Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Klikněte a objevte DĚTSKÝ NÁBYTEK

 

 1. Jaký je vhodný druh osvětlení pro dětský pokoj? Odpověď: Vhodný druh osvětlení pro dětský pokoj zahrnuje dětské lustry a lampičky s měkkým světlem.

 2. Může dětský lustr sloužit jako hlavní zdroj světla v pokoji? Odpověď: Ano, dětský lustr může sloužit jako hlavní zdroj světla, ale měl by být doplněn dalším osvětlením.

 3. Jaký je význam volby lustru s regulovatelným jasem? Odpověď: Lustr s regulovatelným jasem umožňuje přizpůsobit osvětlení podle potřeb dítěte a aktivity.

 4. Jsou dětské lustry bezpečné pro děti? Odpověď: Ano, dětské lustry jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a používají bezpečné materiály.

 5. Jaký design lustru je vhodný pro chlapecký pokoj? Odpověď: Pro chlapecký pokoj můžete zvolit lustr s motivy aut, superhrdinů nebo oblíbených sportů.

 6. Jaký design lustru je vhodný pro dívčí pokoj? Odpověď: Pro dívčí pokoj můžete zvolit lustr s motivy princezen, květin, nebo oblíbených postaviček.

 7. Má lustr vhodné bezpečnostní certifikace? Odpověď: Důležité je vybrat lustr s bezpečnostními certifikacemi a splňujícími normy.

 8. Jak vybrat lustr, který lze snadno udržovat v čistotě? Odpověď: Lustr s hladkými povrchy a snadno odnímatelnými stínidly lze snadno udržovat v čistotě.

 9. Má dětský lustr funkci dálkového ovládání? Odpověď: Některé dětské lustry mají funkci dálkového ovládání, což usnadňuje regulaci světla.

 10. Jaký je význam kvalitního osvětlení pro dětský vývoj? Odpověď: Kvalitní osvětlení podporuje dětský vývoj, zrakovou ostrost a pohodlí.

 11. Jak zvolit lampičku na noční stolek v dětském pokoji? Odpověď: Lampička na noční stolek by měla být dostatečně jemná a měkká, aby neoslnila dítě v noci.

 12. Má dětská lampička funkci barevného osvětlení? Odpověď: Některé dětské lampičky mají funkci různých barevných světel pro vytvoření příjemné atmosféry.

 13. Jaké jsou nejvhodnější barvy světla pro dětský pokoj? Odpověď: Nejvhodnější barvy světla pro dětský pokoj jsou teplé a jemné tóny, jako je žlutá, oranžová a růžová.

 14. Má dětská lampička časovač pro vypnutí světla? Odpověď: Některé dětské lampičky mají časovač, který umožňuje nastavit dobu, po níž se světlo automaticky vypne.

 15. Jaký design lampičky je vhodný pro dětský stůl pro učení? Odpověď: Pro učební stůl dítěte je vhodná lampička s dostatečným jasem a flexibilním ramenem.

 16. Jaký význam má ergonomický design lampičky pro dětský stůl? Odpověď: Ergonomický design lampičky usnadňuje dítěti čtení a psaní.

 17. Má dětská lampička funkcí barevného osvětlení pro zdobení pokoje? Odpověď: Některé dětské lampičky mají funkci změny barev pro zdobení pokoje.

 18. Jak vybrat stropní lustr pro dětský pokoj? Odpověď: Stropní lustr by měl být bezpečný, odolný a vhodný k celkovému designu pokoje.

 19. Má dětský stropní lustr možnost regulace jasu? Odpověď: Některé dětské stropní lustry mají regulovatelný jas pro různé aktivity.

 20. Jaký je vhodný způsob čištění lustru v dětském pokoji? Odpověď: Lustr v dětském pokoji lze čistit jemným hadříkem nebo vlhkou houbičkou.

 21. Má dětská lampička funkci projektoru na strop pro uspávání? Odpověď: Některé dětské lampičky mají funkci projektoru, který vytváří beránky nebo hvězdnou oblohu na stropě.

 22. Jak zvolit lustr s motivy oblíbených pohádek pro dětský pokoj? Odpověď: Lustr s motivy oblíbených pohádek přispívá k vytvoření příjemného prostředí pro dítě.

 23. Má dětský stropní lustr vzdálené ovládání pro pohodlné zapínání a vypínání? Odpověď: Některé dětské stropní lustry mají dálkové ovládání pro pohodlnou obsluhu.

 24. Jaký je význam lustru s kvalitními žárovkami pro energetickou efektivitu? Odpověď: Lustr s kvalitními LED žárovkami je energeticky efektivní a má dlouhou životnost.

 25. Má dětská lampička funkci zvukového generátoru pro uspávání dítěte? Odpověď: Některé dětské lampičky mají funkci zvukového generátoru s klidnou hudbou nebo zvuky přírody pro uklidnění dítěte.

 26. Jaký design lustru je vhodný pro dětský herna? Odpověď: Pro dětskou hernu můžete zvolit lustr s veselými barvami a motivy her.

 27. Jak vybrat lustr s odolným stínidlem pro bezpečnost dítěte? Odpověď: Lustr s odolným stínidlem je bezpečnější, protože snižuje riziko zranění.

 28. Má dětský lustr vhodný rozměr pro pokoj? Odpověď: Důležité je zvolit lustr, jehož rozměr je vhodný pro velikost dětského pokoje.

 29. Jaký je význam kvalitního lustru pro studijní koutek v dětském pokoji? Odpověď: Kvalitní lustr v studijním koutku poskytuje dostatečné osvětlení pro učení.

 30. Má dětská lampička vhodný tvar pro stůl pro učení? Odpověď: Dětská lampička by měla mít tvar, který svítí přímo na pracovní plochu stolu.

 31. Jaký je význam kvalitního osvětlení pro bezpečnost v dětském pokoji? Odpověď: Kvalitní osvětlení snižuje riziko úrazů a nebezpečných situací v dětském pokoji.

 32. Má dětský lustr funkci regulace teploty světla pro různé aktivity? Odpověď: Některé dětské lustry mají funkci regulace teploty světla, což je užitečné pro různé aktivity.

 33. Jak zvolit lustr s motivem oblíbeného zvířete pro dětský pokoj? Odpověď: Lustr s motivem oblíbeného zvířete přidává do dětského pokoje zábavný prvek.

 34. Jaký je význam správného umístění lustru v dětském pokoji pro optimální osvětlení? Odpověď: Správné umístění lustru zajišťuje rovnoměrné a optimální osvětlení v místnosti.

 35. Má dětská lampička funkcí paměti pro uložení preferovaného jasu? Odpověď: Některé dětské lampičky mají funkci paměti pro ukládání preferovaného jasu.

 36. Jaký je význam lustru s dlouhou životností pro dlouhodobé používání? Odpověď: Lustr s dlouhou životností vydrží dlouho a není nutné často měnit žárovky.

 37. Má dětský lustr funkci snadné montáže na strop? Odpověď: Některé dětské lustry mají snadný montážní systém na strop pro jednoduchou instalaci.

 38. Jak vybrat lampičku s dostatečnou výškou pro osvětlení stolu? Odpověď: Lampička by měla mít dostatečnou výšku, aby osvětlila pracovní plochu stolu.

 39. Má dětská lampička držák pro knihu nebo tablet? Odpověď: Některé dětské lampičky mají držák pro knihu nebo tablet.

 40. Jak vybrat lampičku s odolným povrchem pro dlouhou životnost? Odpověď: Lampička s odolným povrchem je odolná vůči opotřebení a zůstává dlouho funkční.

 41. Má dětská lampička vestavěnou funkci masáže pro uklidnění dítěte? Odpověď: Některé dětské lampičky mají vestavěnou funkci masáže pro uklidnění dítěte.

 42. Jak vybrat lampičku s teleskopickými nožkami pro nastavení výšky? Odpověď: Lampička s teleskopickými nožkami lze snadno nastavit na požadovanou výšku.

 43. Má dětská lampička funkci vibrací pro uklidnění dítěte? Odpověď: Některé dětské lampičky mají funkci vibrací, která pomáhá uklidnit dítě.

 44. Jak vybrat lampičku s nastavitelným ramenem pro pohodlné osvětlení? Odpověď: Lampička s nastavitelným ramenem lze snadno přizpůsobit potřebám dítěte.

 45. Má dětská lampička funkci houpání pro zábavu dítěte? Odpověď: Některé dětské lampičky mají funkci houpání, která zajišťuje zábavu dítěte.

 46. Jak vybrat lampičku s odolným povrchem pro snadnou údržbu? Odpověď: Lampička s odolným povrchem je odolná vůči opotřebení a lze snadno čistit.

 47. Má dětská lampička výsuvnou podnožku pro pohodlné osvětlení? Odpověď: Některé dětské lampičky mají výsuvnou podnožku pro pohodlné osvětlení.

 48. Jak vybrat lampičku s odnímatelným stínidlem pro snadné čištění? Odpověď: Lampička s odnímatelným stínidlem lze snadno vyčistit a udržovat.

 49. Má dětská lampička vestavěný držák pro knihy a časopisy? Odpověď: Některé dětské lampičky mají vestavěný držák pro knihy a časopisy.

 50. Jak vybrat lampičku s odolným povrchem pro dlouhou životnost? Odpověď: Lampička s odolným povrchem je odolná vůči opotřebení a zůstává dlouho funkční.

Dětský nábytek může zahrnovat různé položky, jako jsou:

 

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme