Stránka 1 z 53 - 1270 položek celkem
Dřevěné velké loutky - Kašpárek
Dárek zdarma
406 Kč
CHL25044
Mojo Americký buvol II.
Dárek zdarma
167 Kč
MJ381076
Mojo Prasátko břichaté
Dárek zdarma
93 Kč
MJ381080
Mojo Cydesdale kůň černý
Dárek zdarma
226 Kč
MJ381083
Mojo Cydesdale kůň hnědý
Dárek zdarma
226 Kč
MJ381084
Mojo Kovboj s lasem
Dárek zdarma
167 Kč
MJ386504
Mojo Troodon s pohyblivou čelistí
Dárek zdarma
299 Kč
MJ381089
Mojo Herefordské tele
Dárek zdarma
125 Kč
MJ381075
Dárek zdarma
226 Kč
MJ381073
Mojo Prase břichaté
Dárek zdarma
125 Kč
MJ381079
Mojo Herefordská kráva
Dárek zdarma
226 Kč
MJ381074
Mojo Mini Svět život v moři 12 ks
Dárek zdarma
375 Kč
MJ380056
Nahoru
Další produkty

Figurky a zvířátka jsou skvělou hračkou pro vaše děti. Tohle dětské zboží patří mezi nejoblíbenější produkty jelikož je nespočet druhů. Na trhu najdeme zvířátka domácí, divoká, safari, mořská, exotická nebo figurky lidí, superhrdinů a mnoho dalších. K nim se samozřejmě řadí i spousta doplňků jako ohrady pro kravičky, stáje, farmy nebo farmářská vozidla typu kombajn či traktor a podobně. Některá zvířátka jsou i na baterie, kdy se hýbou a vydávají zvuky podobně jako interaktivní hračky nebo roboti.

#ShowMore#

Máme velmi široký výběr figurek a postaviček. U Nás najdete hračky nejen pro děti, ale i pro sběratele. Může jít o figurky, které jsou inspirované postavami z filmů nebo i her.

Velmi oblíbené jsou Funko Pop figurky, které jsou specifické velkou hlavou a malým tělem, kdy se většinou jedná o figurky filmových postav a superhrdinů. Velmi oblíbené jsou i louskáček figurky, což jsou figurky, které jsou velmi oblíbené mezi sběrateli a dosahuji velkých hodnot.

Děti miluji pohádky a proto se začali vyrábět také Tlapková patrola figurky, což jsou známé hračky z pohádky. Děti si vytvoří svůj svět s pejsky.

Pokud jde o superhrdiny a komiksy, tak jsou také figurky Marvel a Avengers, kde jako naprosto dominantní jsou Hulk, Iron-man, Spider-man, Batman, Captain America a desítky dalších superhrdinů.

Ti co milují stavebnice Lego, tak výrobci hraček mysleli na vaše potřeby. Proto se začali vyrábět Lego, Star Wars, Harry Potter, Jurský park Ninjago figurky zvířátek, postaviček a dinosaurů a další velmi známé značky.

V žádném případě nesmíme zapomenout na fenomén, který nikdy neumře a tím je animovaný japonský dětský seriál Pokémon, který ovlivnil desítky milionů lidí po celém světě. Kdo nehrál nebo se nedíval na Pokémony jako by nebyl a proto existují i Pokémon figurky, kartičky a další sběratelské edice.

Když už jsme u těch animovaných filmů a seriálů, tak máme také Bing, Roblox, Gormiti, Brawl Stars, Minecraft nebo i Bakugan figurky, které jsou mezi dětmi velmi oblíbené. Samozřejmě existují figurky na hraní, ale také skleněné, plastové, cínové i dřevěné sběratelské figurky.

Můžeme najít stovky druhů zvířat jako jsou figurky slonů, tygrů, lvů, žiraf, opic, krokodýlů, zebřiček, medvědů, pand, orangutanů, psů, koček, králíků, fretky, ježků, chameleonů, koní, ovcí, prasat, krav, delfínů, želv, rejnoků, velryb, tučňáků, mořských koníků, ryb, krabů, žab, žraloků, sov, výrů, orlů, jestřábů, papoušků, kolibříků, pštrosů, hus, labutí, kachen, hadů, gekonů, ještěrek, leguánů, sov, výrů, jestřábů, papoušků, kolibříků, pštrosů, hus, labutí, žab, želv, gekonů, ještěrek, chameleónů, tygrů, lachtanů, tučňáků, medvědů, klokana, kangurů, orangutanů, lemurů, goril, nosorožců, koní, poníků, oslů, koňských vraníků, prasat, krav, koz, ovcí, slepic, kohoutů, lachtanů, tuleně, delfínů, žraloků, ryb, chobotnic, korálů, krabů, želv, rejnoků, papoušků, kolibříků, vlaštovek, sov, žlun, čápů, káně, vrabců, holubů, labutí, pand, goril, orangutanů, tygrů, lvů, nosorožců, slonů, žiraf, opic, krokodýlů a desítky dalších.

Jelikož máme široký výběr, tak máme i figurky Šmoulové, Sněhurka, Popelka a další pohádky, ale i o něco drsnější jako jsou figurky rytířů nebo vojáků.

Všechny naše figurky patří mezi dokonalé dárky pro děti k svátku, narozeninám i Vánocům.

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Doprava zdarma na Mivemi.cz
Doprava ZDARMA nad 1500 Kč
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme
Heureka ověřené zákazníky
Heureka spokojenost zákazníků