Stránka 1 z 2 - 25 položek celkem
Vilac Puška Farwest
Dárek zdarma
783 Kč
V9914
Fauna Dřevěný prak
Dárek zdarma
119 Kč
FAZB05
Fauna Dřevěná flinta modrá
Dárek zdarma
272 Kč
CH1ZB13
Fauna Dřevěná flinta přírodní
Dárek zdarma
212 Kč
CH1ZB12
Dárek zdarma
14 Kč
LU-H21
Nahoru
Další produkty

Dětské střelné zbraně. Dětské zbraně jsou hračkou spíše pro kluky. Hračkou, která je neuvěřitelně zábavná a hlavně bezpečná. Nejčastější dětské zbraně jsou od značky Nerf.

#ShowMore#

V případě nedostatku nábojů je lze dokoupit v naší kategorii příslušenství pro dětské zbraně. Náboje jsou měkké pěnové a tudíž je vyloučené jakékoliv zranění. Pokud nemá vaše dítě rádo střelné zbraně, tak jsou alternativy jako meč, sekera a podobně.

Mezi nejčastěji vyhledávané a prodávané zbraně pro děti patří:

Dětské střelné zbraně, kde patří dětské airsoftové zbraně, bezpečné dětské střelné zbraně na baterie, dětské zbraně s plastovým střelivem, kovové kapslovky pro děti, kuličkové pistole, dětské pistole na vodu se stříkáním nebo dětské brokovnice s měkkými střelami. Velmi důležité je, aby se nikomu nic nestalo a proto máme také dětské zbraně s ochrannými funkcemi, dětské zbraně s měkkým střelivem případně dětské zbraně s bezpečnostními pojistkami.

Dětské luky a šípy, kde patří dětské luky s mířidly a terčem, dětské luky se zvukovými efekty, dětské šípy s ochrannými hroty nebo také kuše a další zbraně, co patří do bezpečné dětské lukostřelby.

Dětské meče a štíty jsou téměř nejoblíbenější mezi všemi dětmi. Často rodiče kupují dětský rytířský set s mečem a štítem, dětské meče s LED osvětlením jako ze Star Wars nebo dětské meče s ozvučením a zvukovými efekty, což je pro hru na zahradě velice přínosné a děti se velmi jednoduše vžijí do příběhu a celkové hry. Meče a štíty jsou velmi bezpečné dětské hračky pro hraní na válečníky.

Dětské vodní pistole jsou oblíbené převážně v létě, kdy zde patří dětské vodní zbraně na pumpování, dětské vodní pistole s větším dosahem, dětské vodní zbraně s více tryskami nebo oblíbené u malých dětí jsou to převážně dětské vodní pistole ve tvaru zvířátek.

Pro ty, kteří se nespokojí s klasickými hračkami zde máme také dětské laserové zbraně s efekty, dětské zbraně s vibračními funkcemi, dětské zbraně s LED osvětlením a celkově velmi bezpečné dětské zbraně na baterie.

Víte, co jsou nejoblíbenější zbraně pro děti? Samozřejmě dětské pistole Nerf a nyní se pojďme podívat, které jsou. Jedná se nejčastěji o Nerf Fortnite, Nerf pistole, Nerf Elite, Nerf Sniper, Nerf Roblox, Nerf Rival, Nerf Mega, Nerf Ultra, Nerf Minecraft, Nerf Modulus, Nerf brokovnice, odstřelovačka, bazuka, raketomet nebo samopal, Nerf Vortex, Nerf Blast a nebo případně příslušenství jako je Nerf terč, vesta nebo ochranné brýle. Samozřejmě se nesmí zapomenout na to nejdůležitější a to jsou Nerf náboje, které můžete mít u sebe, v zásobníku a nebo jednoduše lze přikoupit opasek na náboje Nerf, který ocení jistě všichni, kteří mají problém s náboji a často je ztrácí.

Dětské nářadí a nástroje jsou celkově velmi vhodné dárky pro kluky a celkově i dárky pro děti k svátku, narozeninám i Vánocům.

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA ke každé objednávce
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme