Stránka 1 z 3 - 58 položek celkem
Dětský kočárek pro panenky 2v1 New Baby Andrea CR-37878
Nahoru
Další produkty

Dětský kočárek pro panenky je velmi oblíbeným produktem a to hlavně pro holčičky, které svoji oblíbenou panenku nebo barbie položí do kočárku a vozí po venku nebo si s ní hraje doma v pokojíčku. Dětské kočárky jsou dělané na stejný způsob jako kočárky pro miminka a to sportovní kočárek, golfky i trojkombinace. Pokud holčičky usoudí, že panenky již v kočárku nechtějí být, tak je uloží do dětské postýlky pro panenky.

#ShowMore#

Dětské kočárky pro panenky jsou povinnou výbavou každé holčičky a proto pro vás máme dětské kočárky pro panenky pro nejmenší, od 1 roku, 2 let, 3let, 4 let a dokonce i pro větší děti. Je jedno kolik je vašemu dítěti, jelikož si vybere naprosto každé. Kočárky máme nejrůznějších barevných variant a co se týče materiálů, tak naše máme kovové, dřevěné, proutěné a plastové kočárky pro panenky.

Z našeho širokého výběru si můžete koupit také kočárek pro panenky 2v1, 3v1, 4v1 a kompletně multifunkční produkty. Máme také sportovní kočárek pro panenky, starožitné kočárky pro panenky, retro kočárky pro panenky, golfový kočárek pro panenky i kočár pro dvě panenky. Jako povinné příslušenství nesmí chybět taška na kočárek pro panenky nebo případně pro pohodlí peřinky do dětského kočárku pro panenky.

Dětský kočárek pro panenky zabaví každé vaše dítě, ale spíše je určen pro holčičky a to na dlouhé hodiny. Proto jsou dětské kočárky pro panenky vhodné jako dárky pro děti k svátku, narozeninám i Vánocům.

Dárek ZDARMA na MIVEMI
Dárek ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč
Desetitisíce produktů na Mivemi
Desetitisíce produktů skladem
Rychlá komunikace na Mivemi
Rychlá komunikace
Zboží na skladě ihned odesíláme
Zboží na skladě ihned odesíláme