Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem
PLYŠ Yoshi dinosaurus 34cm Super Mario *PLYŠOVÉ HRAČKY*
593 Kč
599 Kč (–1 %)
9989077
PLYŠ Tyranosaurus T-Rex 25cm Jurský svět dinosaurus *PLYŠOVÉ HRAČKY* 9989076
PLYŠ Dinosaurus veselý 20cm *PLYŠOVÉ HRAČKY*
227 Kč
229 Kč
9989073
PLYŠ Dinosaurus baby ve vajíčku na baterie Zvuk 3 druhy
Dárek zdarma
692 Kč
699 Kč (–1 %)
9989071
PLYŠ Dinosaurus 50-60cm pravěký ještěr 3 druhy *PLYŠOVÉ HRAČKY* 9989069
PLYŠ Dinosaurus 37cm 4 druhy *PLYŠOVÉ HRAČKY*
278 Kč
281 Kč (–1 %)
9989068
PLYŠ Dinosaurus 35cm chodící opakovací na baterie REC 4 druhy Zvuk 9989067
Doudou Plyšový maňásek dinosaurus 25 cm DC4076
Dinosaurus mini zvířátko ve vajíčku na baterie Zvuk 4 druhy PLYŠ 9989066

Náš strom kategorií plyšových hraček:

 1. Plyšový dinousaurus
 2. Plyšový drak
 3. Hlodavci z plyše
 4. Plyšový hmyz
 5. Plyšový jednorožec
 6. Plyšový ježek
 7. Plyšová kočka
 8. Plyšový lenochod
 9. Plyšový krab
 10. Plyšový krtek
 11. Plyšová opice
 12. Lichokopytníci z plyše
 13. Plyšový netopýr
 14. Ptáci z plyše
 15. Plyšový pes
 16. Plazi z plyše
 17. Plyšové postavičky
 18. Squishmallows z plyše
 19. Sudokopytníci z plyše
 20. Plyšové šelmy
 21. Plyšový hlemýžď
 22. Vodní živočichové z plyše
 23. Plyšová žába

Roztomilý plyšový dinosaurus je nezbytným klenotem každé sbírky plyšových hraček. V naší nabídce naleznete malé plyšové dinosaury od 23 centimetrů až po větší kamarády o velikosti 42 centimetrů. Tito plyšoví predátoři jsou vyrobeni z velmi příjemného a kvalitního plyše, který zajistí vaší ratolesti sladké sny.

Pro zábavu nabízíme také několik variant dinosaurů s kouzelnými flitry, které probudí dětskou představivost. Tyto jedinečné hračky nejenže přinášejí radost a zábavu, ale také rozvíjejí kreativitu vašich dětí. Plyšoví dinosauři jsou skvělými společníky nejen doma, ale i na dobrodružných výpravách za novými zážitky.

Tato senzační zvířátka jsou také ideálním dárkem, se kterým určitě zabodujete. Ať už hledáte dokonalý dárek k narozeninám, svátku, nebo jen tak pro radost, plyšoví dinosauři vždy vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte díky své měkkosti, kvalitě a roztomilému vzhledu.

Plyšáci ve tvaru dinosaurů se stali jedním z nejoblíbenějších typů hraček pro děti všech věkových kategorií. Tato kombinace historické fascinace a měkké hračky poskytuje dětem možnost hrát si s prehistorickými tvory, kteří jinak zůstávají v učebnicích a muzeích. Plyšoví dinosauři se vyrábějí v různých velikostech, barvách a provedeních, od realistických modelů až po fantazijní varianty, které umožňují dětem rozvíjet svou představivost a kreativitu.

Jedním z hlavních důvodů, proč jsou plyšoví dinosauři tak populární, je jejich schopnost spojit zábavu s učením. Děti se při hře s nimi mohou dozvědět více o různých druzích dinosaurů, jejich způsobu života a době, ve které žili. Rodiče a učitelé často využívají tyto hračky jako nástroje k výuce, protože děti jsou přirozeně zvědavé a rády objevují nové věci prostřednictvím hry. Navíc, díky měkkým materiálům, ze kterých jsou plyšoví dinosauři vyrobeni, jsou bezpečné a vhodné i pro nejmenší děti.

Plyšoví dinosauři mají také emocionální hodnotu. Mnoho dětí si k těmto hračkám vytváří silné pouto a považují je za své věrné kamarády. Plyšový dinosaurus může poskytovat pocit bezpečí a pohodlí, což je zvláště důležité v obdobích, kdy dítě prochází změnami nebo stresovými situacemi. Tato hračka se tak může stát důležitým prostředkem pro emocionální podporu a rozvoj dětské empatie a sociálních dovedností.

V neposlední řadě mají plyšoví dinosauři také sběratelskou hodnotu. Mnoho lidí, nejen dětí, sbírá různé druhy plyšových dinosaurů jako koníček. Existují dokonce speciální edice a limitované série, které jsou vyhledávány sběrateli po celém světě. Tato záliba může být zdrojem radosti a zároveň i cennou investicí, protože některé sběratelské kousky mohou s časem nabývat na hodnotě.

Vzhledem k jejich všestrannosti a schopnosti spojovat generace se plyšoví dinosauři stali nejen oblíbenými hračkami, ale také kulturním fenoménem. Bez ohledu na to, zda jsou používáni ke hře, učení nebo sběratelství, plyšoví dinosauři zůstávají symbolem nekonečné fantazie a radosti, kterou přinášejí do našich životů.

Plyšový dinosaurus T-Rex: Král prehistorie v měkké formě

Plyšový dinosaurus T-Rex je jedním z nejikoničtějších a nejoblíbenějších typů plyšových dinosaurů. Tento král prehistorie, známý svým mohutným tělem a ostrými zuby, je fascinující pro děti i dospělé. V měkké plyšové formě však působí přívětivě a roztomile, což ho činí ideálním kamarádem pro malé objevitele. Plyšový T-Rex často přichází v různých barvách a stylech, od realistických až po hravě stylizované verze, které rozvíjejí dětskou představivost a zájem o dinosaury.

Plyšový dinosaurus velký: Obří přítel pro dětské dobrodružství

Velcí plyšoví dinosauři představují úžasnou kombinaci zábavy a vzdělávání. Díky své velikosti jsou tito plyšáci pro děti nejen hračkou, ale také kamarádem na mazlení a oporu při spaní. Velký plyšový dinosaurus může být centrem dětských her a fantazijních dobrodružství, kde děti mohou rozvíjet své příběhy a scénáře. Tyto velké plyšové hračky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují jejich dlouhou životnost a bezpečnost pro děti všech věkových kategorií.

Plyšový dinosaurus 100 cm: Gigantická zábava pro malé i velké

Plyšový dinosaurus o velikosti 100 cm je skutečným gigantem mezi hračkami. Tato velikost nabízí dětem jedinečný zážitek, kdy mohou mít pocit, že si hrají s opravdovým dinosaurem. Takový plyšák se stává nejen hračkou, ale i dekorací dětského pokoje, která upoutá pozornost a rozvíjí dětskou fantazii. Díky svým rozměrům může plyšový dinosaurus 100 cm sloužit i jako pohodlný polštář nebo opora při sledování oblíbených pohádek. Tento druh hračky je ideální dárek pro všechny milovníky dinosaurů a zaručeně přinese spoustu radosti a zábavy.

Plyšové hračky pro děti jsou zaručeně nejoblíbenějším dětským zbožím. Nemají je v oblibě jen nejmenší děti, ale i děti předškolního a školního věku a dokonce i někteří dospěli. Plyšová hračka je povinná výbava každého pokojíčku. Plyšák je nenahraditelným kamarádem vašeho dítěte, kdy mu zpříjemní čas ve školce nebo na prázdninách a dokáže ho povzbudit. Samozřejmě úplně jiné je mluvící plyšák, který udělá dítěti opravdovou radost případně to mohou bát také maxi plyšáci, háčkovaní plyšáci, opakující plyšák nebo plyšák na spaní.

Máme široký výběr plyšových hraček. Plyšové hračky jsou důvodem radosti, štěstí a bezstarostnosti vašich dětí. Jsou velmi velmi věrní kamarádi a společníci, co vašemu dítěti přinesou komfort a pohodlí ať už při hraní nebo usínání. Máme v nabídce mnoho plyšáků od zvířátek až po animované postavy.

Plyšové hračky jsou vyrobeny z plyšové látky, která je naplněna obvykle vatou nebo jiným měkkým materiálem a díky tomuto jsou plyšáci nesmírně příjemní a hebcí na dotek a proto jsou u dětí, ale i dospělých tak moc oblíbení. Většinou jsou to první hračky pro nejmenší děti ke kterým si děti vytvoří mnohdy až nezdravě silné emoční pouto, které někdy přetrvává až do dospělosti, kdy si svého oblíbeného plyšáka nechávají. U nás najdete doslova ráj plyšáků pro děti.

Mezi nejoblíbenější a nejčastější plyšové hračky patří velký plyšový medvěd, který se stal ikonou díky filmovému snímku Méďa. Co se týče naší nabídky, tak nemáme pouze plyšovou hračku z filmu Méďa, ale desítky dalších druhů plyšových hraček z animovaného světa filmů a seriálů, které uspokojí i ty největší a nejnáročnější nadšence a diváky.

V naší kategorii plyšové hračky najdete na hračky pro všechny nejrůznější věkové a tématické kategorie. Máme plyšové hračky pro nejmenší a miminka, které jsou navrženy pro bezpečnost a hmatový vývoj všech malých miminek a dětí. Dokonce máme i plyšové hračky pro psy, což jsou speciální plyšové hračky, které jsou velmi odolné proti žvýkání a vhodné pro hraní si s pejskem.

Náš sortiment obsahuje také velmi reálně vypadající plyšové hračky zvířat u kterých si mnohdy budete myslet, že jsou opravdu živé. Máme také plyšové hračky z filmů a dětských seriálů, což může být plyšová hračka mončičák, Tlapková patrola plyšové hračky jsou obzvlášť u dětí velmi oblíbené, Příšerky s.r.o., Ferda mravenec, ovečka Shaun, Hagi Wagi, Pokémon mezi které patří nejčastěji Pikachu, Snorlax, Charizard, Charmander nebo Bulbasaur, dále medvídek Paddington, doktorka Plyšáková, Jů a Hele, ježek Sonic, Spongebob a Patrik, Kocourek Borýsek, Prasátko Peppa, Among Us, včelka Mája, včelí medvídci, fifinka z příběhů Čtyřlístek, plyšák alf, plyšák groot, bob a bobek, plyšák hagi vagi, plyšák minnie, plyšák hagy vagy, plyšák Azurit, Grinch, Groot, Bob a bobek, Angry birds, plyšák Alf, bezzubka ze pohádky Jak vycvičit draka, Hello Kitty, Mickey Mouse a Minnie, Gump,Adolfeen, Šmoulové, Spider-man, Batman, Iron-Man, plyšák Bart Simpson nebo Homer Simpson, Minecraft, Teletubbies, Super Mario, Shrek, a desítky dalších, které zaujmou nejen děti, ale také vášnivé sběratele.

Najdete u nás i interaktivní plyšové hračky, které dokážou zareagovat na dotyk, zvuk i pohyb, díky čemu vaše dítě zabaví na hodiny a také podpoří jejich vývoj, rozvoj dovedností a interakci.

Plyšové hračky opakující slova nebo celé věty zabaví nejen malé, ale také velké děti. Naopak svítící plyšové hračky dokážou vykouzlit velmi příjemnou atmosféru při které se vaše dítě bude cítit jako v pohádce a dopomůže mu bez starostí a strachu usnout.

Plyšové hračky jsou také skvělé dárky pro děti k svátku, narozeninám i Vánocům, kdy nejenom, že vyjádříte lásku k dětem, ale i podpoříte jejich kreativitu a uvidíte v jejich očích radost. Plyšáka s projekčním světlem vytvoří velmi nezapomenutelnou atmosféru jako z pohádky a nebo mluvící plyšové hračky, které se stanou tím naprosto nejlepší kamarádem vašeho dítěte a připomene tak příběh z filmu Méďa, kdy nakonec malý plyšový medvídek díky přání malého chlapce ožil. Plyšák s projektorem je sice finančně náročnější, ale dítěti udělá velkou radost.

Případně, pokud chcete rozvíjet sluchové vnímání vašich děti, tak jim pořiďte plyšové hračky se zvukem, které jsou vyrobeny k tomu, aby vydávali nejrůznější zvuky a melodie. Případně je vhodné zvolit plyšové mluvící hračky, které jsou u děti nesmírně oblíbené.

Samozřejmě plyšáky můžeme rozdělit i na velikost a nesmíme zapomenout na to, že tahle hračka bude navždy v módě. Nabízíme plyšáky s nejrůznějšími tvary a velikostmi, kdy nejčastěji jsou to malé plyšové hračky, co se vejdou miminkám do ruky až po obrovské a velké plyšové hračky, které jsou vhodné pro dokonalé hraní a případné objetí, pokud je dítě osamělé a cítí se smutné. Převážně velký plyšák na spaní je velmi oblíbený u všech dětí.

Máme velmi široký výběr jako jsou plyšové hračky zvířata reálná jako například Plyšový pes, plyšová kočka jako živá, plyšový medvěd, plyšová opice, plyšový jednorožec, plyšový krtek, plyšová panda, plyšový slon, plyšové prase, plyšový zajíc, plyšová myš, plyšový pták, plyšová ryba, plyšová ovce, plyšový drak, plyšová zebra, plyšová žába, plyšový mýval, plyšový tučňák, plyšová žirafa, plyšová kráva, plyšová želva, plyšový kůň, plyšový bizon, plyšový netopýr, plyšový lenochod, plyšová surikata, plyšový krokodýl, plyšový králík, plyšová beruška, plyšová liška, plyšový ježek, plyšový plameňák, plyšový nosorožec, plyšový lev, plyšový lemur, plyšová koala, plyšový tygr, plyšový had, plyšový jezevec, plyšová sova, plyšový pavouk, plyšový gepard, plyšová veverka, plyšový mravenec, plyšový krab, plyšový klokan, plyšový hroch, plyšový delfín, plyšová velryba, plyšový žralok, plyšová kosatka, plyšová chobotnice, plyšová včela, plyšová vosa, plyšový mamut, plyšový papoušek, plyšová gorila, plyšový koloušek, plyšová kuna, plyšová srna, plyšový jelen, plyšový mlok, plyšová kobylka, plyšový tuleň, plyšový lachtan, plyšový orel, plyšový rejnok, plyšový chameleon, plyšový osel, plyšová koza, plyšová hyena, plyšová vydra, plyšový bobr, plyšový kladivoun, plyšový tasmánský čert, plyšový sysel, plyšový rys, plyšový karakal, plyšový sup, plyšový výr, plyšový vlk, plyšový panter, plyšový kiwi, plyšový humr, plyšový kamzík, plyšový nosál, plyšový šimpanz, plyšový velbloud, plyšový leguan, plyšový leopard, plyšový orangutan, plyšový dinosaurus případně plyšák ve vajíčku a desítky dalších zvířátek, které známe jak z televize, tak i Zoo.

Naprosto všechny naše plyšové hračky jsou té nejvyšší kvality a vyrobené z kvalitní plyše i měkké výplně. Na dotyk jsou plyšové hračky velmi příjemné a mají mnohaletou životnost. Vyberte si z naší široké nabídky plyšových hraček, které jsou vhodné nejen pro děti, ale i dospělé. Další alternativou jsou samozřejmě hřejiví plyšáci do mikrovlnky.

Pojďme se podívat na nejčastější dotazy našich zákazníků:

Jaké plyšové hračky jsou nejoblíbenější?

Nejoblíbenější plyšové hračky zahrnují zvířátka, postavičky z filmů a převážně pohádek.

Kde mohu koupit kvalitní plyšové hračky?

Kvalitní plyšové hračky můžete zakoupit naší kategorii, kde si vyberete z mnoha variant.

Jaká plyšová hračka je vhodná pro miminka?

Pro miminka jsou vhodné plyšové hračky s velmi jemným materiálem a bez malých odnímatelných součástek, které by mohli děti spolknout. Můžeme doporučit plyšové medvídky nebo plyšové zvířátka ve tvaru hvězdičky se kterými si děti vyhrají.

Existují plyšové hračky se zvukem?

Samozřejmě najdeme na trhu i plyšové hračky se zvukovými efekty nebo mluvící plyšáky, co vydávají zvuky nejrůznějších zvířátek a ty jsou u dětí zvlášť oblíbené a navíc je i naučí, co a jak jaké zvířátko dělá a jaký zvuk vydává.

Jaký je rozdíl mezi plyšovým medvědem a plyšovým medvídětem Paddingtonem?

Plyšový medvěd je velmi obecný termín pro jakoukoliv plyšovou hračku. Naopak plyšová hračka medvěd Paddington je přímo postavička z knížek a filmů, která má své charakteristické rysy i oblečení.

Které plyšové hračky jsou inspirované animovanými filmy?

Existují desítky plyšových hraček, které jsou inspirované populárními animovanými filmy, jako je plyšák z Toy Story, Spongebob Plyšák, Tlapková patrola, Pokémon a mnoho dalších.

Jak mohu vybrat správnou velikost plyšové hračky?

Při výběru je jistě vhodné zvážit věk dítěte, jelikož každé dítě má jinak velké ruce a také jiné preference výběru. Někdo má rád menší plyšáky na spaní zatímco někdo velké plyšové hračky na mazlení.

Jak čistit plyšové hračky?

Pokud nevíte jak jednoduše vyčistit plyšové hračky, tak to zkuste v ruce a nebo v pračce a to dle pokynů na štítku každé plyšové hračky. Použijte pouze jemný prací prostředek, aby nedošlo k poškození plyšové hračky.

Jak dlouho plyšové hračky vydrží?

Samozřejmě plyšové hračky mají nesmírně dlouhou životnost, ale vše závisí na kvalitě materiálu ze kterého je hračka vyrobena a také životnost ovlivňuje to, jak je s hračkou zacházeno.

Které plyšové hračky jsou vhodné pro alergiky?

Samozřejmě pokud víte, že je vaše dítě alergik, tak je doporučována plyšová hračka s hypoalergenním plněním a také z materiálů, které minimalizují alergické reakve vašeho dítěte. To může být například hypoalergenní plst nebo velmi specifický speciální antialergický materiál

Existují ekologické plyšové hračky?

Samozřejmě. Na trhu najdeme ekologické plyšové hračky, které jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů nebo dokonce i organických vláken, které jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, což příroda jistě ocení.

Jaká plyšová hračka je ideální jako dárek pro novorozence?

Mezi dárky pro novorozence a nejmenší děti patří velmi jemné plyšové hračky, které jsou malé velikosti. Nejčastěji tak bývá vybírán plyšový medvídek nebo zajíček.

Jak lze opravit poškozenou plyšovou hračku?

Pokud vaše dítě poškodí plyšovou hračku a není to nějak extrémně velkým stylem, tak vám jistě postačí jehla a niť. Pokud se jedná o větší poškození, tak se zkuste obrátit na odborníka, který vám poradí zda-li může ještě dojít k opravě plyšové hračky.

Jaký je význam plyšových hraček pro vývoj dítěte?

Plyšové hračky jsou nejen nejlepšími kamarádi vašich dětí, ale také jim pomáhají rozvíjet důležité smysly jako je hravost, komunikace, citové pouto nebo trpělivost.

Kde najdu unikátní a sběratelské plyšové hračky?

Unikátní a sběratelské plyšové hračky můžete najít ve velmi specializovaných a sběratelských obchodech. Případně se může stát, že sběratelské plyšáky najdete i na aukcích nebo můžete přímo obrátit na komunitu, která se tématu věnuje a diskutuje o něm na sociálních sítích.

Jaké jsou nejlepší plyšové hračky pro domácí mazlíčky?

Nejlepší plyšové hračky pro psy jsou ty, které mají pevné švy a jsou specifické svým velmi odolným materiálem proti rozkousání a poškození ostrými zuby. Někteří plyšáci pro psy mají i zvukové a světelné efekty.

Které plyšové hračky jsou vhodné pro speciální příležitosti, jako jsou narozeniny či Vánoce?

Pro události jako jsou Vánoce, narozeniny, svátek nebo dokonce Valentýn jsou vhodné ty plyšové hračky z oblíbených pohádek, filmů, seriálů nebo ve tvaru srdce. Na zakázku se dá vyrobit i plyšová hračka ve vámi vybraném tvaru s vlastním vyšitým nápisem.

Jaké jsou oblíbené plyšové hračky pro dívky a jaké pro chlapce?

Nejoblíbenější plyšové hračky pro kluky jsou většinou dinosauři, superhrdinové nebo auta zatímco plyšové hračky pro holky jsou jednorožci, panenky nebo postavy z Disney pohádek.

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Doprava zdarma na Mivemi.cz
Doprava ZDARMA nad 1500 Kč
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme
Heureka ověřené zákazníky
Heureka spokojenost zákazníků