CHODÍTKA

Chodítka jsou doporučené pro malé děti od 6 měsíců. Nedoporučuje se nechávat dítě v chodítku dlouho a hlavně na něj dávat neustále pozor. Naopak od hopsadel je prokázané, že statické chodítko může vývoj dítěte naopak brzdit jelikož díte v něm nesedí nýbrž je zavěšeno v nepřirozené poloze a od země se odráží pouze špičkami nohou. Nedělá to dobře páteři ani kyčlím.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Chodítka jsou pomocníkem při prvních krůčcích. Jsou vyrobené z odolných materiálu, tak aby poskytovali dětem podporu při chůzi a udržení rovnováhy. I přesto se nedoporučuje dítě nechávat v chodítku příliš dlouho.

Levná chodítka pro děti obvykle mají plastový či kovový rám se sedákem a kolečky. Jsou vhodné na rovné povrchy, tak aby dítě mohlo objevovat věci okolo sebe. Naopak jiná jsou hudební chodítka pro děti, obsahují tlačítka se světelnými a hudebními efekty, což má zabavit dítě na delší dobu.

Interaktivní chodítka pro děti podporují koordinaci a dovednosti dětí. Obsahují kromě zvukových efektů například otáčecí kostky a jiné aktivity.

Pokud hledáte chodítko spíš na venkovní chůzi, vybírejte chodítka s funkcí sedadla, což znamená že obsahují sedátko na které si dítě sedne a odpočine. Jsou vhodná na delší procházky po venku.

Chodítka jsou vhodné i jako dárek pro děti nejen na Vánoce.