Stránka 1 z 7 - 151 položek celkem
Zahradní souprava s kolečkem
Dárek zdarma
1 299 Kč
2D79661
KLEIN Brýle ochranné dětské BOSCH plastové v sáčku
Dárek zdarma
125 Kč
129 Kč (–3 %)
92595
Nahoru
Další produkty

Dětské nářadí a nástroje jsou skvělou hračkou pro malé kluky, kteří milují práci v dílně a na zahradě a určitě se mu budou líbit. V této kategorii najdete obrovské množství produktů jako například vrtačky, pily, různé plastové nářadí, pracovní pult pro každého malého pracanta do dílny, sekačky a další zahradní nářadí, kolečka, konvičky, ochranné rukavice a desítky dalších produktů.

#ShowMore#

Dětské nářadí a nástroje jsou velmi oblíbené produkty pro děti, kdy nabízí bezpečné dětské nářadí vhodné pro malé kutily a kutilky díky němuž budou děti rozvíjet nejen kreativitu, ale také dovednosti a představivost, což do budoucna vy jako rodiče jistě oceníte.

Máme dětské nářadí a nástroje pro kluky i holky nebo kutily a mezi naši nabídkou najdete dětské pracovní nářadí, dětský stolek s nářadímdětské zahradní nářadí, dětské nářadí do dílny, dětská dílna s nářadím, dětská sada nářadí, dětský dřevěný ponk s nářadím, dětský kufřík s nářadím, dětský pracovní stůl s nářadím, dětské plastové, dřevěné i kovové nářadí, dětský kufr s nářadím, dílenský ponk s nářadím, dětské AKU nářadí, dětské nářadí na baterie případně jako celou sadu koupit dětské kolečko s nářadím a mnoho dalších. Nejčastěji máme zboží od velmi kvalitních značek Bosch, Stihl nebo Bino.

Dětské nářadí je uzpůsobené pro malé dětské ručičky a jsou vhodné pro děti všech věkových kategorii, které chtějí rozvíjet své dovednosti a mají zájem o opravování, stavění, vyrábění nebo kutilství. Zvlášť dětské zahradní nářadí je velmi oblíbené , které lze umístit na dětský opasek na nářadí.

Dětské nářadí a nástroje jsou celkově velmi vhodné dárky pro kluky a celkově i dárky pro děti k svátku, narozeninám i Vánocům.

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme