FIGURKY A ZVÍŘÁTKA

Nejprodávanější

Stránka 1 z 34 - 816 položek celkem
HASBRO Figurka Darth Vader Star Wars s efekty na baterie Světlo Zvuk
959 Kč
1 099 Kč (–12 %)
13171
Králíček Bing baby postavičky plastové 7-9cm set 6ks v krabici
417 Kč
499 Kč (–16 %)
91132
HASBRO Pepinina rodina herní set 4 figurky Peppa Pig s doplňky 3 druhy 13111
SCHLEICH Obchod pro koně herní set koník se 2 figurkami s doplňky plast 99578
Žába natahovací na klíček kovová 6cm retro skákací v krabičce 20300
Dinosaurus 21 cm
50 Kč
RA380330
Žába se zvukem 8 cm 2 druhy
34 Kč
RA380390
Dinosaurus 15 - 18 cm
34 Kč
RA380149
Dinosaurus měkké tělo 20 - 22 cm
84 Kč
RA660168
Krokodýl 3 druhy 38 cm
99 Kč
RA380059
Dinosauři svítí ve tmě 9 ks v sáčku RA380530
Psi 7 cm v sáčku 5 ks
130 Kč
RA380024
Nahoru
Další produkty

Figurky a zvířátka jsou skvělou hračkou pro vaše děti. Tohle dětské zboží patří mezi nejoblíbenější produkty jelikož je nespočet druhů. Na trhu najdeme zvířátka domácí, divoká, safari, mořská, exotická nebo figurky lidí, superhrdinů a mnoho dalších. K nim se samozřejmě řadí i spousta doplňků jako ohrady pro kravičky, stáje, farmy nebo farmářská vozidla typu kombajn či traktor a podobně. Některá zvířátka jsou i na baterie, kdy se hýbou a vydávají zvuky podobně jako interaktivní hračky nebo roboti.

#ShowMore#

Máme velmi široký výběr figurek a postaviček. U Nás najdete hračky nejen pro děti, ale i pro sběratele. Může jít o figurky, které jsou inspirované postavami z filmů nebo i her.

Velmi oblíbené jsou Funko Pop figurky, které jsou specifické velkou hlavou a malým tělem, kdy se většinou jedná o figurky filmových postav a superhrdinů. Velmi oblíbené jsou i louskáček figurky, což jsou figurky, které jsou velmi oblíbené mezi sběrateli a dosahuji velkých hodnot.

Děti miluji pohádky a proto se začali vyrábět také Tlapková patrola figurky, což jsou známé hračky z pohádky. Děti si vytvoří svůj svět s pejsky.

Pokud jde o superhrdiny a komiksy, tak jsou také figurky Marvel a Avengers, kde jako naprosto dominantní jsou Hulk, Iron-man, Spider-man, Batman, Captain America a desítky dalších superhrdinů.

Ti co milují stavebnice Lego, tak výrobci hraček mysleli na vaše potřeby. Proto se začali vyrábět Lego, Star Wars, Harry Potter, Jurský park Ninjago figurky zvířátek, postaviček a dinosaurů a další velmi známé značky.

V žádném případě nesmíme zapomenout na fenomén, který nikdy neumře a tím je animovaný japonský dětský seriál Pokémon, který ovlivnil desítky milionů lidí po celém světě. Kdo nehrál nebo se nedíval na Pokémony jako by nebyl a proto existují i Pokémon figurky, kartičky a další sběratelské edice.

Když už jsme u těch animovaných filmů a seriálů, tak máme také Bing, Roblox, Gormiti, Brawl Stars, Minecraft nebo i Bakugan figurky, které jsou mezi dětmi velmi oblíbené. Samozřejmě existují figurky na hraní, ale také skleněné, plastové, cínové i dřevěné sběratelské figurky.

Můžeme najít stovky druhů zvířat jako jsou figurky slonů, tygrů, lvů, žiraf, opic, krokodýlů, zebřiček, medvědů, pand, orangutanů, psů, koček, králíků, fretky, ježků, chameleonů, koní, ovcí, prasat, krav, delfínů, želv, rejnoků, velryb, tučňáků, mořských koníků, ryb, krabů, žab, žraloků, sov, výrů, orlů, jestřábů, papoušků, kolibříků, pštrosů, hus, labutí, kachen, hadů, gekonů, ještěrek, leguánů, sov, výrů, jestřábů, papoušků, kolibříků, pštrosů, hus, labutí, žab, želv, gekonů, ještěrek, chameleónů, tygrů, lachtanů, tučňáků, medvědů, klokana, kangurů, orangutanů, lemurů, goril, nosorožců, koní, poníků, oslů, koňských vraníků, prasat, krav, koz, ovcí, slepic, kohoutů, lachtanů, tuleně, delfínů, žraloků, ryb, chobotnic, korálů, krabů, želv, rejnoků, papoušků, kolibříků, vlaštovek, sov, žlun, čápů, káně, vrabců, holubů, labutí, pand, goril, orangutanů, tygrů, lvů, nosorožců, slonů, žiraf, opic, krokodýlů a desítky dalších.

Jelikož máme široký výběr, tak máme i figurky Šmoulové, Sněhurka, Popelka a další pohádky, ale i o něco drsnější jako jsou figurky rytířů nebo vojáků.

Všechny naše figurky patří mezi dokonalé dárky pro děti k svátku, narozeninám i Vánocům.

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme