Stránka 1 z 7 - 162 položek celkem
Nádobí dětský set kuchyňský plastový 6ks v síťce
Dárek zdarma
175 Kč
209 Kč (–16 %)
18696
KLEIN BOSCH dětský mixér ruční na baterie
Dárek zdarma
358 Kč
369 Kč (–2 %)
94662
KLEIN Kávovar dětský BOSCH presovač na vodu
Dárek zdarma
581 Kč
599 Kč (–3 %)
95482
KLEIN Váha ručičková dětská (váhy dětské)
Dárek zdarma
513 Kč
549 Kč (–6 %)
93119
Nahoru
Další produkty

Dětské kuchyňky nejsou zábavou jen pro holky, ale také pro kluky. Mnoho kluků je v kuchyni od malička jako doma a přitom si hraji na profese jako je třeba kuchař. Vyberte správnou variantu od plastové až po dřevěnou dětskou kuchyňku. Příslušenství pro dětské kuchyňky je také velmi oblíbeným doplňkem. Dětské spotřebiče jsou kategorií, kde seženete doplňky pro vaši kuchyňku a jsou to vhodné dárky pro děti k svátku, narozeninám i Vánocům

#ShowMore#

V naší kategorii najdete spoustu produktů a to také dětskou venkovní a zahradní kuchyňku. Nejčastěji k vidění jsou dětská kuchyňka dřevěná a plastová, kdy jsou navrženy tak, aby byly pro děti co nejvíce bezpečné. Máme kuchyňky pro nejmenší, kluky i holky a věříme, že si s ní pohraje naprosto každý.

K tomu dopomůže dětské nádobí a nádobíčko do kuchyňky kovové, dřevěné i plastové nebo nejrůznější množství vybavení a doplňků od plastových míxérů, makety potravin, jídlo až po kávovary.

Na trhu jsou velmi oblíbené i dětské kuchyňky se zvuky a světelnými efekty, které dětem ke hraní dodají ještě více radosti a hlavně tím zlepší jejich vnímání a smysly.

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme