DŘEVĚNÉ HRY PRO DĚTI

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

DŘEVĚNÉ HRY PRO DĚTI. Dřevěné hračky jsou velmi oblíbeným dětským zbožím už jen kvůli tomu, že jsou velmi odolné proti poničení, ale také vám vydrží dlouho a často se tyto hračky dědí po generacích. Jsou velmi zábavné a také poučné. Zabaví se i ty nejmenší děti, kdy podporují jejich logické myšlení, představivost a motoriku. Velmi oblíbené jsou zatloukačky, puzzle, tahací hračky a mnoho dalších.V každém případě existují i dřevěné hračky pro psy.

Dřevěné hračky jsou velmi oblíbené hračky pro děti, kdy jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou vhodné pro dětský rozvoj. Máme různé zaměření dřevěných hraček a témata, které zákazníci vyhledávají:

Dřevěné hračky pro kluky - Jsou to převážně dřevěné hračky zaměřené pro zábavu chlapců.

Dřevěné hračky pro holky - Jsou to zejména dřevěné hračky pro mladé slečny a holčičky.

Dřevěné hračky pro nejmenší - Hračky vhodné pro nejmenší děti, které podporuji hlavně jejich správný vývoj.

Dřevěné hračky pro děti - Dřevěné hračky pro malé děti využijete i když vyrostou. Tímhle se označuje výběr hraček, které nemá věkové omezení ani zájmy či pohlaví.

Dřevěné hračky pro děti od 1 roku - Dřevěné hračky od 1 roku, které podporují motoriku a správný rozvoj a jsou určené pro děti od jednoho roku života. Samozřejmě dřevěné hračky pro děti od 3 let jsou také vhodné děti kolem 1 roku, jelikož jsou vyráběny na podobný způsob a přizpůsobení vašeho dítěte.

Dřevěné hračky pro batolata - Tyhle hračky ze dřeva jsou vyrobena speciálně pro batolata a poskytují jim zábavu, ale především podporují jejich vývoj a správný rozvoj.

Dřevěné hračky pro miminka - Tyhle hračky jsou vhodné pro ty nejmenší děti, kdy jsou bezpečné a speciálně vyrobené.

Dřevěné hračky pro děti do 1 roku - Hračky, co podporují motoriku i smysly těch nejmenších miminek a dětí do 12 měsíců života.

Výroba dřevěných hraček je v mnoha firmách čím dál více rozšířená a proto jsou hračky ze dřeva čím dál více oblíbené. Hodně ve vývinu jsou interaktivní dřevěné hračky, které děti naprosto milují a nejčastěji je mají uložené v dřevěné truhle nebo bedně na hračky, kde si uschovají nejen ty dřevěné, ale kterékoliv jiné. Pokud nevíte jaké vybrat tahací dřevěné hračky pro děti, tak určitě vyberte české dřevěné hračky pro děti, jelikož tuzemští výrobci dělají ty téměř nejkvalitnější dřevěné tahací hračky na světě. Případně jsou velmi kvalitní i z Francie či zámoří. Nemusíte vybírat pouze hračky do domácnosti, oblíbená matrjoška dřevěná hračka, jelikož existují i různé domečky a další dřevěné hračky na zahradu se kterými si vaše děti určitě rádi zahrají. Myslete na to, že dřevěná truhla na hračky nebo dřevěný box na hračky je sice další zásah do rozpočtu, ale rozhodně za ni budete rádi až vaše dítě bude mít rozházené hračky všude po místnosti.

Dřevěné hračky jsou perfektní volbou, protože se jedná o trvanlivé, bezpečné a ekologické hračky pro děti. Nabízíme široký výběr dřevěných hraček, které podporují dětský rozvoj, fantazii, kreativitu a motorické dovednosti. Dřevěné hračky jsou vyrobeny z velmi kvalitního dřeva a vydrží mnoho let, které přinesou spoustu zábavy.

Máme dřevěné hračky pro nejmenší děti, děti od 1 roku, malé děti a batolata. Jsou navrženy tak, aby bylo zohledněn jejich věk a také potřeby. Může to být tahací dřevěná hračka, interaktivní dřevěné obrázkové kostky pro děti i dřevěné kostky pro nejmenší, 3D dřevěné puzzle pro děti i dospělé, dřevěné vkládačky nebo třeba i dřevěné houpací hračky, což nejčastěji jsou dřevěné houpací koně. Samozřejmě všechny dětské dřevěné hračky pomůžou k rozvoji vašeho dítěte. Dá se říct, že dřevěné hračky jsou oblíbené dárky pro děti k svátku, narozeninám i Vánocům.

Náš široký výběr vám nabízí také dřevěné hračky s motivy zvířat, pohádek, přírody a nebo dokonce i dřevěné stavebnice, které umožní dětem vyjádřit svoji kreativitu a povolit uzdu své fantazii. Pokud někdo neví, co zvolit dětem za dárek, tak jsou to právě hračky dřevěné.

Naše české dřevěné hračky se vyrábí s tou největší pečlivostí řemeslníků a také kvalitě. 

Pojďme se podívat na nejčastější dotazy našich zákazníků:

Jaké jsou výhody dřevěných hraček pro děti?

Dětské dřevěné hračky mají velkou spoustu výhod. Jsou ekologické, bezpečné pro malé děti a podporují dětský rozvoj a motoriku.

Jak vybrat vhodné dřevěné hračky pro děti od 1 roku?

Dřevěné hračky pro děti od 1 roku jsou nejlepší ty, které jsou bezpečné a zároveň velmi zábavné. Může se jednat o vkládačky, puzzle, tahací hračky nebo interaktivní dřevěné kostky.

Jaké jsou nejlepší dřevěné hračky pro batolata?

Dřevěné hračky pro batolata jsou vhodné dřevěné vkládačky, dřevěné tahací hračky a houpací hračky, které podporují jejich představivost a vývoj.

Jaké dřevěné hračky jsou vhodné pro děti do 1 roku?

Dřevěné hračky pro děti do 1 roku jsou nejvíce vhodné právě tahací hračky, které podporují jejich zrak, sluch a rozvíjí celkově jejich motoriku.

Jaké jsou nejlepší dřevěné hračky pro děti s montessori výchovou?

Montessori dřevěné hračky pro děti jsou například interaktivní kostky, dřevěné 3D puzzle sova, dřevěné zvířecí puzzle, dřevěné hračky kostky s obrázky pro děti, vkládačky nebo jednoduché stavebnice, co podpoří jejich kreativitu a rozvoj smyslů. Dřevěné hračky montessori jsou sice dražší, ale velmi potřebné stejně jako dřevěné kreativní hračky. Samozřejmě existuji také 3D puzzle dřevěné, ale ty nejsou pro děti tolik vhodné.

Kde najdu české dřevěné hračky pro děti?

Dřevěné hračky najdete na našem e-shopu Mivemi, kde najdete spostu produktů pro vaše děti. Nejprodávanější je dřevěná hrací kostka.

Jaké jsou nejlepší dřevěné hračky pro miminka?

Dřevěné hračky pro miminka jsou nejčastěji právě tahací hračky, houpací hračky a další. V tomhle věku je nejdůležitější miminka zabavit a podpořit jejich rozvoj. Mezi nejvyhledávanější patří dřevěná edukační motorická kostka 8v1.

Kde najdu dřevěné hračky na zahradu?

Dětské dřevěné hračky na zahradu jsou většinou produkty, které jsou určeny pro venkovní použití. Může se jednat o prolézačky, skluzavky, houpačky nebo dětmi velmi oblíbené dětské pískoviště.

Co je dřevěný svět hraček?

Pokud nevíte, co je dřevěný svět hraček, tak se tak nazývá naše široká nabídka dřevěných hraček, díky které bude vaše dítě mít velmi jednoduchý rozvoj a zároveň se zabaví. 

Jaké jsou nejlepší dřevěné hračky pro holky?

Mezi nejlepší hračky pro holky jednoznačně patří kuchyňky, houpací koně, dřevěné kostky stavebnice a v každém případě dřevěné panenky.

Jaké jsou dětské dřevěné hračky na pružině?

Mezi oblíbené dětské dřevěné hračky na pružině nebo také dřevěné hračky na provázku patří hračky, které se díky pružině pohybují nahoru i dolů a také do stran. Patří mezi ně zvířátka a také skákací panáčci a postavičky.

Jaké jsou dřevěné interaktivní hračky?

Mezi oblíbené dřevěné interaktivní hračky patří ty, které reagují na dotek a vydávají zvuky. Jsou to většinou dětské dřevěné hračky s tlačítky nebo zvukovými panely. Může se jednat i o dřevěné interaktivní zvířecí figurky nebo dětské hudební nástroje.

Kde najdu nejkrásnější dřevěné hračky pro nejmenší?

Na našem e-shopu máme velmi široký výběr kvalitních dřevěných hraček a určitě si vybere každý rodič nebo prarodič, který chce obdarovat ty nejmenší děti. Na různých aukcích se samozřejmě může jednat i o staré dřevěné hračky, což ničemu nevadí jako jsou třeba retro dřevěné kostky Krtek.

Jaké jsou nejlepší dřevěné didaktické hračky?

Pokud hledáte didaktické hračky pro své děti, tak rozhodně zvolte interaktivní kostky, dětské dřevěné kostky s obrázky, stavebnice dřevěné kostky a další hračky, které podporují učení dítěte.

Jaké jsou nejlepší motorické dřevěné hračky?

Nejlepší dětské dřevěné motorické hračky jsou puzzle ze dřeva, labyrinty a samozřejmě dřevěné vkládačky, které rozvíjí motoriku vašich dětí. Dřevěná hračka na motoriku je pro dítě velmi potřebná. Samozřejmě i dřevěné hrací kostky a dřevěné obrázkové kostky Krtek případně dřevěné dětské kostky s motivy pohádek a dřevěné kostky přírodní jsou pro děti stále velkým lákadlem a zábavou co se týče motorického rozvoje. Dřevěná motorická hračka je velmi důležitá a pokud chcete zajistit miminku správný rozvoj, tak by v domácnosti neměli chybět motorické hračky dřevěné.

Jaké jsou nejlepší dřevěné hračky auta?

Těmi nejlepšími dřevěnými autíčky pro děti jsou samozřejmě auta, autodráhy nebo dřevěné garáže. Díky těm děti rozvíjí svoji představivost a také i kreativitu.

Jaká jsou omezení u dřevěných hraček?

Pokud vybíráte dřevěné hračky pro děti, tak by jste jistě měli zkontrolovat bezpečnostní aspekty, aby nedošlo ke zranění vašeho dítěte, ať už se jedná o vdechnutí malých dílů nebo ostré hrany hraček.

Jak dětské dřevěné hračky přispívají k udržitelnosti?

Dřevěné dětské hračky jsou ekologicky velmi šetrné. Vyrábí se z obnovitelných zdrojů, což je dřevo a jejich výroba způsobuje velmi malé emise, pokud to srovnáme s plastovými hračkami.

Jaké jsou nejlepší značky dřevěných hraček?

Máme mnoho skvělých výrobců dětských dřevěných hraček, kteří dělají vše pro kvalitní výrobu a mezi nimi jsou například Hape, PlanToys, Janod a Grimm's, Brio a spoustu dalších, které mají mnoho ocenění za svoji velkou kvalitu a hlavně skvělý desing o přístup k ekologii při výrobě.

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme