Dětské dřevěné puzzle vkládačka Montessori Viga Slon

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
203 Kč
Dětské dřevěné puzzle vkládačka Montessori Viga Slon
Dětské dřevěné puzzle vkládačka Montessori Viga Slon
Dárek zdarma
Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Doprava zdarma na Mivemi.cz
Doprava ZDARMA nad 1500 Kč
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme
Heureka ověřené zákazníky
Heureka spokojenost zákazníků

Od nejútlejšího věku dítěte je důležité podporovat jeho vývoj utvářením základních myšlenkových procesů. Jejich správný vývoj v tomto období je zárukou pozdějšího úspěchu v dospělosti. Jedním ze způsobů, jak spojit hru a učení, je skládání puzzle. Vědecké studie potvrzují, že děti, které si hrají na skládačky, mají později lepší prostorové dovednosti.

Tato krásná skládačka ve tvaru slona je jednoduchá plochá skládačka, která u malých dětí od útlého věku stimuluje logické myšlení.

Dílky skládačky jsou opatřeny dřevěnými kolíčky, díky nimž batole snadno uchopí skládačku do ruky a umístí ji na správné místo na dřevěném podkladu. Jedná se o jeden z nejlepších způsobů, jak procvičovat soustředění a koordinaci ruky a oka.
Tato hra pomáhá rozvíjet motorické schopnosti a logické myšlení dítěte tím, že kombinuje hru s učením. Společná hra nejlépe rozvíjí představivost, která je v tomto věku tak důležitá, a zároveň dítě dokonale připravuje na budoucí předškolní vzdělávání.

Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena netoxickými barvami v tlumených barvách, které uspokojí každého uživatele a poskytnou spoustu zábavy.

Společnost Viga má více než 20 let zkušeností a ví, jak vyrábět hračky té nejvyšší kvality. Naší prioritou je bezpečnost dětí, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro děti ve věku od 18 měsíců.

TECHNICKÉ ÚDAJE:
Rozměry balení: délka 300 mm x výška 225 mm x šířka 24 mm.
Hrubá hmotnost: 0,4 kg

Kategorie: DŘEVĚNÉ HRAČKY
Hmotnost: 0.4 kg
Barva: Multicolor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty