Stránka 1 z 2 - 45 položek celkem
Láhev Lorelli sportovní 300 ML ZOO BLUE
Dárek zdarma
DA10200581401
Láhev Lorelli sportovní 300 ML ZOO GREEN
Dárek zdarma
DA10200581403
Láhev Lorelli sportovní 300 ML ZOO PINK
Dárek zdarma
DA10200581402
BabyOno Hrneček se slámkou, 12m+
Dárek zdarma
135 Kč
85347901
Nahoru
Další produkty
Dětské hrnky a pítka s brčkem jsou velmi důležitou kojeneckou potřebou, protože učí vaše děti samostatnosti. Díky těmto hrnkům a pítkům se naučí vaše nejmenší děti samostatně pít. Hrnky a pítka obsahují nekapající brčko, které při přetočení nevyteče. Hrníček je vhodný jak doma, tak i na výlety, cesty nebo kdekoliv jinde. 

V naší kategorii dětských hrnků a pítek s brčkem najdete široký výběr produktů, které jsou ideální pro děti. Nabízíme různé typy hrnků a pítek, které jsou praktické, bezpečné a atraktivní pro malé pitomce. Naše nabídka zahrnuje plastové hrnky s brčkem, porcelánové hrnky s brčkem, hrnky s motivy oblíbených postaviček, hrnky se jménem dítěte a mnoho dalšího.

Naše dětské hrnky s brčkem jsou navrženy tak, aby usnadnily přechod od pití z láhve na pití z hrnku. Brčko je uzpůsobeno malým dětským ústům a umožňuje jim pít pohodlně a bez problémů. Plastové hrnky jsou lehké a odolné, ideální pro každodenní použití, zatímco porcelánové hrnky přinášejí elegantní a trvanlivý design.

Díky různým motivům a vzorům na hrncích dokážeme uspokojit vkus každého dítěte. Naše nabídka zahrnuje hrnky s motivy z oblíbených pohádek, filmů a zvířat. Děti si tak mohou vybrat hrnek s jejich nejoblíbenější postavičkou, což zaručuje, že budou mít pití ještě zábavnější.


Tipy na dárky pro děti

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme