Stránka 1 z 4 - 77 položek celkem
Detoa Minilabyrint Krtek 1 ks
Dárek zdarma
102 Kč
39543-1
Hlavolam ježek v kleci kovový
Dárek zdarma
170 Kč
RA410107
small foot Labyrint Chico
Dárek zdarma
294 Kč
LE3461
Detoa Dřevěný hlavolam kostka
Dárek zdarma
74 Kč
TOF101
iDventure Trezor dřevěné srdce
Dárek zdarma
527 Kč
ID1119
Detoa Minilabyrint Krtek 1 ks růžový
Dárek zdarma
102 Kč
39543-1-RUZ
Detoa Minilabyrint Krtek 1 ks modrý
Dárek zdarma
102 Kč
39543-1-MOD
Detoa Minilabyrint Krtek 1 ks zelený
Dárek zdarma
102 Kč
39543-1-ZEL
Detoa Minilabyrint Krtek 1 ks žlutý
Dárek zdarma
102 Kč
39543-1-ZLU
Nahoru
Další produkty

Rébusy a hlavolamy jsou velkou zábavnou hračkou pro děti, ale dokonce i pro dospělé. Hlavolam je hádanka, záhada a je takový testovací produkt pro řešitele zda-li ho dokáže rozluštit a vyřešit. Nejznámější hlavolamy jsou mechanického typu nicméně v dnešní době můžou být za hlavolamy považovány i různé druhy sudoku, doplňovačky, osmisměrky, křížovky a mnoho dalších.

#ShowMore#

Máme velmi široký výběr hlavolamů té nejlepší kvality pro všechny milovníky hlavolamů. Máme hlavolamy pro dospělé, pro děti, pro psy, pro kočky, pro seniory i pro nejmenší.

Hlavolamy pro dospělé máme v mnoha variantách. Ať už jde o hlavolamy s kostkami, s kuličkami, s koulemi, na peníze a nebo různé záhadné hlavolamy.

Dětské hlavolamy jsou vyrobeny tak, aby rozvíjeli u dětí logické myšlení a zároveň je skvělé zabavili. Pro děti máme zvířecí hlavolamy, zápalkové hlavolamy, rotující hlavolamy s kuličkami, ať už jde o plastové hlavolamy pro děti, dřevěné hlavolamy pro děti nebo také nejoblíbenější kovové hlavolamy a další.

Hlavolamy pro kluky máme s potisky rytířů a hlavolamy pro holky jsou zase s potisky princezen a zvířátek, což je jistě při řešení logických úkolů velmi zaujme.

U nás najdete také velmi oblíbené a speciální hlavolam Babylonská věž, ježek v kleci, kříž, Pyramida, Perplexus, Tangram nebo Rubikova kostka a 3D hlavolamy se kterými si užijete hodiny a hodiny zábavy.

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme