. Jaký typ dětského křesla je vhodný pro novorozence? Odpověď: Pro novorozence jsou vhodná křesla typu "lehátko" nebo "houpací křeslo" s polohovatelnou zádovou opěrkou.

 3. Jak vybrat křeslo s pohodlným polstrováním pro dítě? Odpověď: Křeslo s dostatečným polstrováním poskytuje pohodlí dítěti a chrání ho před nepohodlím.

 4. Má dětské křeslo bezpečnostní pásy pro upevnění dítěte? Odpověď: Ano, většina dětských křesel má bezpečnostní pásy pro upevnění dítěte.

 5. Jaký je význam výběru křesla s různými polohovacími možnostmi? Odpověď: Křeslo s různými polohovacími možnostmi umožňuje dítěti pohodlné sedět i ležet.

 6. Jak správně upevnit dětské křeslo ke stolci? Odpověď: Dětské křeslo by mělo být bezpečně upevněno ke stolci pomocí integrovaných popruhů.

 7. Má dětské křeslo ochranný potah, který lze snadno čistit? Odpověď: Některá dětská křesla mají odnímatelné a snadno čistitelné potahy.

 8. Jak vybrat křeslo s nastavitelnou výškou? Odpověď: Křeslo s nastavitelnou výškou lze přizpůsobit růstu dítěte a různým stolům.

 9. Má dětské křeslo ochranné bariéry pro bezpečnost? Odpověď: Některá dětská křesla mají ochranné bariéry, které zabraňují pádu dítěte.

 10. Jak vybrat skládací dětské křeslo pro cesty? Odpověď: Skládací dětská křesla jsou ideální pro cestování a snadný přenos.

 11. Má dětské křeslo pevnou konstrukci pro stabilitu? Odpověď: Ano, dětská křesla mají pevnou konstrukci pro stabilitu a bezpečnost.

 12. Jaký je význam výběru ergonomického křesla pro podporu správného držení těla? Odpověď: Ergonomické křeslo podporuje správné držení těla a rozvoj svalů dítěte.

 13. Má dětské křeslo zabezpečení proti samovolnému odemykání? Odpověď: Některá dětská křesla mají zabezpečení proti samovolnému odemykání pásů.

 14. Jak vybrat křeslo s integrovanými hračkami pro zábavu dítěte? Odpověď: Křeslo s integrovanými hračkami podporuje zábavu a rozvoj dítěte.

 15. Má dětské křeslo nastavitelnou výšku a šířku pro růst dítěte? Odpověď: Některá dětská křesla mají nastavitelnou výšku a šířku pro růst dítěte.

 16. Jak vybrat křeslo s měkkým polstrováním pro pohodlí dítěte? Odpověď: Křeslo s měkkým polstrováním poskytuje pohodlí a podporuje správné držení těla.

 17. Má dětské křeslo ochranný stůl pro přenosné hrací plochy? Odpověď: Některá dětská křesla mají ochranný stůl pro hraní a malování.

 18. Jak vybrat křeslo s odnímatelným podsedákem pro snadnou údržbu? Odpověď: Křeslo s odnímatelným podsedákem lze snadno vyčistit a udržovat.

 19. Má dětské křeslo ochranné boky proti poškrábání? Odpověď: Některá dětská křesla mají ochranné boky, které chrání před poškrábáním.

 20. Jak vybrat křeslo s vestavěnou funkcí houpání pro uklidnění dítěte? Odpověď: Křeslo s vestavěnou funkcí houpání pomáhá uklidnit dítě a uspat ho.

 21. Má dětské křeslo vestavěnou hudební jednotku pro zábavu dítěte? Odpověď: Některá dětská křesla mají vestavěnou hudební jednotku pro zábavu a uspávání.

 22. Jak vybrat křeslo s odnímatelným a pratelným potahem pro čistotu? Odpověď: Křeslo s odnímatelným a pratelným potahem lze snadno udržovat v čistotě.

 23. **Má dětské křeslo výsuvnou nožičku pro pohodlné sezení? Odpověď: Některá dětská křesla mají výsuvnou nožičku pro pohodlné sezení.

 24. Jak vybrat křeslo s poutkem na lahvičku nebo dudlík pro snadný přístup? Odpověď: Křeslo s poutkem na lahvičku nebo dudlík usnadňuje dítěti přístup k pití.

 25. Má dětské křeslo vestavěnou kapsu na drobné hračky a knížky? Odpověď: Některá dětská křesla mají vestavěnou kapsu na drobné hračky a knížky.

 26. Jak vybrat křeslo s ochranou proti překlopení pro bezpečnost? Odpověď: Křeslo s ochranou proti překlopení zajišťuje bezpečnost dítěte.

 27. Má dětské křeslo vestavěnou televizní obrazovku nebo tabletový držák? Odpověď: Některá dětská křesla mají vestavěný držák pro televizi nebo tablet.

 28. Jak vybrat křeslo s integrovanými úložnými prostory pro hračky? Odpověď: Křeslo s úložnými prostory umožňuje udržet věci dítěte organizované.

 29. Má dětské křeslo vestavěné LED osvětlení pro noční čtení? Odpověď: Některá dětská křesla mají vestavěné LED osvětlení pro noční čtení.

 30. Jak vybrat křeslo s odolným povrchem pro dlouhou životnost? Odpověď: Křeslo s odolným povrchem je odolné vůči opotřebení a zůstává dlouho funkční.

 31. Má dětské křeslo vestavěnou funkci masáže pro uklidnění dítěte? Odpověď: Některá dětská křesla mají vestavěnou funkci masáže pro uklidnění dítěte.

 32. Jak vybrat křeslo s teleskopickými nožkami pro nastavení výšky? Odpověď: Křeslo s teleskopickými nožkami lze snadno nastavit na požadovanou výšku.

 33. Má dětské křeslo funkci vibrací pro uklidnění dítěte? Odpověď: Některá dětská křesla mají funkci vibrací, která pomáhá uklidnit dítě.

 34. Jak vybrat křeslo s nastavitelným opěradlem pro pohodlné sezení? Odpověď: Křeslo s nastavitelným opěradlem lze snadno přizpůsobit potřebám dítěte.

 35. Má dětské křeslo funkci houpání pro zábavu dítěte? Odpověď: Některá dětská křesla mají funkci houpání, která zajišťuje zábavu dítěte.

 36. Jak vybrat křeslo s odolným povrchem pro snadnou údržbu? Odpověď: Křeslo s odolným povrchem je odolné vůči opotřebení a lze snadno čistit.

 37. Má dětské křeslo výsuvnou podnožku pro pohodlné sezení? Odpověď: Některá dětská křesla mají výsuvnou podnožku pro pohodlné sezení.

 38. Jak vybrat křeslo s odnímatelným stolem pro snadné čištění? Odpověď: Křeslo s odnímatelným stolem lze snadno vyčistit a udržovat.

 39. Má dětské křeslo vestavěnou televizní obrazovku nebo tabletový držák? Odpověď: Některá dětská křesla mají vestavěný držák pro televizi nebo tablet.

 40. Jak vybrat křeslo s odolným povrchem pro dlouhou životnost? Odpověď: Křeslo s odolným povrchem je odolné vůči opotřebení a zůstává dlouho funkční.

 41. Má dětské křeslo vestavěnou funkci masáže pro uklidnění dítěte? Odpověď: Některá dětská křesla mají vestavěnou funkci masáže pro uklidnění dítěte.

 42. Jak vybrat křeslo s teleskopickými nožkami pro nastavení výšky? Odpověď: Křeslo s teleskopickými nožkami lze snadno nastavit na požadovanou výšku.

 43. Má dětské křeslo funkci vibrací pro uklidnění dítěte? Odpověď: Některá dětská křesla mají funkci vibrací, která pomáhá uklidnit dítě.

 44. Jak vybrat křeslo s nastavitelným opěradlem pro pohodlné sezení? Odpověď: Křeslo s nastavitelným opěradlem lze snadno přizpůsobit potřebám dítěte.

 45. Má dětské křeslo funkci houpání pro zábavu dítěte? Odpověď: Některá dětská křesla mají funkci houpání, která zajišťuje zábavu dítěte.

 46. Jak vybrat křeslo s odolným povrchem pro snadnou údržbu? Odpověď: Křeslo s odolným povrchem je odolné vůči opotřebení a lze snadno čistit.

 47. Má dětské křeslo výsuvnou podnožku pro pohodlné sezení? Odpověď: Některá dětská křesla mají výsuvnou podnožku pro pohodlné sezení.

 48. Jak vybrat křeslo s odnímatelným stolem pro snadné čištění? Odpověď: Křeslo s odnímatelným stolem lze snadno vyčistit a udržovat.

 49. Má dětské křeslo vestavěnou televizní obrazovku nebo tabletový držák? Odpověď: Některá dětská křesla mají vestavěný držák pro televizi nebo tablet.

 50. Jak vybrat křeslo s odolným povrchem pro dlouhou životnost? Odpověď: Křeslo s odolným povrchem je odolné vůči opotřebení a zůstává dlouho funkční.

Dětský nábytek může zahrnovat různé položky, jako jsou:

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Doprava zdarma na Mivemi.cz
Doprava ZDARMA nad 1500 Kč
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme
Heureka ověřené zákazníky
Heureka spokojenost zákazníků